Feminizam - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 24 od ukupno 24

Tema: Feminizam

  1. #16

    Odgovor: Feminizam

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Citat ljiljak kaže: Pogledaj poruku
    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Ако је господин Ђорђевић кретен, онда је ова госпођа Милановић дебил, и то је страшно какав дебил.

    Чула кокошка нешто о злостављању жена негде, па одлучила да напише текст у ком пише да је брак/веза са мушкарцем јест једнако батине и смрт.

    Ако неко није веровао господину Ђорђевићу, само нек прочита текст овог скота, постаће његов ватрени обожавалац.

    Искрено се надам да она није неки истакнути заштитник жена од насиља, јер тешко онда женама...

    Најјачи фазон ми је део да су "бели" мушкарци привилеговани - Цигани ваљда не бију жене :ротфлмао
    Svako ima pravo na svoje mišljenje
    Мене је тетка заклела да никад не одговарам на постове који почињу са "свако има право на своје мишљење".
    U jednom se ipak slažemo a to je da žene podržavaju žene a muškarci podržavaju muškarce. Čini mi se da su žene postale zahtevnije i ja im ne zameram. Jedan savet za jači pol: ako želite da uspete budite džentlmeni jer se ženama to više dopada .

  2. #17

    Odgovor: Feminizam

    Citat ljiljak kaže: Pogledaj poruku
    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Citat ljiljak kaže: Pogledaj poruku
    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Ако је господин Ђорђевић кретен, онда је ова госпођа Милановић дебил, и то је страшно какав дебил.

    Чула кокошка нешто о злостављању жена негде, па одлучила да напише текст у ком пише да је брак/веза са мушкарцем јест једнако батине и смрт.

    Ако неко није веровао господину Ђорђевићу, само нек прочита текст овог скота, постаће његов ватрени обожавалац.

    Искрено се надам да она није неки истакнути заштитник жена од насиља, јер тешко онда женама...

    Најјачи фазон ми је део да су "бели" мушкарци привилеговани - Цигани ваљда не бију жене :ротфлмао
    Svako ima pravo na svoje mišljenje
    Мене је тетка заклела да никад не одговарам на постове који почињу са "свако има право на своје мишљење".
    U jednom se ipak slažemo a to je da žene podržavaju žene a muškarci podržavaju muškarce. Čini mi se da su žene postale zahtevnije i ja im ne zameram. Jedan savet za jači pol: ako želite da uspete budite džentlmeni jer se ženama to više dopada .
    Наравно да се не слажемо, сводити све на пол (да не кажем род) је бесмислица. Подржавају се људи који се познају, пријатељи, рођаци, љубавници, без обзира на пол.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  3. #18

    Odgovor: Feminizam

    Citat ljiljak;

    [B
    kaže:
    U jednom se ipak slažemo a to je da žene podržavaju žene a muškarci podržavaju muškarce.[/B] Čini mi se da su žene postale zahtevnije i ja im ne zameram. Jedan savet za jači pol: ako želite da uspete budite džentlmeni jer se ženama to više dopada .
    Ni tu se ne slažemo jer ja lično podržavam OSOBE koje imaju potrebne kvalitete i čak štaviše sam mnogo rigorozniji prema pripadnicima mojeg pola pošto znam šta svaka finesa, rečenica, postupak zaista znače. Osobama suprotnog pola dajem veći kredit i više vremena da se fokusiraju, isprave neke greške i budu bolje.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  4. #19

    Odgovor: Feminizam

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Da su stigli da se isprazne...
    Ja za početak te segsualne aktivnosti ne vidim kao pražnjenje tako da nemamo ni temelj da ne kažem osnovu oko koje bi mogli polemisati.
    Oh...kako Tomini glasači slede svog lidera u doslednosti...ma u reČima...u sloVce
    (klik na 0.35 sec)

    Poruku je izmenio leptirić, 11.11.2014 u 23:25 Razlog: sekund Oli dva menja sliku...p' da...
    Budi pametan i pravi se lud

  5. #20

    Odgovor: Feminizam

    S' obzirom kakvi su današnji muškarci, feminizam je velika glupost!
    Želja žene da se izjednači sa muškarcem je, po meni, čist manjak ambicije!
    E takoC !
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  6. #21

    Odgovor: Feminizam

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    S' obzirom kakvi su današnji muškarci, feminizam je velika glupost!
    Želja žene da se izjednači sa muškarcem je, po meni, čist manjak ambicije!
    E takoC !
    Ništa feminističkije na ovoj temi nije do sada napisano.

    Biće i od tebe nešto, Sivi sokole.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  7. #22

    Odgovor: Feminizam

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku

    Ništa feminističkije na ovoj temi nije do sada napisano.

    Biće i od tebe nešto, Sivi sokole.
    Biće...Nisam ja kriv što su mnogi pripadnici mog pola bili odsutni kada je Bog delio m**a (latinski....testise), dok neke žene ni tada nisu uzmicale! Usput...samo sam parafrazirao Merlinku i mislim da neke žene ne bi trebalo da imaju tako malo ambicije.
    Nebo je granica...čemu tako prizemna želja o jednakosti?
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  8. #23

    Odgovor: Feminizam

    Pre neki dan se navršila godina dana od napada feministkinja i gejeva na katedralu u San Huanu (Argentina). Naime oko 5000 njih se okupilo želeći da oskrnavi hrišćansku crkvu ali se oko 1500 muškaraca odlučilo da je brani živim zidom. Naime oni su napravili obruč od svojih tela i time sprečili rulju. Što je najkarakterističnije uopšte nisu koristili silu, već su mirno stajali, izgovarali molitve i istrpeli svašta. Naravno, ovo nije bila udarna vest u mnogim tabloidima! Da je bilo obrnuto..danima bi išle rasprave, okrugli stolovi, i sl sranja.
    Pogledajte, makar se podsetite..

    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  9. #24

    Odgovor: Feminizam

    Zahvalna sam feminizmu za mnoge stvari,pogotovo onom izvornom,formulacijski definisanom.Sve ostalo sto mu je pripisano i pripisiuje se i dalje je proizvod raznih frustracija,neprihvatanja i loseg snalazenja.

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •