Sci fi serije - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 32
  1. #16

    Odgovor: Sci fi serije

    Andromeda, drugi deo, staze sve, Blejkova sedmorka, dal se neko seca ?
    Kuda tako urno ti ratniče hodis ?
    Ka sudbini !

  2. #17

    Odgovor: Sci fi serije

    Moja omiljena sci-fi serija je Star track. E vo bas se repriziraju epizode sa William Shatner-om, mada vise volim ciklus sa Patrick Stewart-om.

    Svojevremeno sam gledala i X-files ali su mi postali glupi.
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  3. #18

    Odgovor: Sci fi serije




    Evo sad gledam seriju HEROES. Jos jedna serija sa ljudima koji imaju moci. Bolja mi je serija od ove prethodne (The 4400 - nekoliko posta iznad je opis) sto sam odgledala. Nekako ovde likovi nisu toliko glupi i zbunjeni, nekako se realnije ponasaju. I bolje je uradjena. Dosta dinamicna i u svakoj epizodi se nesto zanimljivo desi i otkrije.

  4. #19
    moja omiljenna sci-fi serija je definitivno star track

    i zaboravio sa the x files
    Poruku je izmenio goldie, 29.08.2007 u 00:00 Razlog: pridodat x-files
    u svakom zlu ima nesto dobra

  5. #20

  6. #21

    Odgovor: Sci fi serije

    Citat goldie kaže: Pogledaj poruku
    Gledam trenutno Stargate Atlantis. Pogledala sam prvi serial i skroz sam se zarazila. Mogla bih da gledam seriju po ceo dan i noc. Ukupno ima tri seriala i mnoooogo je dobra.
    Čekaj, šta sam ja sad nabavila, ako gledam Stargate SG-1? Jel' to isto ili nije ili je povezano? Imam 6 sezona, a izgleda da ima 10 Tek sam počela, uglavnom
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  7. #22

    Odgovor: Sci fi serije

    SG-1 i SG Atlantis su dve razlicite serije. SG-1 ima 10 serijala i nece se vise snimati, a Atlantis ima 3 serijala i ovog meseca je pocelo emitovanje 4. serijala.
    Generalna prica je ista u obe serije i cesto povezana. Glumci su razliciti. U sustini valja prvo pogledati SG-1 pa onda odgledati SGA. U jednom momentu negde u 8. serijalu (valjda) u SG-1 se spominje slanje nekih ljudi u misiju Atlantis, i tada je pocela da se emituje SGA serija. Obe serije su zanimljive, jedino je mozda nekome nezanimljivo da gleda SG-1 prvih 3-4 serijala jer su malo stariji.

  8. #23

    Odgovor: Sci fi serije

    Ahaaaaaaaaa u tome je kvaka Fala ve, Zlatno dete Ma, meni zanimljivo i to staro. Bolje je nego Kasandra
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  9. #24

    Odgovor: Sci fi serije

    Hm! šta da kažem, "Dina" uradjena u seriji od 6 epizoda,televizijska varijanta.Mnogo je doslednije uradjena nego ona nesrećna Linčova Dina(film).Mada i tu naravno postoje odstupanja,knjiga je ipak knjiga.

  10. #25

    Odgovor: Sci fi serije

    SF
    sve obozavam ... Galaktika , 4400 , heroji , Smolvil ...
    druge zanrove osim humora i ne gledam
    Ko je za jednu voznjicu

  11. #26
    Star track, Deep space 9, Enterprise, Voyager...

    Sećate li se Automana?!

    Citat goldie kaže: Pogledaj poruku
    SG-1 i SG Atlantis su dve razlicite serije. SG-1 ima 10 serijala i nece se vise snimati, a Atlantis ima 3 serijala i ovog meseca je pocelo emitovanje 4. serijala.
    Generalna prica je ista u obe serije i cesto povezana. Glumci su razliciti. U sustini valja prvo pogledati SG-1 pa onda odgledati SGA. U jednom momentu negde u 8. serijalu (valjda) u SG-1 se spominje slanje nekih ljudi u misiju Atlantis, i tada je pocela da se emituje SGA serija. Obe serije su zanimljive, jedino je mozda nekome nezanimljivo da gleda SG-1 prvih 3-4 serijala jer su malo stariji.

    Sećaš se kako u filmu SG Atlantis kada se spremaju da prođu kroz kapiju jedan od likova ima srpsku trobojku na rukavu i čuje se kako kaže liku "Vidimo se na drugoj strani".
    Poruku je izmenio silvia, 15.10.2007 u 12:05 Razlog: 2 uzastopna posta
    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.

  12. #27

    Odgovor: Sci fi serije

    Redovno se trujem Sci-Fi serijama i filmovima, to mi je mislim, omiljeni zhanr... Ali ne samo blentavo nabacivanje nekih chuda, vetj da ima malo i realne nauke ispod toga...

    Chime se ja to trujem? Pa, da krenemo:
    1. Star Trek: Odgledao komplet DS9, sledi Voyager, pa tju onda tek The Next Generation, i mozhda The Original Series... Animated series me ne privlachi, mozhda nabavim iz chisto kolekcionarskih razloga... Filmove, sve imam, svih 10...
    2. Babylon 5: Mmmm... Odgledao komplet sve shto ima da se odgleda, plus filmovi... Mnogo dobra, i, u neku ruku, originalna pricha...
    3. Stargate SG-1: Trovao se time dok je ishlo na Sky One, znao se termin, sredom u 21h, ja ispred TV-a, sa velikom kesom chipsa i pepsija Moratju da se menjam sa Zlatnom, i dodjem do SG1
    4. Outer Limits: Extra serija, slichna zoni sumraka... Svaka epizoda je odvojena jedna od druge, potpuno razlichiti glumci, priche, smeshtene u razlichita vremena, i na razlichite lokacije... Preterana serija, radim na nabavljanju iste...
    5. Battlestar Galactica: :ja-sad-ovde-balavim: serija je, ne znam, neshto preterano dobro... Brat mi je pazario u Norveshkoj na DVD, jedva chekam da se vrne
    6. Earth: The Final Conflict: Josh jedna dobra serija, mada meni malo bleda... Osmishljena od strane tvorca Star Treka, Gene Roddenberry-a...
    7: Lexx: Ovo je vishe smeshno nego shto je Sci-Fi, ali ajde', ima originalan pristup nauchnoj fantastici... Nisam sve odgledao, radi se na nabavci...

    Verovatno ima josh neshto da nisam naveo, ali pretpostavite da sam pogledao bar 10 epizoda toga shto vam je palo na pamet

    /me zavisnik od nauchne fantastike...


    Spajdr pig, spajdr pig, daz vatevr a spajdr pig daz, ken hi sving, from a veb, no hi kent, hiz a pig, lukaaaaaaaout, hiz a spaaaajdr piiiiiig...

  13. #28

    Odgovor: Sci fi serije

    Citat Galahad kaže: Pogledaj poruku
    Redovno se trujem Sci-Fi serijama i filmovima, to mi je mislim, omiljeni zhanr... Ali ne samo blentavo nabacivanje nekih chuda, vetj da ima malo i realne nauke ispod toga...

    Chime se ja to trujem? Pa, da krenemo:
    1. Star Trek: Odgledao komplet DS9, sledi Voyager, pa tju onda tek The Next Generation, i mozhda The Original Series... Animated series me ne privlachi, mozhda nabavim iz chisto kolekcionarskih razloga... Filmove, sve imam, svih 10...
    .. javi gde si ti nabavljao da i ja probam nabaviti, naročito ceo serijal Star Trek-a.. obožavam ih..
    Poruku je izmenio Lilith_021, 08.07.2010 u 22:23 Razlog: color
    bolje imati nego nemati

  14. #29

    Odgovor: Sci fi serije

    Trenutno gledam SG-1 i super mi je serija.....A pre toga sam gledala SG Atlantis.... Naopako....

    Ranije sam obozavala DosijeX.....Mogla bih da nabavim negde celu seriju....pa da je pogledam ponovo...komplet....
    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  15. #30

    Odgovor: Sci fi serije

    Great, gledam sve sto mi padne saka, koliko stignem...
    to i recimo ovi nauchno-doc. kanali su jedino zbog cega palim tv...
    Eto, sad ce dobiti kompleks...

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Omiljeni lik iz serije!
    Autor veljko yaric u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 10.08.2018, 10:52
  2. Najdraži filmovi i serije iz detinjstva...
    Autor Goga u forumu Kad sam bio mali...
    Odgovora: 49
    Poslednja poruka: 15.02.2015, 15:19
  3. Titlovi za filmove i serije
    Autor SQUAW u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 72
    Poslednja poruka: 02.12.2011, 09:09
  4. Pratite li Latino - americke serije?
    Autor vlado u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 62
    Poslednja poruka: 20.02.2010, 12:00
  5. Sa RTS skinute američke serije i filmovi
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 26.02.2008, 18:06

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •