Gde biste voleli da se nalazite ovog trenutka? - Strana 75
Strana 75 od 85 PrvaPrva ... 25657374757677 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1,111 do 1,125 od ukupno 1266
  1. #1111

    Odgovor: Gde biste voleli da se nalazite ovog trenutka?

    Ođe...

    Budi pametan i pravi se lud

  2. #1112

    Odgovor: Gde biste voleli da se nalazite ovog trenutka?

    Bilo bi lepo disati ovde
    Oni koji me srecu,misle da ja to putujem.A ne putujem ja...to beskraj po meni hoda...

  3. #1113

    Odgovor: Gde biste voleli da se nalazite ovog trenutka?

    Ja bih volela da mogu ovog trenutka da postanem malko nevidljiva i da gvirnem u tu čuvenu momačku sobu u domu učenika gde moj muški jedinac provodi svoje sate dane i noći.Da vidim kako se snašao bez majkinog " krila" i ima li prljavih čarapa svako jutro na sred sobe i paste za zube po lavabou i isprskanog ogledala svako Božije jutro i da vidim koliko mu prija ta boranija i grašak koju nije kući mogao da okusi i baš da vidim kako se to namešta momački krevet,kojom tehnikom.
    Poruku je izmenio čista iluzija, 05.09.2012 u 20:23
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  4. #1114

    Odgovor: Gde biste voleli da se nalazite ovog trenutka?

    Na planini,ususkana u toplo cebe i da posmatram sneg kako pada
    Oni koji me srecu,misle da ja to putujem.A ne putujem ja...to beskraj po meni hoda...

  5. #1115

    Odgovor: Gde biste voleli da se nalazite ovog trenutka?

    Negdje gdje je toplo, ja mislim da mene jos uvijek nije prosla ona zima od -100 zimus ...uvukla se u kosti, i sad cim su sparine prestale i preslo se iz papuca u cizme, ja sta god da obucem smrzavam se. I nema mi dovoljno tople obuce, a ni odjece...a ovi stranci hodaju u japankama, u baletankama, pa to nije normalno...a meni mama govorila kako necu imati cime djecu da radjam ako hodam goluzdrava...a vidi njih, zdravi ko celik, a ja idem kao santa leda ulicama, jos kad vjetar puhne, ne znam gdje sam.
    Nisam znala da sam tako kenjkavo osjetljiva na hladnocu...al´sjetim se Babe u dalekU Kanadu, ona sigurno vec lopata ...pa me na momenat bude stid ovih temperatura.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  6. #1116

    Odgovor: Gde biste voleli da se nalazite ovog trenutka?

    eh....jutros sam malo duze spavala i svasta sanjala....citav dan sam pod nekim tim utiskom.....i nije mi zal za ranu mlados`,mladost ume da bude mucna osetljivim ljudima,a opet,da mi je da se na dan vratim u onu studentsku sobu u Bulevaru....pa ko iz Ne daj se,Ines fragmenti.....
    kako onda nisu bile vazne ni pare,ni brendovi,ni kafei,ni desavanja po gradu....kako ti malo treba da budes zadovoljan i sretan.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  7. #1117

    Odgovor: Gde biste voleli da se nalazite ovog trenutka?

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Nisam znala da sam tako kenjkavo osjetljiva na hladnocu...al´sjetim se Babe u dalekU Kanadu, ona sigurno vec lopata ...pa me na momenat bude stid ovih temperatura.
    Ma kako da ne, tamo se lopata od pocetka avgusta Ja je se odma' setila cim su kod nas krenule one vrucinstine u avgustu, mora biti da joj je lepo dok cisti sneg a mi se ovde kuvamo na 60 stepeni

    Ja bi' vol'o da sam negde, bilo gde, samo ne ovde. Negde gde mogu da spavam dugo, tako dugo da budem potpuni reset kad se probudim.
    Krek, krek.. Ne gudra

  8. #1118

    Odgovor: Gde biste voleli da se nalazite ovog trenutka?

    Da sedim na belom paperjastom oblaku i posmatram beskraj oko sebe
    Oni koji me srecu,misle da ja to putujem.A ne putujem ja...to beskraj po meni hoda...

  9. #1119

    Odgovor: Gde biste voleli da se nalazite ovog trenutka?

    Alo vas dve...ne baksuzirajte. Pljucnite tri puta, povucite se za uvo i cmoknite. I ja ću, bogumi.
    Par dana je bilo kritično...oće- neće...kad ono međutim...za sutra najavili plus dvajes šest i jebite se fudbaleri!


    A ja... ja bih taaako volela da odem na neki žestok parti...da đipam, skačem, tresem glavom i tiltujem kao fliper...da se ošopam...da u gužvi štipnem nekog za dupe i naglo se okrenem, pravim se luda i smejem se kad zbog toga najebe neko ni kriv ni dužan...
    Da mi se ufrćka kosa od znoja,
    da mi se neko dernja u uvo i ja potvrdno klimam glavom iako ga ništa ne razumem zbog glasne muzike...
    Da šmekam dobre frajere...da namigujem dobrim ribama...da izađem iz kafane i vidim da je svanulo...da mi zuji u ušima u povratku kući...da ne odem kući nego svratim u najgoru birtiju u gradu i popijem kafu ()

    Toliko sam puna energije da počinje da me guši. Moraću da se upišem u teretanu i počnem da dižem tih 150 kg iz benča...jerbo od kafane, u ovoj vukojebini, nema selameta.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  10. #1120

    Odgovor: Gde biste voleli da se nalazite ovog trenutka?

    Ne nekom planinskom vrhu,da rasirim ruke i da me vetar nosi sa pahuljama snega
    Oni koji me srecu,misle da ja to putujem.A ne putujem ja...to beskraj po meni hoda...

  11. #1121

    Odgovor: Gde biste voleli da se nalazite ovog trenutka?

    Na Limanskoj pijaci. Da obiđem svaku tezgu, da se smejem onom dedi koji prodaje boraniju i dere se po ceo dan: Booože kako je lepa boranija, Božee ovo ljudi još nisu videli, Božeee a nije ni skupa..!
    pa da si izaberem lepe crvene paprike i posle odem kod stare majke da ih pečemo
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  12. #1122

    Odgovor: Gde biste voleli da se nalazite ovog trenutka?

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Na Limanskoj pijaci. Da obiđem svaku tezgu, da se smejem onom dedi koji prodaje boraniju i dere se po ceo dan: Booože kako je lepa boranija, Božee ovo ljudi još nisu videli, Božeee a nije ni skupa..!
    pa da si izaberem lepe crvene paprike i posle odem kod stare majke da ih pečemo
    Nešto nisam baš naletela na tog dedu
    Mada u poslednje vreme idem u NEvreme, kada svi otidnu već po kućama...

    Evo, obećavam, samo za tebe, sutra jedan počasni krug na Limanskoj

    A ja, ja sam danas sretna tu dI jesam...sa akcentom na danas...
    Budi pametan i pravi se lud

  13. #1123

    Odgovor: Gde biste voleli da se nalazite ovog trenutka?

    nasuprot nekome
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  14. #1124

    Odgovor: Gde biste voleli da se nalazite ovog trenutka?

    Sevarno od mog srca,da zalutam u neko polje maslacaka ili da plovim oblacima...sve nesto "bezim" u san i ne bih da se budim
    Oni koji me srecu,misle da ja to putujem.A ne putujem ja...to beskraj po meni hoda...

  15. #1125

    Odgovor: Gde biste voleli da se nalazite ovog trenutka?

    ...e sad bi se malo pržila na suncu

    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

Strana 75 od 85 PrvaPrva ... 25657374757677 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Gde biste voleli da otputujete za novu godinu?
    Autor osica u forumu Turizam i putovanja
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 29.12.2023, 12:49
  2. U kom periodu biste voleli da živite?
    Autor Necromancer u forumu Istorija
    Odgovora: 147
    Poslednja poruka: 08.08.2018, 08:09
  3. Šta biste vi ovog momenta promenili da ste predsednik Srbije
    Autor Ilija gromovnik u forumu Politika
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 08.05.2017, 14:54
  4. Filmski lik sa kojim biste voleli da popricate...
    Autor SQUAW u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 89
    Poslednja poruka: 28.03.2011, 00:41
  5. Da li biste voleli da imate projektor?
    Autor goldie u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 14.09.2008, 02:05

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •