Muzičke vesti
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 241

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Muzičke vesti

    Van Halen pobedio rak

    Edi Van Hejlen (Eddie Van Halen), gitarista i jedan od osnivača hard rok sastava Van Halen, zvanično je potvrdio da je, uspeo da ozdravi od bolesti koja ga je mučila proteklih par godina.
    Edi je bolovao od raka jezika što mu nije smetalo da se često pojavljuje u javnosti i to sa cigaretom u ustima. U intervju-u koji je dao Hauardu Šternu (Howard Stern) on kaže da nije odustao od ove navike jer pušenje nije uzrok njegove bolesti. Po njegovim rečima rak je prouzrokovala metalna pločica koju je držao u ustima po 12 sati dnevno u kombinaciji sa elektomagnetnim zračenjem u njegovom studiju.
    Pre neki dan on je izjavio i da nije više ljut na Dejvid-a Li Rot-a bivšeg pevača grupe Van Halen, koji je i otišao iz benda ponajviše zbog sukoba sa Edi-jem i da bi mogli da odrade neke zajedničke svirke.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #2

    Odgovor: Muzičke vesti

    G'N'R odložili koncerte

    Guns N Roses su odložili koncerte svoje američke turneje koja je trebalo da počne u sredu, 27. septembra i da se završi 5. oktobra. Deo koncerata je pomeren za decembar dok će najveći broj koncerata bend održati u januaru 2007. godine.
    Još uvek se čeka kompletna lista turneje sa novim datumima ali se sa sigurnošću zna da će se koncerti održati na prvobitnim lokacijama.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #3

    Odgovor: Muzičke vesti

    Paul Weller objavljuje novi singl

    Paul Weller je objavio detalje novog singla i datume zimske turneje. Pesma pod nazivom 'Wild Blue Yonder' u prodaji će se naći 30. oktobra. Radi se o novoj pesmi koja se nije našla na njegovom poslednjem albumu 'As Is Now'. Na singlu će se naći još jedna nova pesma 'Small Personal Fortune'. Weller će sredinom novembra krenutu na mini turneju po Britaniji i Irskoj koja će trajati do 7. decembra.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #4

    Odgovor: Muzičke vesti

    Prvo DVD izdanje za Nirvanu

    Video kompilacija 'Live! Tonight! Sold Out!!' koja je 1994. godine objavljena na VHS-u konačno će se naći na DVD izdanju. Projekat je 1993. godine započeo Kurt Cobain da bi nakon njegove smrti Dave Grohl i Krist Novoselic zajedno sa režiserom Kevin Kerslakeom nastavili rad na projektu. Većina materijala snimljena je tokom 1991. i 1992. godine, na vrhuncu histerije koju je izazvala Nevermind turneja, a uključuje nastup u Redingu iz 1992. godine (njihov poslenji nastup u Britaniji) kao i verziju pesme 'Smells Like Teen Spirit' koju su izveli u kultnoj britanskoj emisiji 'Top of the Pops' 1991. godine. Zvuk sa snimaka je remasterovan za DVD izdanje i dodat je dodatni bonus materijal iako još nije poznato šta će se na njemu nalaziti. DVD bi trebao da se pojavi u prodaji 13 novembra.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  5. #5

    Odgovor: Muzičke vesti

    Neil Young umetnik godine

    Neil Young osvojio je Artist Of The Year nagradu na Americana Honours And Awards ceremoniji. Pevač i tekstopisac je nagradu dobio za album Living With War, koji je snimio za svega nekoliko nedelja i koji je usmeren protiv administracije George Busha. Aktuelna politika američkog predsednika primorala je šezdesetogodišnjeg pevača da se vrati svojim radikalnim antipolitičkim korenima. Pored Neil Younga na petim kantri, folk i bluegrass nagradama kao pobednici su se našli James McMurty sa nagradom za najbolju pesmu i najbolji album We Cant Make It Here Anymore.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #6

    Odgovor: Muzičke vesti

    Džastin Hokins napustio "Darkness"

    Pevač benda "Darkness" napustio je bend usled problema sa konzumiranjem kokaina. U poslednje tri godine ovisnost ga je koštala 1000 funti nedeljno. Džastin Hokins (Justin Hawkins) saopštio je vest članovima benda prošle noći, posle čega su oni odlučili da će bend nastaviti karijeru bez njega. Frontmen benda "Darkness" izjavio je da mu je veoma teško što stavlja članove benda u ovakvu situaciju, ali da je vreme da nastavi dalje.
    Bilo bi jako loše za moje odvikavanje od kokaina da ostanem u bendu, ali isto tako ne krivim "Darkness" za svoj problem, ja sam ovisnik. Veoma je malo ljudi koji mogu da ostanu u bendu i ostanu čisti, a ja nisam jedan od tih ljudi. Što se budućnosti tiče planiram da izdam solo album kao i da se posvetim snimanju filmova, ali to je budućnost i ona nije toliko sigurna. Dotakao sam samo dno, potrošio sam preko 150.000 funti na kokain poslednjih par godina, i to je zaista zastrašujuća suma novca. Konzumirao sam do 5 grama kokaina na dan što me je koštalo jako puno. izjavio je Hokins.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  7. #7

    Novosti u svetu muzike - vesti, noviteti, predstavljanja, pohvale, kritike...

    Tema na kojoj mozemo da razglabamo o novitetima u svijetu muzike


    Upravo slusam novog Colu... sta znam, ne ulazi u uvo na prvu
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  8. #8

    02 Odgovor: Noviteti

    Citat swba kaže: Pogledaj poruku
    Tema na kojoj mozemo da razglabamo o novitetima u svijetu muzike


    Upravo slusam novog Colu... sta znam, ne ulazi u uvo na prvu
    nisam preslušala, ali ti verujem , od ''projekta'' ''okano'' Čola otišao skroz u neku komercijalu , i ne mogu da verujem da je to onaj Čola, koji je znao da ''bocne'' pravo u


    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  9. #9

    Odgovor: Noviteti u muzici

    ne znam po kom kriterijumu čola bira pjesme, ali kao što goga kaže, od okane čola nije čola. igrom slučaja slušam "rai" muziku (porijeklom iz dijela alžira koji se zove oran) i svaki put se zaprepastim kad nađem neku arapsku "rai" pjesmu obrađenu na čolinim novim albumima. zar i ti sine čolo?
    nattydread is coming to dinner

  10. #10

    Odgovor: Noviteti u muzici

    Kad je Cola izbacio novi album???

    Jeste li culi i videli novi spot i pesmicu od Flamingosa?
    "toliko puteva.. koji izabrati, gde poci, koga povesti..???"

  11. #11

    Odgovor: Noviteti u muzici

    Čolu i njegove nove albume ne mogu da svarim ni na blic dok se vrte u reklamama za novi cd. To mi nikad neće ući u uši. Takođe, odbacujem a priori sve što izdavačka kuća CITY RECORDS euforično štanca. To mi je klasičan treš. (Tu ne ubrajam kompilacije i ostalo uhu podnošljivo kao npr Haustor, Gibonni i slično... a da se našlo kao njihovo izdanje, mada to obično nisu noviteti već best of) Znači sve one Emine Jahović, Romane, Lune, Đoganiji, Flamingosi, Amadeusi i bla bla bla - od toga mi je

    E baš juče vidim da je Bebi Dol izbacila cd sa obradama i verujem da ih je uradila dobro. Na blic videh da su se tu našle i Harlem Shuffle, Help, Man's world, Pappa'sgotta brand new bag, Free, Moon river... pa ćem uskoro kupiti taj cd i bez da ga odslušam prethodno
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  12. #12

    02 Odgovor: Noviteti u muzici

    Citat Ivana-psy kaže: Pogledaj poruku

    Jeste li culi i videli novi spot i pesmicu od Flamingosa?

    Jesam, i raznežila sam se , uradjen u fazonu Hita meseca, D.Marković sa kezom a la 32 biserno bela zubića , ali sve ostalo je super... Lepo uradjeno
    (jesu li Flamingosi tu bili u fazonu sarajevkih rokera iz 80-ih?)
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  13. #13

    Odgovor: Noviteti u muzici

    Citat Ivana-psy kaže: Pogledaj poruku
    Kad je Cola izbacio novi album???

    Jeste li culi i videli novi spot i pesmicu od Flamingosa?
    izbacio je zavicaj...
    koju pesmu?mozda sam
    Vise je za zaljenje onaj ko zbog pameti izgubi ljubav,nego onaj ko zbog ljubavi izgubi pamet...

  14. #14

    06 Novi album SOAD-a. Hypnotise.

    Upravo sam nabavio novi album soad-a... i moram reci da sam razocaran. Postali su toliki trash da se ospem kada cujem neku pesmu sa njihovog novog albuma...

    Da li je neko odslusao? Ako jeste, nek podeli mishljenje.

  15. #15

    Odgovor: Novosti u svetu muzike - vesti, noviteti, predstavljanja, pohvale, kritike..

    Veliki pozdrav sirokom auditorijumu Vojvodinacafe foruma.. . !..
    Nase ime je Azil 5..
    Bavimo se autorskom, u najsirem mogucem smislu rock orjentisanom muzikom, ispevanu maternjim nam jezikom..

    Sa velikim zadovoljstvom vas obavestavam da je nas prvi album, tj prvi album benda Azil 5, "Strastan, Go i Bos", u prodaji! U ovom momentu, vrsi se snabdevanje svih prodavnica nosaca zvuka sirom Srbije, distributerskom mreze nase izdavacke kuce, "Mascom - Automatik".
    Album sadrzi, pored neizostavnog kompakt diska sa 11 pesama, stampanog u Warner Bros/Warner Music postrojenju, u Nemackoj, po najmodernijim standardima kvaliteta, prateci true-color booklet sa zbirkom tekstova na 16 strana.


    Ogranicen broj primeraka albuma, po promotivnoj/fabrickoj ceni od
    300 dinara,
    dostupan je, iskljucivo, direktnim narucivanjem preko nase myspace web-prezentacije.
    gde mozete i poslusati neke od pesama sa albuma:
    www.myspace.com/azil5

    Takodje, detaljniju biografiju i sve ostale relevantne podatke o nama i nasem dosadasnjem, i buducem, radu mozete naci kako na, vec pomenutoj, Myspace prezentaciji, tako i na nasoj oficijalnoj strani:
    www. azil5. com

    U narednom periodu, sviramo promotivnu turneju sirom nase zemlje, gde se vidimo i slusamo..!
    Za datume i termine, posetite nase web-stranice..

    Hvala na paznji i podrsci..!

    A5

    ************************************************** *********
    Beogradska promocija prvog albuma benda Azil 5, "Strastan, Go i Bos"!
    ************************************************** *********

    AZIL 5
    +
    spec. gosti
    Rain Delay

    29.5. 2008.

    SKC Livingroom, 21h

    Promotivna prodaja CDa po fabrickoj ceni!

    Za sve detaljjnije informacije o nama, posetite nase stranice..
    www.azil5.com
    www.myspace.com/azil5

    Vidimo se i slusamo!

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Muzičar sa najjačom aurom...
    Autor SQUAW u forumu Muzika
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 28.08.2012, 00:02
  2. Muzička pitalica
    Autor makilli u forumu Muzika
    Odgovora: 357
    Poslednja poruka: 25.09.2010, 01:20
  3. Muzički kanali
    Autor Muckota u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 12.08.2010, 10:31
  4. Da sam muzičar...
    Autor izabelitta u forumu Muzika
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 25.01.2010, 01:32
  5. Muzička škola
    Autor Mish u forumu Obrazovanje
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 13.06.2009, 02:57

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •