Šta radite kad ste tužni... - Strana 15
Strana 15 od 17 PrvaPrva ... 51314151617 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 211 do 225 od ukupno 255
  1. #211
    Citat makycica kaže: Pogledaj poruku
    Šta radite kad ste tužni, kad vam se plače? Šta uradite da izbegnete plakanje, kako se suočavate sa blagom depresijom? Neko jede manje, neko jede više...Kako se vi suočavate sa tim?
    pozdrav druze....ma sve u zivotu ima svoju suprotnost,tako da nema tuge ne bi bilo ni srece i obratno...i ona je sastavni deo nas samih...
    a citao sam i da suze ne treba gusiti,placi kad ti se place...suze "ispiru" dusu,olaksavajuci je i skidajuci nagomilani teret...

    Citat Aiko kaže: Pogledaj poruku
    Физикалишем..што већа туга, већа и физикала..
    nekako najvise volim da se nadovezem na misli drugih clanova foruma,nego da "pustim" zasebnu poruku,tj.odgovor...
    Mislim da si u pravu Aiko,fizicki rad tj.relaksacija umnogome pomaze,jos ako je odradis u lepom prirodnom ambijentu.
    Citao sam da poneko cak ode u sobu,zagnjuri glavu u jastuk i prodere se koliko ga grlo nosi,kao pomaze u oslobadjanju od nagomilanog bijesa...Mislim da je o tome pisala Lujza Hej,amerikanka,bavi se psihoanalizom,uglavnom nesto na tu temu...
    pozzz
    Poruku je izmenio _baba_, 01.02.2010 u 17:02 Razlog: spajanje
    ...Kad se penjes gore,obrati paznju kako se odnosis prema ljudima koji su ispod tebe,jer te iste ljude ponovo ces sresti kad budes padao dole.......

  2. #212

    Odgovor: Šta radite kad ste tužni...

    kada me tuga stigne, ona velika, prevelika, i kada mislim da nikada nece proci, tada potrazim "pomoc" svojih kucnih ljubimaca, kojih Bogu hvala ima po celoj kuci! I necete verovati, prilaze mi kao da osecaju moju tugu, scucure se pored mene, jer ja sam i sve i u tim trenucima oni su meni sve... pustim suzu, tesku, vrelu... i tuga prodje
    neunistiva zlojebaba!

  3. #213

    Odgovor: Šta radite kad ste tužni...

    Izvichem se na Marka...on jadan swe trpi...A kad sam jakoooooooo tuzhna,pa onda se ispalchem na Markovom ramenu a posla toga sledi pranje majice...
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  4. #214

    Odgovor: Šta radite kad ste tužni...

    Slusam muziku, isplacem se (znam, softic.. ) i tako..
    Nije svako ko luta izgubljen..

  5. #215

    Odgovor: Šta radite kad ste tužni...

    Legnem pa spavam ,recimo...da prespavam taj tužni momenat u životu mom.
    A slušam i muziku,satima,isključena u svom malom svetu tišine.
    Volim i da odem,nekud,gde bilo,da prošetam..
    Srećom pa su ti momenti retki i kratko traju kada naiđu.
    Brzo se rehabilitujem.
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  6. #216

    Odgovor: Šta radite kad ste tužni...

    Ne izbegavam plakanje.Kad sam tužna samo mi se plače i ne mogu da radim ništa drugo što bi me odvuklo na drugu stranu od onoga zbog čega sam tužna.Ne bežim od sebe i svojih osećanja.Ne potiskujem ih ma kakva ona bila.

    Znači kad sam tužna ja jako plačem i jecam i jaučem ponekad čak,zavisi koji je intenzitet tuge.Samo se trudim da se nekako osamim.Ne mora to baš da vidi svako a naročito klinci ali i kad me "uhvate" u tim nekim momentima objasnim im da je i tuga normalno i dozvoljeno osećanje u čoveku.
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  7. #217

    Odgovor: Šta radite kad ste tužni...

    Bila sam tuzna, uzasno posljednja dva dana...samo mi se spavalo, umiralo..ne znam ni ja...tegoba neka...pa sam odlucila da sebi stanem u kraj, jer tako ne moze...a lijek se sastoji u druzenju, u kafani...i vikendu koji sam dogovorila..eh ako me sex ne digne iz mrtvih, nece nista!
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  8. #218

    Odgovor: Šta radite kad ste tužni...

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Bila sam tuzna, uzasno posljednja dva dana...samo mi se spavalo, umiralo..ne znam ni ja...tegoba neka...pa sam odlucila da sebi stanem u kraj, jer tako ne moze...a lijek se sastoji u druzenju, u kafani...i vikendu koji sam dogovorila..eh ako me sex ne digne iz mrtvih, nece nista!
    sad da je tu moj drug dr Angus on bi ti kazao :Kitomicin!
    videla si kako je mene lepo posavetovao....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  9. #219

    Odgovor: Šta radite kad ste tužni...

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    sad da je tu moj drug dr Angus on bi ti kazao :Kitomicin!
    videla si kako je mene lepo posavetovao....
    Citava polemika oko tvog "ozdravljenja" je bila na nivou!!! Muski dio publike se bas zadao da ti pomogne....a rjesenje je samo jedno...kitomicin. Taj prijeko potrebni lijek.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  10. #220

    Odgovor: Šta radite kad ste tužni...

    eto vidis sta se desi kad sretnes prave ljude na forumu...
    bez sve sale,jedne godine smo danima i danima i danima sedeli u zemunskoj kafani,pili dfunju,jeli kobaje,od jutra do mraka....siroto moje dete je bilo s nama sve vreme ...e onda sam izasla iz depresije....

    dakle,preporucujem drustvo i kafanu,uvek
    Ploviti se mora i bez broda ..

  11. #221

    Odgovor: Šta radite kad ste tužni...

    d-moll?
    Prespavala bih, a san mi ne dolazi na oči. Buljim u TV sa istim interesom kao što buljim u zid. Najrađe bih plakala, ali retko mogu da zaplačem. Uglavnom, bauljam sa tom stegom na grudnom košu.
    Društvo spašava. Imam taj gen dvorske lude, ne šetam svoju tugu na transparentu, čita je samo onaj ko dobro poznaje širinu mog osmeha. Kad se nateram na društvo, spašena sam. Spašena do onog momenta dok se ne nađem sama sa sobom na legalu bez sna.
    A kitomicin je odličan lek. Samo, često se potrefi istovremeno i d-moll i nestašica lekova, ili bar dobre volje ordinirajućeg lekara da ga prepiše.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  12. #222

    Odgovor: Šta radite kad ste tužni...

    Kada sam tužan uglavnom se osamljujem. Nekada sam voleo da odem u kafanu, ali to već dugo ne činim. U poslednje vreme, ako me zadesi ta tuga ili slično, prošetam do groblja, do roditelja. Niko me bolje od njih ne sasluša, niti razume, verujte....
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  13. #223

    Odgovor: Šta radite kad ste tužni...

    Najčešće jedem ogromne količine hrane, počinjema sa burekom, jedem sladoled, k'o u američkim filmovima, slušam deprsivnu muziku.
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  14. #224

    Odgovor: Šta radite kad ste tužni...

    Setih se da..umem tad i
    tužno da gledam ispred sebe i neko vreme da mozgaram...
    Ako sam u autu stisnem gas i ubacim u petu,to me relaksira ne viđeno,
    odmah mi misli krenu u pozitivnom smeru te počnem da razrađujem plan "B"
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  15. #225

    Odgovor: Šta radite kad ste tužni...

    Cutim, osamim se i igram lines ili mahjong.

Strana 15 od 17 PrvaPrva ... 51314151617 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Utisci o firmu u kojoj radite
    Autor coaa u forumu Posao
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 09.02.2019, 19:42
  2. Šta trenutno radite?
    Autor little fairy u forumu Pričaonica
    Odgovora: 3880
    Poslednja poruka: 06.10.2016, 22:38
  3. Šta radite na časovima, kada vam je dosadno?
    Autor Goga u forumu Tinejdžerski kafić
    Odgovora: 46
    Poslednja poruka: 20.06.2012, 10:11
  4. Da li radite defragment diska
    Autor zlaja u forumu Softver
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 14.12.2011, 22:55
  5. Sta radite dok andjeli spavaju?
    Autor makilli u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 23.10.2008, 22:05

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •