Mi nismo anđeli 3 - Rokenrol uzvraća udarac

Prikaz rezultata glasanja: Najbolji deo Anđela?

Učesnika ankete do sada
12. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Mi nismo anđeli 1

    12 100.00%
  • Mi nismo anđeli 2

    0 0%
  • Mi nismo anđeli 3 - Rokenrol uzvraća udarac

    0 0%
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 16
  1. #1

    Mi nismo anđeli 3 - Rokenrol uzvraća udarac



    Sredinom sedamdesetih godina prošlog veka Borko Pavić Dorijan prodao je dušu đavolu kako bi postao rok zvezda u socijalističkoj Jugoslaviji i stekao bogatstvo i slavu. Međutim, u današnjoj Srbiji, uspeh i slava više ne žive u rokenrolu. To najbolje zna Marko, vođa garažnog benda "TV moroni", nekadašnji Dorijanov obožavalac, koji ga se odrekao kada je njegov idol skrenuo u turbo folk. Anđeo i đavo počinju borbu za Markovu dušu u trenutku kada mladić poželi da njegov bend izda album, da ga zavoli devojka u koju je zaljubljen, da dobije telekaster gitaru
    Anđeo i đavo se slože da zamene duše Dorijanu i Marku kako bi mladi roker osetio "breme" slave. Istovremeno će rešiti problem koji im pravi dosadni Dorijan žaleći se "višim instancama" da se đavo ne drži pogodbe. Tako se Marko nađe u telu velike turbo folk zvezde, a "prodana iskusna rokerska duša" u telu mladog neafirmisanog rokera. Da li će slava, seks, droga i turbo folk pokvariti Marka? Hoće li alternativa, čežnja, dosadni roditelji i garažni rok spasti Dorijana? Anđeo i đavo se ponovo bore za duše svojih junaka. Šezdeset šest sati i šest minuta neumoljivo otkucavaju. Večni plamenovi pakla ili spasenje - pitanje je sad!

    Više o filmu na http://www.minismoandjeli3.com

    Da li planirate da ga gledate? Možda ste ga već pogledali?




      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Mi nismo anđeli 3 - Rokenrol uzvraća udarac

    Najbolji deo anđela... naravno prvi. Pa više od pola Srbije ga i dalje replicira svakodnevno. Film koji je postao kultni. Za drugi... aj' pa neću reći da je potpuni krš i treš Nikola ga izvukao koliko-toliko, a ovaj treći bre neću ni da gledam. Kada ugledah Seku Aleksić doživeh blagi šok. A kad pomislim samo da joj je na premijeri više ljudi aplaudiralo nego recimo Cvijanoviću, još me snađe neka veća muka. A totalno mi se sloši kad pomislim da bi sad mogla da se primi na glumu pa da i sa te strane krene da bombarduje nevine dečije glave

    Znate li za dosta, aloooooooo, ili je tolika frka za kintu?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Mi nismo anđeli 3 - Rokenrol uzvraća udarac

    naravno, prvi deo je ubedljivo najbolji
    sto rece SQUAW i dan danas se citiraju fazoni iz tog filma
    drugi sam gledao a bolje da nisam
    drugi deo mi se cini da je pravljen za decu od 7-15god. (mozda je njima interesantan )
    treci nisam i ne gleda mi se uopste, sacekacu da cuje komentare drugih ljudi....
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Mi nismo anđeli 3 - Rokenrol uzvraća udarac

    Smaraju vise sa tim andjelima
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Mi nismo anđeli 3 - Rokenrol uzvraća udarac

    bas smaraju, ova treci deo ne bih ni zvala andjelima. A drugi deo je bezveze.
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Mi nismo anđeli 3 - Rokenrol uzvraća udarac

    ''Andjeli - 2'' odgledala samo trećinu filma

    Treći deo sigurno nećem gledam

    Narvno da je prvi ubedljivo najbolji, iz više razloga: zbog specifičnog humora i fraza koje se danas koriste , nekako mi je ''neviniji'' u odnosu na drugi deo...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Mi nismo anđeli 3 - Rokenrol uzvraća udarac

    Meni je samo prvi onaj pravi ......... nekako sam ta generacija ....u ovom drugom se bash josh uvek i nisam nesto nasao , a i fazoni su samo ponovljeni iz prvog ......... treci nisam gledao ali uskoro hocu
    Possibility of dream come true makes life worth living.....
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Mi nismo anđeli 3 - Rokenrol uzvraća udarac

    Slazem se da, kao i vecina sto je odgovorila, prvi deo je nezamenljiv! Koliko god da su se trudili, svaki naredni deo ga ne moze zameniti, pa ni sva ova nova tehnika i efekti!!!

    Nisam gledala treci deo ali verujem da nista ne moze da zameni Koju iz onih dana, i neponovljive fore koje se i danas provaljuju i koje jos nisu izlizane!!! Ipak Andjeli I su izgradili reputaciju koju ce tesko srusiti, a posto svi prave komparaciju sa prvim delom, svaki naredni ce biti los!

    U sakom slucaju, pogledacu treci deo!
    "toliko puteva.. koji izabrati, gde poci, koga povesti..???"
      Vrh

  9. #9

    Odgovor: Mi nismo anđeli 3 - Rokenrol uzvraća udarac

    Prvi deo rulez

    Prvo reditelj me je iznervirao i napravio ogromnu gresku time sto je snimio 2. deo Znaci u 1. je svaka recenica pisanje. Ne mogu da kazem da drugi nije zanimljiv, ali to se zasniva na vulgarnosti i pervezijama koje su za nas mlade. Prvi je za sve generacije

    Ovaj zadnji deo je predpostavljam shitina. Nema Nikole tako da necu ni da ga gledam
      Vrh

  10. #10

    Odgovor: Mi nismo anđeli 3 - Rokenrol uzvraća udarac

    Prvi deo je ubedljivo najbolji Kao sto ste svi vec rekli, i danas se ponavljaju fraze iz prvog dela, ma taj film je kult
    Drugi deo je bio grozan Smucio mi se
    Treci deo ni ne planiram da gledam
      Vrh

  11. #11

    Odgovor: Mi nismo anđeli 3 - Rokenrol uzvraća udarac

    Citat SQUAW kaže:
    Za drugi... aj' pa neću reći da je potpuni krš i treš
    Meni jeste itekako Nem' pojma, meni film ne moze da bude smesan i zanimljiv samo zbog toga sto je pun psovki. Ne kazem da se ne smejem kad neko odvali nesto onako bas socno, ali to prestaje da bude zanimljivo ako je previse zastupljeno u filmu.


    Treci deo? Ocekujem jos veci trash od drugog.
    Gather ye rosebuds while ye may...
      Vrh

  12. #12

    Odgovor: Mi nismo anđeli 3 - Rokenrol uzvraća udarac

    Vlada je ubo suštinu: prvi deo je bio za sve generacije, dok je drugi prilagodjen klincima. Ja sam čula svojim ušima gomilu klinaca kojima je drugi deo Anđela extra.
      Vrh

  13. #13

    Odgovor: Mi nismo anđeli 3 - Rokenrol uzvraća udarac

    Pokajao sam se sto sam pogledao drugi dio, posto sam veliki ljubitelj prvog, tako da mi ne pada na pamet da dajem pare za film u kojem glumi satorska drolja, a koja u mom narodu kotira kao sex bomba! Sad mi dodje da se od muke!
    Scar tissue is stronger than regular tissue. Realize the strength, move on.
      Vrh

  14. #14

    11 Odgovor: Mi nismo anđeli 3 - Rokenrol uzvraća udarac

    prvi dio - kultni dio, ogledala ga nepoznat broj puta,
    drugi dio - odgledan jednom, skoro na silu, skoro svaka scena moze da konkurise za bljuvotinu desetljeca
    treci dio - ma nema sanse, mada ne volim ono nikad ne reci nikad, tako da mozda ga odgledam jednog dana ako stvarno u tom momentu ne budem imala bas nista pametno da radim
    nattydread is coming to dinner
      Vrh

  15. #15

    Odgovor: Mi nismo anđeli 3 - Rokenrol uzvraća udarac

    Prvi deo je bio odlican,druga dva totalno razocarenje
      Vrh

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Put kojim nismo pošli
    Autor Mish u forumu Filozofija
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 08.08.2010, 21:43

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •