Sajam knjiga
Prikaz rezultata 1 do 12 od ukupno 12

Tema: Sajam knjiga

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Sajam knjiga

    Za koji dan počinje 51. međunarodni beogradski sajam knjiga, tačnije, trajaće od 24.10 - 30.10 Ulaznica će koštati 180 dinara, a školski dan, koji ću sa zadovoljstvom propustiti je u četvrtak, 26. oktobra. Zemlja koja će biti počasni gost je SAD, i ja se nadam da će nam doneti mnogo toga zanimljivijeg od onih priručnika tipa "Kako da smršam za 18 minuta" i "Yes I can!" i ostala self help sranja za koja btw i ne morate izdvajati novac... dovoljno je otići na neku multilevelmarketing prezentaciju no, sto ljudi sto ćudi...

    Ja već sad vidim da će mi faliti keša za ovaj moj skromni spisak od nekoliko romana i par biografija, pa... šta budem mogla, kupićem, šta ne bude moglo - nećem ukrasti Samo još da popišem ko je šta izdao da bi manje lutala i zapitkivala... a i tako neću morati sa sobom da nosim i aparat za kiseonik

    Idete li na sajam knjiga, i ovaj koji tek treba da se održi i uopšte da li ste išli do sada, šta je to što planirate da kupite a da nije pljeskavica ( ) i smatrate li ga uopšte važnom manifestacijom? Koje biste izdavače preporučili drugima? Ili... ako ovaj post vidite tek sada, šta je to što ste kupili ili niste stigli da kupite?

    Savet: obratite pažnju na cene i ne zalećite se, variraju. Ponesite ranac i vodu. Novac na sigurno.

    Linkić za sajtić za sajmić
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Sajam knjiga

    Citat SQUAW kaže:
    Idete li na sajam knjiga, i ovaj koji tek treba da se održi i uopšte da li ste išli do sada, šta je to što planirate da kupite a da nije pljeskavica ( )
    Obavezno idem i obavezno kupim onaj slatkiš od šećerne vune...
    u rozle boji..

    Šaljim se malko..idem obavezno i trudim se da izbegnem dan kad su škole i vikend, jerbo ne volem kada me guraju i od gomile šetača ne mogu da priđem štandu da pitam za knjugu koja me zanima...

    Ne bih preporučivala nikem ništa..ko je zaista zainteresovan za knjige ne ide tamo da bleji, nego već zna šta traži

    Ja ćem ove godine da tragam za svojim novim udžbenikom na grčkome jeziku (rekoše da će se možda pojaviti na Sajmu) kao i zbirkom pesama Bodlera koju mi pošteni nalazač na plaži nije vratio!

    I..e dug mi je spisak, nećem više da smaram ljude
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Sajam knjiga

    Citat SansRomantic kaže:
    idem obavezno i trudim se da izbegnem dan kad su škole i vikend
    E, ja ga ne mogu izbeci I vec mi nije dobro kad pomislim kol'ko ce unutra biti toplo, a napolju 'ladno, kako necu znati sta cu sa stvarima i kako necu uspeti pola da obidjem, a vec cu dobiti slom zivaca i pascu s nogu


    Dakle, sta cu traziti... Prvo cu da odem do standa English Book-a, da opet ne nadjem ono sto svake godine ne mogu da nadjem jer se razvuce dok ja ne stignem Dakle, sve ono sto spada u Penguin i Wordsworth classics... znam samo da cu morati prvo da popisem sta imam, da ne bih opet uzela nesto sto imam, znajuci sebe

    A ostalo? Kontam da necu ni praviti spisak, vec cu da uzmem sta onog trenutka odlucim, tamo na licu mesta
    Gather ye rosebuds while ye may...
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Sajam knjiga

    Biblioteka grada Beograda tokom narednih mesec dana promovisaće svoja izdanja i aktivnosti u Tramvaju zvanom knjiga koji će saobraćati na liniji 13 i prevoziti putnike od gradske biblioteke do Sajma. Akciju su organizovali Biblioteka i GSP Beograd povodom Međunarodnog beogradskog sajma knjiga koji počinje danas
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Sajam knjiga

    Bila juče. Sa Jajetom i 'Lebom. Iako smo od celog dana najmanje bili u hali i tražili Jajetov "štand koji ne postoji" da bi kupili "ono što se rasprodalo", kupih nešto Aleksandrijski kvartet Lorensa Darela, Sputnik ljubav - Haruki Murakami, Agonija i ekstaza - Irving Stoun, Pedro Paramo - Huan Rulfo, a od Jajeta dobih The scarlet letter on ingliš Dubravka Ugrešić mi se rasprodala i još ponešto
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Sajam knjiga

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    tražili Jajetov "štand koji ne postoji" da bi kupili "ono što se rasprodalo"
    Nije, nije se bas sve rasprodalo Uspela sam da nadjem Lawrence-ov "Sons and Lovers" Posto "Wuthering Heights" opet nisam uspela da nadjem, bila sam prinudjena ( ) da kupim Selected works of the Bront Sisters. Ali ono sto me ostavila u nemam-ni-za-cigare finansijskoj situaciji je Drvodelićev rečnik... jos me dusa boli

    Gather ye rosebuds while ye may...
      Vrh

Slične teme

  1. Traži se knjiga
    Autor zoća u forumu Književnost
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 14.02.2015, 03:51
  2. Medjunarodni beogradski sajam knjiga
    Autor Kalina u forumu Književnost
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 21.10.2011, 22:49
  3. 53. međunarodni beogradski sajam knjiga
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.10.2008, 23:06
  4. Knjiga za decu...
    Autor JelaS u forumu Književnost
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 21.07.2008, 14:07
  5. Međunarodni beogradski sajam knjiga
    Autor makilli u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 31.10.2007, 19:00

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •