Koji mail koristite?

Prikaz rezultata glasanja: Koji mail koristis?

Učesnika ankete do sada
42. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • yahoo

    9 21.43%
  • gmail

    22 52.38%
  • hotmail

    3 7.14%
  • ostali (neobee, eunet, sbb, ....)

    8 19.05%
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 22
  1. #1

    Koji mail koristite?

    Koji mail koristite najcesce? A koji manje koristite i zasto? Sta vam se dopada kod mail-a koji koristite?


    Ja sam totalno presla na gmail jer tu imam cak 2GB prostora u 'sanducetu' tako da mailove uopste ne moram da brisem. Trenutno mi je zauzeto svega 22% od ukupnog prostora. (You are currently using 609 MB (22%) of your 2772 MB.) Tako da mogu da uzivam.


    Poruku je izmenio goldie, 08.10.2006 u 17:15

  2. #2

    Odgovor: koji mail koristite?

    Koristim hotmail u potpunosti Ima 25MB. To deluje malo al' sam do pre neki dan imao 200 i kusur mail-ova a to je tek 2%

  3. #3

    Odgovor: koji mail koristite?

    U principu koristim sve (imam naloga, ni popamtiti ih vise ne mogu ), ali mi se najvise svidja Gmail zbog vec pomenutog poveceg prostora zatim zbog pojedinih opcija kojih na drugim web mailovima nema ("labels" mogu biti vrlo korisne za snalazenje ), moz' da vidis ko je od kontakata online (ako oni hoce da ti to vidis ) i ono sto mi se najvise svidja, imas Drafts i autosaving na svakih par minuta
    Gather ye rosebuds while ye may...

  4. #4

    Odgovor: koji mail koristite?

    Primarni mi je Gmail koji koristim za gotovo sve. Mislim da je najbolji jer nema reklama, najbrzi je i daje duplo vise prostora nego yahoo. Yahoo koristim iskljucivo za spamove i registracije, POP 3 za velike fajlove, hotmail zbog messenger-a.

    Ali je gmail ubedljivo najbolji!!! :D

  5. #5

    Odgovor: koji mail koristite?

    Koristim gmail.Ubedljivo je najbolji.Pored njega koristim i yahoo.Mada me on nervira.

  6. #6

    Odgovor: koji mail koristite?

    Gmail koristim toliko da ove druge naloge (hotmail ili yahoo) jako retko proveravam, mada mi na njih retko ko i piše više. Ja već furam nekih 60% popunjenih.

    i ono sto mi se najvise svidja, imas Drafts i autosaving na svakih par minuta




    I još jedna stvar, možeš preko te strane da ćaskaš sa svojim kontaktima koji su trenutno online
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  7. #7

    Odgovor: koji mail koristite?

    yahoo koristim skoro 7 godina. onda sam otvorila hotmail - bolje da nisam, nisam uopste bila zadovoljna s njim i sada prvojeram samo s vremena na vrijeme i jako ga rijetko koristim. onda me je drug ubijedio da pređem na gmail jer je bolji od yahoo-a, tako da imam otvoren nalog na gmailu, ali sam tako lijena da se prebacim na njega. sto bi rekao jedan poznati clan naseg jos poznatijeg foruma: navika je čudo.
    nattydread is coming to dinner

  8. #8

    Odgovor: koji mail koristite?

    Koristim yahoo. Mislim da je samo navika u pitanju.

  9. #9

    Odgovor: koji mail koristite?

    Najcesce koristim yahoo mail. Kao sto rekose gore - stvar navike, ali koristim i institucionalni email account (samo u vezi posla). Hotmail nalog izvadih samo radi msn-a i sluzi mi za razne spam-ove. Imam jos jedan na mail.com koji sluzi iskljucivo za razno razne registracije

    Prije jedno godinu dana me ubijedise da je gmail bolji od svih ostalih i ja izvadih nalog, ali ga nesto posebno ne koristim (stvar navike). Jedna stvar koja mi se malko vise svidja u yahoo mail-u je sto mogu da grupisem poruke u foldere mnogo jednostavnije nego u gmail-u. Mislim da je to uglavnom i bio razlog sto nisam presla na gmail (a nisam se nesto ni trudila )
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  10. #10

    Odgovor: koji mail koristite?

    yahoo.........najjednostavniji mi
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  11. #11

    Odgovor: koji mail koristite?

    gmail, mislim da je trenutno najbolji...priličan broj opcija ,skupljanje i slanje sa drugih naloga, dosta prostora
    Ljudi mogu da oproste sve osim iskrenosti !!!

  12. #12

    Odgovor: koji mail koristite?

    Gmail,

    prestao sam da brisem poruke otkad ga koristim, mnogo puta me je to postedelo muka.
    Neke svoje stvari, a koje su mi potrebne po svetu sam prebacio -gore- da ih uvek imam pri ruci.
    Dobar spam filter. Preusmeravanje poste.

    Preko njega proveravam i ostale naloge (beotel, sezam)

    Postalo je navika.
    Ako ne mogu da pomognem, necu da odmognem

  13. #13

    Odgovor: koji mail koristite?

    Imam msn,yahoo,e-mail ne mogu da koristim jer nikad funkcionise,sto puta zvali kablovsku da nam opravi ali bez uspeha,radi koji dan pa opet stane..zato msn mi je najbolje,i yahoo,mada ovo poslednje retko koristim.
    No me toques

  14. #14

    Odgovor: koji mail koristite?

    sta reci sto jos nije receno , Gmail neprekosnoven

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~*****

  15. #15

    Odgovor: koji mail koristite?

    Pa iskreno ....ja nemam mail.... koristim cerkin... .....ali naravno gmail... ..........

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Koji browser koristite?
    Autor Kunic u forumu WWW
    Odgovora: 123
    Poslednja poruka: 16.01.2016, 14:53
  2. Koji antivirus koristite?
    Autor Kunic u forumu Softver
    Odgovora: 236
    Poslednja poruka: 01.07.2015, 20:03
  3. Koji operativni sistem koristite?
    Autor Sunny u forumu Softver
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 28.08.2009, 14:30
  4. Koji OS koristite?
    Autor eboye u forumu Spomenar
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 05.07.2009, 22:50
  5. Koji software najvise koristite?
    Autor littleangel u forumu Softver
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 24.09.2008, 15:06

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •