Da li plačete? - Strana 2
Strana 2 od 10 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 147
  1. #16

    Odgovor: Da li plačete?

    Da... zaplacem i ne stidim se toga, uvek sam govorila da zaplakati nije odraz necije slabosti vec hrabrosti... da ima hrabrost da pokaze i suoci se sa svojim osecanjima.
    Osmeh Je Kriva Linija Koja Ispravlja Sve Stvari

  2. #17

    Odgovor: Da li plačete?

    Naravno da zaplacem ponekad, pa i to je za ljude!

    Primetila sam da sto sam starija, sve mi je lakse zaplakati, ali ne samo kad sam tuzna, besna, iznervirana, vec i kad mi je nesto jako lepo, kada sam jako ponosna na nekoga, kad sam jako srecna...Te "suze radosnice" su dosle sa godinama!

    I, ne,ne stidim se suza!

  3. #18

    Odgovor: Da li plačete?

    Citat la femme kaže: Pogledaj poruku
    Naravno da zaplacem ponekad, pa i to je za ljude!

    Primetila sam da sto sam starija, sve mi je lakse zaplakati, ali ne samo kad sam tuzna, besna, iznervirana, vec i kad mi je nesto jako lepo, kada sam jako ponosna na nekoga, kad sam jako srecna...Te "suze radosnice" su dosle sa godinama!

    I, ne,ne stidim se suza!
    predivno napisano potpuno se slazem

  4. #19

    Odgovor: Da li plačete?

    Citat cicka kaže: Pogledaj poruku
    Da... zaplacem i ne stidim se toga, uvek sam govorila da zaplakati nije odraz necije slabosti vec hrabrosti... da ima hrabrost da pokaze i suoci se sa svojim osecanjima.
    sve receno

  5. #20

    Odgovor: Da li plačete?

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku

    Meni se to nekad desi i u društvu, na neku priču koju slušam ili koju (još gore) ja pričam, pa me onda zezaju. I ja se onda smejem, umirem od smeha, a suze piče. Njih nikada nisam mogla da kontrolisem.

    Plačem zbog raznih stvari... osetljiva sam na starije ljude i decu i tako neku nepravdu njima učinjenu. Na filmove. Na životinje. Na tragedije i životne drame.
    Ovaj deo kao da sam ja pisala. I ovo je jedna od retkih stvari gde je ličim na svoju majku .
    "Poznavati se, značilo bi znati ono to ne treba."

  6. #21

    Odgovor: Da li plačete?

    Ne secam se kad sam zaplakao, ali stoji da jesam, i nije iskljuceno da ce me neki tuzni dogadjaj - (Ne daj Boze), opet naterati da pustim suzu. Covek sam od krvi, mesa i duse.
    ...................

  7. #22

    Odgovor: Da li plačete?

    Placem da ne daj boze da mi pocinatnajbliski a u ubicajene okolnosti ne a kad sam bila mladza od lutina bi mi pala nekoja suza.Sta znace mlade ne cvrstije.Sadmi je glupo to neko da me izvade od kontakta.Ja sad mogu da izvadem od kontakta.Svaka doba si nose svoje breme.

  8. #23

    Odgovor: Da li plačete?

    Placem, ali vrlo retko!
    Nije me sramota pustiti suzu......sto..... pa i to je za ljude, cak sta vise uglavnom se posle osecam bolje, kao da mi je neki teret pao sa srca.
    A da ne moze bas svako da vidi suzu u mom oku
    Žena nije stvar od celika, ona je cvet. Ona ne traži suvoparnu stvarnost, ona želi vedrinu ljubaznih reci. Bolje je svakog dana reci nešto milo, nego surovom ozbiljnošcu raditi za nju celog veka.

  9. #24

    Odgovor: Da li plačete?

    не плачем,него суза сузу стиже
    због филма,песме,ситуације...
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  10. #25

    Odgovor: Da li plačete?

    desava se ponekad
    .... da li sam ja to video cica macu

  11. #26

    Odgovor: Da li plačete?

    Plakanje snižava količinu *negativnih hormona suze su korisne jer izlučuju štetne sastojke iz organizma ...ZAto ljudi kada vam to dodje

  12. #27

    05 Odgovor: Da li plačete?

    Mmmmmmmmmmmm, ne.
    Ranije kada sam muvao devojcice (nekada kada sam bio decak) jesam, ko kisa, bogami palilo je.
    Sada ucim cerku da ne veruje malim muskim skoticima koji to rade.
    Kuda tako urno ti ratniče hodis ?
    Ka sudbini !

  13. #28

    Odgovor: Da li plačete?

    Svakako, uvek kada imam potrebu za tim, kada mi je teško i nije me sramota da izrazim svoje emocije!
    Ne toliko često, ali kad se napunim, onda jednostavno suze same krenu...I ne mogu da ih zaustavim... Samo ćutim i plačem. I naravno, sama, da me niko ne vidi, i da niko ne zna. Ne volim da pokazujem tu slabost...
    Ćuti i prenesi dalje....

  14. #29

    Odgovor: Da li plačete?

    Placem, retko, ali placem i ne stidim se da placem.
    Dok sam bio mali znao sam zaplakati i od besa.

    Najgore mi je, kad sam duboko povredjen, kad me "dusa boli", a suze nece na oci.
    Nije sve crno, nadje se i poneka plavusa

  15. #30

    Odgovor: Da li plačete?

    Ne placem. Jednostavno je to prestalo da mi se desava pre 4-5 godina. Ne stidim se placa, jednostavno ne mogu da zaplacem. Nekada mi se oci napune suzama, ali jako retko. To ne znaci da sam bezosecajna osoba, samo nikada nisam video vajde od toga. Ako se povredim (hehe, u mom slucaju lake povrede ne postoje), cemu plakanje? Nece pomoci. Smireno, sanirace se. Isto kada sam tuzan zbog necega. Izrazicu tugu na svoj nacin, ponasanje ce mi biti u skladu sa situacijom (nesvesno) ali, opet, nema razloga da placem. Sanirace se i to....

    Sigurno ce doci trenutak kada cu posteno da se isplacem, ali ne vidim to u skoroj buducnosti. Jer ja sva svoja osecanja kanalisem malko drugacije od ostalih ljudi koji ih ne izrazavaju. Umesto ka nasilju, destrukciji, povucenosti, itd., trudim se u tuznim trenucima da se okrenem umetnosti. Retko kada nastane nesto vredno pomena, ali ipak nastane nesto. Bolje to nego da nesto NEstane.

    Toliko od mene. Sad, ko hoce, moze da mi kaze da idem kod psihijatra ako hoce, primam kritike od 7-13.

    -s
    Nije bitno koliko jako udaras, vec koliko jako mozes biti udaren a da ne padnes.

    Uberi cvet, jer ce uvenuti iako ga ne uberes.

Strana 2 od 10 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •