Gde i kad čitate? - Strana 2
Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 56
  1. #16

    Odgovor: Gde i kad čitate?

    Jednostavno nemam ustaljeno mesto za citanje. Neki put je to u dnevnoj sobi, neki put u mojoj, cesto sednem u dvoriste, i u hladu procitam stosta,... A, kad? Pa, onda kad mi se cita, obicno svaki dan procitam po nesto.
    ...................

  2. #17

    Odgovor: Gde i kad čitate?

    у кревету углавном...
    када?
    ноћу...
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  3. #18

    Odgovor: Gde i kad čitate?

    U mom slučaju ovo kaduslovljava ovo gde.Zato čitam tamo gde imam vremena,a pošto nemam svoje mesto,kada čitam onda sam baš tamo gde i trebam da budem-kod kuće,pa ma gde se nalazila.Zato čitam u metrou,u vazduhu,na talasima,na palubi ferija,u čekaonicama.Čitam na kopnu prolazeći pored obale odakle se pokrenula avantura argonauta,u brodskoj kabini sekući pučinu,u pauza između dva posla.Kad čitam,tamo sam gde pripadam.

  4. #19

    Odgovor: Gde i kad čitate?

    Gde ? - Svuda
    Kad ? - Uvek

    Ustvari skoro uvek,
    Mora se nekad i spavati

  5. #20

    Odgovor: Gde i kad čitate?

    Svako vece pre spavanja.
    A ako nadjem vremena onda i tokom dana
    Bogu hvala sto sam Lala

  6. #21

    Odgovor: Gde i kad čitate?

    Nemam odredjeno mesto za citanje, nemam svoj kutak ili tako nesto ako se na to mislilo a citam kad jednostavno nisam preumorna i imam volju da procitam nesto sto me zainteresuje.
    Osmeh Je Kriva Linija Koja Ispravlja Sve Stvari

  7. #22

    Odgovor: Gde i kad čitate?

    а читам ја и на још многим занимљивим местима...штампу.
    што се књига тиче,написах већ-оне захтевају интиму.
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  8. #23

    Odgovor: Gde i kad čitate?

    U krevetu, uglavnom noću, više puta zaspim i stona lampa svetli do jutra, ali i mnogo puta mi se desi da u ranim jutarnjim satima na silu prekinem čitanje da bih imao minimalnih 3-4 sata spavanja.

  9. #24

    Odgovor: Gde i kad čitate?

    Uvek nocu i u krevetu...
    "Lakoća navike me izbezumljuje", Margita Stefanović

  10. #25

    Odgovor: Gde i kad čitate?

    Čitam kad god imam vremena i raspoložena sam za dobru knjigu.

    A gde? Mesto mi zaista nije bitno: u fotelji, na kauču, na bazenu, na Štrandu, na terasi, svojevremeno i u gradskom prevozu.

    Još ako je u pitanju neka od knjiga koje se ne mogu ispustiti iz ruku ... ih ...
    When life hands you lemons, ask for tequila and salt

  11. #26

    Odgovor: Gde i kad čitate?

    ...čitam uglavnom putokaze......gde god i kad god ne znam put...

  12. #27

    Odgovor: Gde i kad čitate?

    Tokom dana : u svom dvorištu uz sunce, blagi vetar i crvkut ptica, zatim na Paliću na jednoj od klupa ili u nekom od lokala koji su tik uz jezero (zadovoljstvo za um i telo), ponekad u prevozu, prilikom višečasovnog putovanja, u čitaoni,.....

    Tokom večeri/noći: nad radnim stolom i u svom krevetu (tada mi baš i nije izražena kreativnost).

  13. #28

    Odgovor: Gde i kad čitate?



    gde god i kada god.....neko rece da mnogo voli da cita u prevozu...meni je to isto omiljeno....jednom prilikom su mi maznuli i nocanik iz torbe dok sam citala u busu
    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  14. #29

    Odgovor: Gde i kad čitate?

    kad god imam vremena, unutra, napolju, u krevetu, ne biram ni mesto ni vreme...
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  15. #30

    Odgovor: Gde i kad čitate?

    Volim da citam u krevetu pred spavanje, ali uglavnom budem previse umorna za to... tako da, najcesce citam na autobuskim stanicama, u gradskom prevozu, kad cekam u redu za nesto, na nekim stvarno dosadnim casovima... uglavnom koristim vreme koje bih inace smatrala "izgubljenim"...

    Kad mi se neka knjiga stvarno svidja, bukvalno je ne ispustam iz ruke dok je ne procitam...

Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Koju knjigu trenutno čitate..?
    Autor yige_gui u forumu Književnost
    Odgovora: 1360
    Poslednja poruka: 06.10.2019, 11:29
  2. Koliko čitate?
    Autor zeljkahelena u forumu Književnost
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 18.02.2015, 23:58

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •