Najt šift. Od 22h - 06h onli. - Strana 10
Strana 10 od 269 PrvaPrva ... 891011122060110 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 136 do 150 od ukupno 4034
  1. #136

    01 Odgovor: Najt šift. Od 22h - 06h onli.

    Niskouuu , ali nema veze, (tako se nekada i osećam )


    PS Jadni, vi, oženjeni ....

    PS / 2 Šta ti fali? (sem nekoliko nula )
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  2. #137

    Odgovor: Najt šift. Od 22h - 06h onli.

    gosti navrli u kucu , pojeli i salatu i testo , a bome i kolace .odoh prekopat frizider da nadjem nesto i za sebe.
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  3. #138

    Odgovor: Najt šift. Od 22h - 06h onli.

    Ma ne fali mi ništa posle 22 godine zajedničkog života još uvek smo ko
    golubovi. Čas ona leti kroz prozor, čas ja letim.

    Drage moje! hvala vam na ugodnoj večeri ali sa tugom u srcu moram sada da vas napustim. Bojim se da u suprotnom, moj novi komp neće proraditi do zore.
    Svima želim raskalašne, erotske snove a posebno Gogi, da je ne napadaju papuče. Vidimo se sutra

  4. #139

    07 Odgovor: Najt šift. Od 22h - 06h onli.

    Laku i mirnu noć ti želim, pazi na šrafciger - možda je ispod jastuka
    Poruku je izmenio Goga, 28.10.2006 u 07:27 Razlog: Zaboravila sam jedan smajli...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  5. #140

    Odgovor: Najt šift. Od 22h - 06h onli.

    Ove noći je nešto mirna treća smena. Nego, prijelo mi se sutlijaša. Ima još za one koji bi se malo zasladili.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  6. #141

    Odgovor: Najt šift. Od 22h - 06h onli.

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Ove noći je nešto mirna treća smena. Nego, prijelo mi se sutlijaša. Ima još za one koji bi se malo zasladili.
    ako mi pojasnis sto je to, ja sve volim probati nisam domaca pa ne znam.
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  7. #142

    Odgovor: Najt šift. Od 22h - 06h onli.

    Okuvani pirinač u mleku, zašećeren, sa dodatkom čokolade u prahu.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  8. #143

    Odgovor: Najt šift. Od 22h - 06h onli.

    Ja samo da se čekiram...da ne dobijem neopravdani

  9. #144

    10 Odgovor: Najt šift. Od 22h - 06h onli.

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Ove noći je nešto mirna treća smena. Nego, prijelo mi se sutlijaša. Ima još za one koji bi se malo zasladili.

    Moj post se završio jutros, tako da bih se mogla malčice pri'vatiti...

    Ala sam se sinoć valjala od smeha... Uriel je , čas klopa, čas pitanja, čas prepričavanja filmova... (Mish-u da li ti je to poznato? )


    Moj mili večeras dežura na ''kutijama'', tako da smo Kiki i ja sami...

    Mish-u, koji si instrument svirala?

    (kao i svaka ženetina , uspela sam da ''iznesem'' sabrana dela u roku od tri minute , neću da budem ženetina )
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  10. #145

    Odgovor: Najt šift. Od 22h - 06h onli.

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Okuvani pirinač u mleku, zašećeren, sa dodatkom čokolade u prahu.
    u pa ja to poznam! i rado jedem mada nisam odavno!
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  11. #146

    Odgovor: Najt šift. Od 22h - 06h onli.

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Ala sam se sinoć valjala od smeha... Uriel je , čas klopa, čas pitanja, čas prepričavanja filmova... (Mish-u da li ti je to poznato? ) ]
    Naravno da mi je poznato.

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Moj mili večeras dežura na ''kutijama'', tako da smo Kiki i ja sami...
    Zar Gogić stvarno misliš da pred ovog foruma vas dvoje možete biti sami?

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Mish-u, koji si instrument svirala?
    Klavir. Krenula u prvom osnovne (pošla starija sestra, pa zar da ja kaskam iza nje). Dakle, dve godine pripremnog i šest godina niže muzičke. Ali, kao što već rekoh, spremam se da učim gitaru. Kad usavršim, možda pređem na neku kontru ili kontrabas, pa možemo da pravimo "bandu". (Obećavam ti, među prvim stvarima koje ću naučiti biće "Dođi mala na Obedsku baru" ) Ima da nam bude najveselija ova treća smena.

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    (kao i svaka ženetina , uspela sam da ''iznesem'' sabrana dela u roku od tri minute , neću da budeženetina )
    Nemoj da nas kudiš, mi samo za razliku od "njih" imamo sposobnost da mislimo i delamo na više frontova.

    Citat Savannah kaže: Pogledaj poruku
    u pa ja to poznam! i rado jedem mada nisam odavno!
    E, kada voliš, red je da se podsetiš ukusa.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  12. #147

    Odgovor: Najt šift. Od 22h - 06h onli.

    e hvala, taman mi tako nesto treba. citav sam dan na poslu pa bi bilo vreme vise da nesto ubacim u kljun. odoh kuci a vi fino uzivajte, ali se i naspavajte ! pozdrav svima !
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  13. #148

    14 Odgovor: Najt šift. Od 22h - 06h onli.

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Naravno da mi je poznato.



    Zar Gogić stvarno misliš da pred ovog foruma vas dvoje možete biti sami?

    Sami kod kuće (četvrti deo)


    Klavir. Krenula u prvom osnovne (pošla starija sestra, pa zar da ja kaskam iza nje). Dakle, dve godine pripremnog i šest godina niže muzičke. Ali, kao što već rekoh, spremam se da učim gitaru. Kad usavršim, možda pređem na neku kontru ili kontrabas, pa možemo da pravimo "bandu". (Obećavam ti, među prvim stvarima koje ću naučiti biće "Dođi mala na Obedsku baru" ) Ima da nam bude najveselija ova treća smena.

    Hoće, ne sumnjam ja u nas ... Klavir...mmmm... divno Pravićemo orkestar...


    Nemoj da nas kudiš, mi samo za razliku od "njih" imamo sposobnost da mislimo i delamo na više frontova.

    I to što kažeš, ali beše to samokritika

    (imam napade smeha)
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  14. #149

    Odgovor: Najt šift. Od 22h - 06h onli.

    Uff odoše svi...

  15. #150

    Odgovor: Najt šift. Od 22h - 06h onli.

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku




    Ala sam se sinoć valjala od smeha... Uriel je , čas klopa, čas pitanja, čas prepričavanja filmova... )
    Eto takve su te današnje cure. Nahraniš ih, napojiš, pričaš im dok ti se usta ne osuše, a posle ti se smeju

    Gde ste bre kidnuli svi tako rano? zar ne znate da ova noć traje sat vremena duže?

    Mišu, jel će to da bude mešovita banda? Dali primate jednog starog bluzera, koji i posle deset piva ne ispada iz ritma ako ga zajedno sa gitarom naslone na zid. Može i sinti, samo mi dve tri dirke ne rade. Neko vino se prosulo po klavijaturi pa sam ga ispirao soda vodom.
    Ovu stvar "dođi mala na Obedsku baru" ne poznajem ali ću da sviram smoke on the water diskretno u pozadini i samo mi klimnite glavom kada treba pevati refren -common babe on the Obed lake yeah-

    Što se tiče sutlijaša mislim da je orginalna verzija sa cimetom a ne sa čokoladom ali možda grešim.

Strana 10 od 269 PrvaPrva ... 891011122060110 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 418
    Poslednja poruka: 18.12.2011, 10:37
  2. Dej šift. Od 07 do 17h onli
    Autor Najgora u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 3137
    Poslednja poruka: 30.07.2011, 09:21
  3. Afternoon shift, Od 18-21h onli
    Autor vlado u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 716
    Poslednja poruka: 27.03.2009, 19:30

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •