Da li plačete? - Strana 3
Strana 3 od 10 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 147
  1. #31

    02 Odgovor: Da li plačete?

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    I da, ne znam zašto, ali redovno plačem kada me trese visoka temperatura.


    Osećanje nemoći - kada me svaki mišić boli, a ne mogu da se pomerim iz kreveta.. Plačem - kada mi dođe žuta minuta - kada više ne mogu da zadržim emocije koje su se gomilale i gomilale ( uglavnom ljutnja - malo i tuga ) .. Naravno plačem kada ostanem sama - što je zaista retkost.
    A što se rasplačem na venčanjima ... Ne mogu da pronađem razlog - uzrok ... Suze radosnice?
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  2. #32

    Odgovor: Da li plačete?

    U drustvu nikada osim kada me spopadne bes e tada suze znaju da nalete, inace ne...
    Kod kuce,u kasnonocnim satima da,povremeno,praznim se i posle se osecam mnogo bolje...
    Iskrena da budem volim da se isplacem jer mrzim onu stegu u grudima,gorcinu...
    I eto tako placka sam jbg,mada u kriznim situcaijama hladna kao led,ja plcem posle kad sve se sredi,naopaka
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  3. #33

    Odgovor: Da li plačete?

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    A što se rasplačem na venčanjima ... Ne mogu da pronađem razlog - uzrok ... Suze radosnice?

    Uvek sam se čudila mojoj mami što se na svim venčanjima rasplače.
    A onda sam počela i ja. I vazda nađem neki razlog. Tugu kada se majka oprašta od ćerke. Suzdržavanje oca da ne zaplače dok gleda ćerku kako odlazi. Obavezno se rasplačem kad se srećni mladenci "pozdravljaju" sa braćama i sestrama. U crkvi, skoro obavezno, pogotovo ako još čujem crkveni hor. Valjda me dirne lepota, uzvišenost, nešto svečano i obećavajuće u vazduhu, pa se rasplačem.
    Ma, prava placip....a.
    Nego, onomad sam prevazišla samu sebe.
    Prolazim Trgom mladenaca, neko venčanje u toku. Ispred harmonikaš i zagrljene bakute koje pevaju. Naježim se. Zasuzim.

    Mislim da sam se setila nekih dragih mi bakuta u sličnim situacijama koje su sada na nekom, nadam se, boljem svetu.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  4. #34

    Odgovor: Da li plačete?

    retko, veoma retko..
    uglavnom od besa, kad pizdim toliko da mi suze same krenu pa iz besa i urlam i placem
    i obavezno kad gledam neki film koji ima tuzan kraj.. ili koji ima tuznu scenu, ne mogu da se suzdrzim
    Krek, krek.. Ne gudra

  5. #35

    Odgovor: Da li plačete?

    Jako lako se rasplacem,pogotovo ako je u pitanju neka dirljiva scena siz filma ili neka dobra balada.

  6. #36

    Odgovor: Da li plačete?

    Nikada nisam plakala zbog filma ili pesme. Ali kada počnem da se samosažaljevam zbog nečega - kao kiša...



  7. #37

    Odgovor: Da li plačete?

    Ma jasno mi je da kao glumi,ali kada mu secanje na girl from Ipa..Sicilia vidim ( kao Vasu Ladackog da gledam... to je to)

    http://nl.youtube.com/watch?v=ovhKVB...elated&search=

  8. #38

    Odgovor: Da li plačete?

    Nikad iz samosazaljenja, ali da, placem.

    Ubica mekog srca.

  9. #39

    Odgovor: Da li plačete?

    Nekako mi je smislenije pitanje "ima li coveka koji ne place?" To bi bio boom!

  10. #40

    Odgovor: Da li plačete?

    volela bi da mogu lakshe da zaplachem... najgori je osecaj drzanja tuge u sebi... kad plachem iznutra... a najvece tuge bash tako deluju na mene...


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

  11. #41

    Odgovor: Da li plačete?

    Da, naravno i nije me sram. To je način na koji je meni lakše poslije.

    To je pokazivanje emocija. Svatko si olakšava bol na način na koji mu paše. Ne samo bol već i trenutne osjećaje. Kako se smijemo kad smo sretni, tako i plaćemo kad smo tužni. Ako bi se trebali sramiti suza, morali bismo se tada sramiti i smijeha. Jedno s drugim je povezano.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  12. #42

    Odgovor: Da li plačete?

    Oči suve, a u srcu pljusak.
    I pad je let.

  13. #43

    Odgovor: Da li plačete?

    ...placem...ali ne koliko mi je potrebno....
    ...u poslednjih godinu dana sve gutam, uglavnom drzim u sebi....to me bas muci....
    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  14. #44

    Odgovor: Da li plačete?

    da i to jako puno
    jako sam osjetljiva
    i stvarno vrlo lako zaplacem
    za svaku sitnicu
    Mene niko ne voli,
    i nikom nije stalo, pa mi dodje zao,
    jer ja bih svoje srce svakom dao.

  15. #45

    Odgovor: Da li plačete?

    ...naravno...ziva dusa...
    ...hell ain't a bad place to be......

Strana 3 od 10 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •