Da li plačete? - Strana 9
Strana 9 od 10 PrvaPrva ... 78910 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 121 do 135 od ukupno 147
  1. #121

    Odgovor: Da li plačete?

    Kad sam ja u pitanju jedini i zaista pravi znak da me je neshto 'zhacnulo' je kad zaplachem, ili mi ochi zasuze.. I nimalo mi se ne dopada shto me upravo to oda i stigne nebitno gdje god da se nadjem u tom momentu - na ulici, kaficu, poslu, uz film...najgore je shto uopshte ne bira trenutak, to je jednostavno neka vrsta moje reakcije na bol - unutrashnji, dushevni.. i mogu vam reci da je poprilichno zajebano kad ostali vide da se blago recheno "cijepash" iznutra.
    Pokushavam da ih suzbijem koliko god mogu, pa se chude shto nosim naochare za sunce non stop - odlichna kamuflazha koja me nemali broj puta izvukla, moram priznati .
    Smatram krajnje normalnom potrebu za plakanjem, jecanjem, cmizdrenjem na kraju krajeva...ali ne preda mnom - NIKAKO!...Jer se ja osjecam bespomocno (pa shvatite kao sebichno s' moje strane) shto osobi ne mogu da pomognem mimo eventualnog zagrljaja i poljupca uz koji bi se vjerovatno i ja zaplakala, pa bi zvuchalo uigrano i 'horski'...Ovo se posebno odnosi na mushke suze...koje jednostavno ne volim i ne zhelim da vidim !!! A samo iz razloga jer ne znam kako da reagujem - pomognem...Chisti strah - a ja nijesam kukavica ni moralno, ni fizichki...samo nijesam opremljena za 'borbu'...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  2. #122

    Odgovor: Da li plačete?

    Zaplakao sam dva puta u životu. Oba puta su me shrvale životne nevolje...ne, tad nisam plakao, jecao sam od bola, praznine u duši. Nikad više ništa nije vredno dovoljno da potrošim par sati života tugujući za prošlim, već dogođenim...nepopravljivim.

  3. #123

    Odgovor: Da li plačete?

    Već sam pisala u ovoj temi, ali nisam pomenula i da umem da zaplačem zbog savršenstva.
    Umetničko delo može ponekad da mi izmami taj osećaj, kao da ti anđeli sedaju na rame kad nešto izuzetno snažno osetiš i razumeš.
    Desilo mi se da i tokom seksa zaplačem. Kakav fenomenalan osećaj kad je sve - sve, pa suza krene od apsolutne sreće, lepote, zadovoljstva, od čuda nad tim apsolutom...
    Vrag odneo šnalu...

  4. #124

    Odgovor: Da li plačete?

    Za sada samo şmrem ... i povremeno kijam
    Ko je za jednu voznjicu

  5. #125

    Odgovor: Da li plačete?

    Pisala sam , al' hocu da ponovim, to je mnogo zdravo, mislim zaplakati.
    Placem cesto, koga je briga, od toga se sakrijem...
    "Ljepota nije u licu; ljepota je svjetlost u srcu."

  6. #126

    Odgovor: Da li plačete?

    Plakala sam preključe....jedna pesma me jako rastužila
    Znam da nita ne znam...

  7. #127

    Odgovor: Da li plačete?

    Po neka kap na knjige,
    suza suzu stize na filmove,
    a na pravi zivot ...natapam jastuk.
    Jebi ga,takvog me mama rodila. A ne bi' niko rek'o kad me vidi...
    Meni je strogo zabranjeno da stavljam te u pesmu...

    Bane Krstić


  8. #128

    Odgovor: Da li plačete?

    Plačem. Kad imam razlog da plačem. Nisam cmizdravica i ne koristim suze kao oružje..ali...

    plačem kad mi je teško
    plačem kada sam radosna
    plačem na sportska dostignuća (jedan svj.rekord, jedna suzica)
    plačem na ona tužna spajanja i rastajanja
    .
    .
    .
    plačem ali se više smijem.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  9. #129

    Odgovor: Da li plačete?

    zadnjih par dana , neprestano.......

  10. #130

    Odgovor: Da li plačete?

    jesam emotiwan..trpim bol i izbacim ga kroz pice...medjutim,prawa bol mi nagna suzu,pogotowo kad se radi o najrodjenijima...

  11. #131

    Odgovor: Da li plačete?

    Plachesh pi*ko, plachesh?
    Ne plachem, matere mi.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  12. #132

    Odgovor: Da li plačete?

    Ne mogu...placem u sebi...
    Ne mogu nakon jedan dogadjaj koji je sam po sebe bio veliki stres za mene
    Nakon toga ko da mi se zakljucala dusa... i srce....Bukvalno ko da mi je taj dogadjaj oduzeo suze...
    Hocu, al ne mogu....
    Zelim da bar jos jednom mogu da olaksam sebi dusu...Ovako ne ide. Placem u sebi, a suze na oci nikako da krenu. I teze mi je...sve vise i vise....Pritiska me i gusi....
    Najgore mi je bilo kad mi se dete povredilo, a ja sam zanemela....Dusa place, a oci suve...Ko zna sta su ljudi mislili o meni kad su me videli, al samo ja znam kako je meni bilo....


  13. #133

    Odgovor: Da li plačete?

    Plačem, naravno.
    Najviše volim one dobre momente kad plačem od smeha. Ali, tad stvarno plačem. Još ako sam u društvu budale poput sebe koja se iole zarazno smeje i lije suze, to traje i duže.
    To volim.
    Što već neko reče, što sam starija, sve lakše puštam suze radosnice. Isto kao što i suze besa, nekako sa iskustvom (ne pokazuj slabost, lomiće ti kičmu još više) bolje kontrolišem.

    E, a one teže suze...
    Ne razumem ljude koji ostani kamenih lica u suočavanju životnim nedaćama na koje bi i kamen zaplakao (pa makar to bila ekranizovana sudbina imaginarnog junaka). Hajde, još i ako je neki samoživac u pitanju kog ne dotiče tuđa bol i nekako da progutam. Ali, ne mogu da razumem one koji gutaju suzu iz ponosa i kada sami gube mnogo, i kada njih boli, jako boli.
    Na bolest, nesreću, gubitak, tuđ ili svoj, plačem kao pi''''. Pred bilo kim i bilo gde.
    Teža sam na suzama samosažaljenja. Tad najčešće iskoristim prisustvo nekih meni bliskih koji znaju da me otkrave, pa sam ja kao čvrsta i sve nešto kao racionalno, hladno pričam, a oni, ta poznaju me, se tako siti rastuže i rasplaču nad mojom jadnom sudbinom. Meni tada dođe baš jako žao njih, pa zasuzim, pa pustim prvu kap, a ona se odjednom rastope glečeri što pritiskaju grudi. Ali, retki su oni koji to umeju tako da me pročitaju.
    Suze povređenosti... E, tu se možda najviše lomim pokazati nekom koliko te vređa čak i suzom ili se pak suzdržati dok se ne nađeš sam u četiri zida. Teško je nekad, jako teško, nabaciti osmeh, suze progutati i odneti ih sa sobom.

    Prezirem suze manipulacije.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  14. #134

    Odgovor: Da li plačete?

    Da,to je normalno valjda ,retko kada placem,ne secam se poslednjeg puta,ali mi izuzetno prija kada se isplacem kao kada zalivate bastu,e onda je milina posle.Volim da se isplacem sa nekim,to mi je najlepse..koliko god cundo zvucalo,pogotovo kada popijemo po litru rakije,a nista ne jedemo...ee da . Samo mi nije jasno kako neko moze da place,a da ne pusti suzu,to mi je neshvatljivo..sta taj onda radi? Shtuca?
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  15. #135

    Odgovor: Da li plačete?

    Sve redje plačem.To mi ponekad jako smeta.Nekad mi se desi da me u grudima tako jako stegne da ne znam kako dišem u opšte.Ranije su mi suze pomagale da se oslobodim te odvratne teške energije,sada su sve redje moji saveznici.
    A kad se smejem ..Pa desi se da me boli celo telo od smeha i da mi suze naviru na oči.Joj kako je to dobar osećaj.Tako ume da me nasmeje još samo jedna osoba na ovom svetu.Moj sin.

    Svakako..kako god se uzme ,suze su ok.Samo,nekako nikad nisam imala običaj da plačem pred drugima.Lakše mi je bilo kad se isplačem kada sam sama.

Strana 9 od 10 PrvaPrva ... 78910 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •