Najt šift. Od 22h - 06h onli. - Strana 11
Strana 11 od 269 PrvaPrva ... 9101112132161111 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 151 do 165 od ukupno 4034
  1. #151

    Odgovor: Najt šift. Od 22h - 06h onli.

    U bwe ...danas nam je produžena najt šift kod mene je 2:45
    sat duže smo u najtu jeee

  2. #152

    Odgovor: Najt šift. Od 22h - 06h onli.

    Evo, čekiram se i za današnju treću smenu, i koristim priliku da odgovorim na juče mi postavljena pitanja
    Citat Uriel kaže: Pogledaj poruku
    Mišu, jel će to da bude mešovita banda? Dali primate jednog starog bluzera, koji i posle deset piva ne ispada iz ritma ako ga zajedno sa gitarom naslone na zid. Može i sinti, samo mi dve tri dirke ne rade. Neko vino se prosulo po klavijaturi pa sam ga ispirao soda vodom.
    Ovu stvar "dođi mala na Obedsku baru" ne poznajem ali ću da sviram smoke on the water diskretno u pozadini i samo mi klimnite glavom kada treba pevati refren -common babe on the Obed lake yeah
    Što se mene tiče, naravno da sam za što veći broj nas u bandi, ali nekako mi je tu Goga iskusnija, pa najbolje da pitamo šefa bande. Nekako mi se ovaj sint (sa ili bez dirki u funkciji) i ne uklapa u bandu, tako da bih pre glasala da se ti nama držiš gitare (i zida). "Dođi mala na Obedsku baru" ćeš morati naučiti zbog šefa orkestra (malo uvlačenja i veći je i tal), a o ostalo ćemo valjda savladati repertoar koji gosti traže. Moramo se brinuti da ova treća smena bude najveselija.

    Citat Uriel kaže: Pogledaj poruku
    Što se tiče sutlijaša mislim da je orginalna verzija sa cimetom a ne sa čokoladom ali možda grešim.
    Jeste to originalna verzija, baba mi je uvek tako spremala, al sam vremenom shvatila da je mi je ukusnije ako cimet zamenim kakaom ili čokoladom. S vremena na vreme kad se uželim mirisa i ukusa detinjstva pospem i cimetom.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  3. #153

    Odgovor: Najt šift. Od 22h - 06h onli.

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Što se mene tiče, naravno da sam za što veći broj nas u bandi, ali nekako mi je tu Goga iskusnija, pa najbolje da pitamo šefa bande. Nekako mi se ovaj sint (sa ili bez dirki u funkciji) i ne uklapa u bandu, tako da bih pre glasala da se ti nama držiš gitare (i zida). "Dođi mala na Obedsku baru" ćeš morati naučiti zbog šefa orkestra (malo uvlačenja i veći je i tal), a o ostalo ćemo valjda savladati repertoar koji gosti traže. Moramo se brinuti da ova treća smena bude najveselija.
    Ja ne znam svirat ,al' mogu eventualno ubacit kakav prateci vokal .
    aleksic je mala seka kad ja potegnem koju
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  4. #154

    Odgovor: Najt šift. Od 22h - 06h onli.

    Evo, za gitaru se dobrovoljno prijavljujem.
    Scar tissue is stronger than regular tissue. Realize the strength, move on.

  5. #155

    Odgovor: Najt šift. Od 22h - 06h onli.

    hello people!!!

    Opet sam sa vama, nocna smena u akciji, a vidim da se organizuje neka svirka!? Obozavam gitaru, ali nazalost, ne znam da je sviram

    Greco gde si pobegao, ko ce nam svirati?
    "toliko puteva.. koji izabrati, gde poci, koga povesti..???"

  6. #156

    Odgovor: Najt šift. Od 22h - 06h onli.

    Nekoliko puta sam vec primjecivao ovaj topik ali nikad ne procitah naslov topika do kraja i sve sam kont'o oce neko da kaze gdje i kad najt shift svira. Ne znam shta mi bi veceras al' nakanih se i procitah do kraja i pise "Od 22h - 06h". Rekoh sebi "baka jesu momci dobri al' nemeru oni bas toliko da sviraju". I otvorih ja ovaj topik, kad ne lezi vraze, ja iznenadjenja . Ni najt shifta, ni sexa, ni droge, ni R'n'R nego ovo nesto kao nocno dezurstvo dodje jel? E pa rek'o ajd' da se i ja malo ushiftujem za veceras .
    Crvenu maramu nosiću ja i plavu kapicu, tralalala
    Crvena zvjezdica na kapi sja, o vratu marama, tralalala

  7. #157

    Odgovor: Najt šift. Od 22h - 06h onli.

    Da se zakucam i ovog jutra...


    Dobro jutro, udarnici...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  8. #158

    Odgovor: Najt šift. Od 22h - 06h onli.

    Ima l' koga da šifta tonight il' sam sama u smeni?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  9. #159

    Odgovor: Najt šift. Od 22h - 06h onli.

    Radnička partija je i ove noći za mašinama
    nisi sama u ovoj gluvoj noći

  10. #160

    Odgovor: Najt šift. Od 22h - 06h onli.

    Otkud sama taman stigoh na vreme a vidim još neke aktivne članove...
    sad če oni....samo što nisu...

  11. #161

    Odgovor: Najt šift. Od 22h - 06h onli.

    Jao pa i Najbolja je ovde sa nama

    oće li se skupiti taj bend noćas, na prvu zajedničku probu?

  12. #162

    Odgovor: Najt šift. Od 22h - 06h onli.

    E sad se već lepše radi Jel večeras ta proba sa bendom? Ja se prijavljujem da budem onaj sa onim činelama iz vojnog orkestra, onaj što lupa jednu o drugu do besvesti Note mi nisu potrebne, ja ćem to po sluhu... apsolutnom

    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  13. #163

    Odgovor: Najt šift. Od 22h - 06h onli.

    ok. sve je pod kontrolom.

    Znači zasad imamo činele i gitaru

    Kao uvod, dok ne stignu ostali muzičari, možemo početi sa nekim
    sporaćem. Ti samo šopaj po činelama onako po sluhu (što jače)
    a ja odoh po pivo da ne dehidriramo ovde na bini

  14. #164

    Odgovor: Najt šift. Od 22h - 06h onli.

    Pošto još nisam krenula da savladavam to čudo zvano gitara (ili neki drugi žičani instrument), a sentiši su na tapetu, daću mali foršpil za klavirom (mogla bih uzeti i harmoniku, ali nešto baš i ne umem da razvlačim onaj meh). A posle računajte na neke daire/ talambos/ tarabuko/ triangl (jbg ko zvonar bogorodičine crkve) i naravno, moj zanosni glasić.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  15. #165

    Odgovor: Najt šift. Od 22h - 06h onli.

    Jeli bre!

    a ko cepa karte na ulazu

Strana 11 od 269 PrvaPrva ... 9101112132161111 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 418
    Poslednja poruka: 18.12.2011, 10:37
  2. Dej šift. Od 07 do 17h onli
    Autor Najgora u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 3137
    Poslednja poruka: 30.07.2011, 09:21
  3. Afternoon shift, Od 18-21h onli
    Autor vlado u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 716
    Poslednja poruka: 27.03.2009, 19:30

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •