Puzle - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 25 od ukupno 25

Tema: Puzle

  1. #16

    Odgovor: Puzle

    Citat vinetou kaže: Pogledaj poruku
    Sa mjesec i po pauze, ja sam za 5 mjeseci slozio 5000 kom. Uokvirio ih i sad nesto kontam da ih prodam. Koliko se krece cijena ako neko zna?

    Nemoj prodat. To ja smatram 'remek djelom' koje će krasit zid. Samo kad bih ja imala vremena da nastavim slagati i ove ostale koje imam ali eto, ispada da vremena imam sve manje i manje.

    Al' u svakom slučaju, ja prodala ne bih.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  2. #17

    Odgovor: Puzle

    E, kupila sam klincima puzle -Mapa Evrope-...Sad jedva čekam da dodju iz sela
    Inače mi sve sto smo slozili lepimo na karton...kad okrečimo hodnik sve cemo tu da pokačimo

  3. #18

    Odgovor: Puzle

    Citat vinetou kaže: Pogledaj poruku
    Sa mjesec i po pauze, ja sam za 5 mjeseci slozio 5000 kom. Uokvirio ih i sad nesto kontam da ih prodam. Koliko se krece cijena ako neko zna?
    Koje su to puzle i gde se mogu kupiti?

    Obožavam puzle i mogu danonoćno da ih slažem.

  4. #19

    Odgovor: Puzle

    Katedrala u Kelnu je slika sa preko 1.000 delova, odlična je. Ko zna za nešto slično (što više delova), neka preporuči. Šta i gde nabaviti?

  5. #20

    Odgovor: Puzle

    E cao svima, svuda trazim da kupim puzzlu od 5000 ili vise komada i ne mogu nigde da nadjem . Da li mozete da mi pomognete? Da li ima negde u Srbiji da se kupi, ja sam prevrnuo ceo Novi Sad i nisam nasao

  6. #21

    Odgovor: Puzle

    Citat Misha_ kaže: Pogledaj poruku
    E cao svima, svuda trazim da kupim puzzlu od 5000 ili vise komada i ne mogu nigde da nadjem . Da li mozete da mi pomognete? Da li ima negde u Srbiji da se kupi, ja sam prevrnuo ceo Novi Sad i nisam nasao
    Eh nigde... pa nisi tražio na pravom mestu

    U principu toliko velike puzzle ljude mrzi da slažu, a i treba dosta prostora za njih pa ih trgovine i ne trebuju u velikim količinama. U Beogradu ih možeš naći na beogradskom sajmu, zaboravila sam broj hale jbga, ali raspitaj se, preko puta je štand sa auto opremom, mada se desi ponekad da i nemaju neki izbor. Buvlja pijaca novobeogradska, kad uđeš na glavni pa skroz desno je lik koji ih valja, nema godinu dana kako sam bila al' uvek je bio tamo i poslednji put sam videla čak od 13 000 krompirića ili beše 13 200 ili 13 600 Klementoni, Ticijanova neka slika beše OGROMNA. Metar ipo sa 5 Bilo je i onih od 6 000 tačno se sećam jer sam ih kupila na poklon. Imaš i na Zelenom vencu specijalizovanu radnju za njih, ugao sam, više pripada Kameničkoj nego Lominoj ulici e sad nisam zagledala koje brojke imaju tu, al' ima ih koliko voliš. Ako nema trenutno bar će te uputiti gde da ideš dalje ili poručiš pa kad stignu pokupiš, probaš da se dogovoriš. Bio je i lik na Banjici, ali on je zatvorio pre 6 meseci. Bilo ih je i u Merkatoru samo onih komercijalnijih, od manje delova, retko kad bude velikih. U principu možeš nekad naleteti u dobroj knjižari na njih, nema pravila
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  7. #22

    Odgovor: Puzle

    Ne interesujući se za puzzle, onako usput sam u nekim novinama poročitao da u Budisavi kod NS postoji klub ili udruženje ljubitelja velikih puzzli.

    Došao sam do brora telefona ali nisam uspeo da proverim da li se radi o pravoj adresi, pa prethodno utvdite da li je informacija koju dajem tačna.
    Tel: Agić, 021/719-214

  8. #23

    Odgovor: Puzle

    E hvala vam ... Bas cu pogledati u Beogradu

  9. #24

    Odgovor: Puzle

    Jeste, informacija je tacna... To je klub...
    Slazu se slike ogromnih dimenzija...
    Naravno ima i od 500, 1000, 2000, 2500, 3000, 5000, 9000 kom...
    Trenutno se slaze slika od 19000 kom

  10. #25

    Odgovor: Puzle

    Obozavam da slazem puzle... ne znam ni sama koliko sam ih slozila raznih dimenzija pocev od 500, 1000, 1500 kom..., pa sad trenutno 19000 kom to je kod nas porodicno... toliko volim da ih slazemo da smo i klub otvorili..., za sve ljubitelje koji vole da slazu puzle velikih razmera... ni sama nisam mogla da verujem koliko ima ljudi koji vole da slazu puzle... Stvarno je to odlican hobi... i jako opusta..., a tek druzenja...

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •