Seksualna pomagala
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 89

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Seksualna pomagala

    Vibrator je ona mala ili malo veća ili le grande spravica koja po svojim tehničkim karakteristikama je predodređena da se trese...

    Pitanje je trese li se i kod vas?

    U vašoj vezi kao alatka za dvoje..
    ili je možda koristite kad "prava stvar" izostane...?

    Tu su još i neke druge spravice. Delfinčići, leptirići, gumene Lolite,...
    Igrate li se sa njima?

    Da li vam je partner možda tako neku spravicu poklonio? Da li ste taj gest protumačili kao šansu da obogatite svoje intimne trenutke ili pak kao nagoveštaj da ne može da odgovori vašim prohtevima?
    Poruku je izmenio Mish, 03.03.2010 u 20:38

  2. #2

    Odgovor: Vibrator - trese li se?

    Dobili smo od prijatelja (nazovimo ih tako uslovno), Jednu takvu
    spravicu za godišnjicu braka. Interesantan moderan komad, skroz kromiran
    sa tankim crnim prstenom pri dnu koji je usput prekidač, menjač brzina i poklopac za baterije. Pošto svaki novi član porodice zaslužuje da ima IME, nakon duže konsultacije sa najboljom suprugom na svetu, rešili smo da ga krstimo u Terminator. Krštenje smo obavili kod kuće u intimnom krugu (nazovimo to uslovno krugom) a ne kako to doliči kod pravih hrišćana, u crkvi. Naš Terminator je jako skroman momak ne zahteva sem dve baterije od 1.5V gotovo ništa. Ne buni se kada ga zatvorimo u noćni ormarić i tamo zaboravimo po nekoliko nedelja. Kada ga se setimo, veselo zabruji i prede kao mačkica. Jednom prilikom, kada smo baš bili jako nepravedni prema njemu, prekinuli smo ga u pola posla i bacili na patos, histerično se koprcao po pločicama i uvređeno se zavukao pod krevet, gde je nastavio da reži kao ranjeni pas, sve dok mu nisu iscurele baterije. Metlom sam ga jedva isčeprkao iz skrovišta i od tada ga mazimo samo sa litijumskim baterijama.
    Moj savet svim parovima i samostojećim curama (bolje reći samoležećim)...
    Budite fini prema svom vibratoru, pričajte sa njim, nosite ga sa sobom na izlete, neka bude sa vama na žurkama, držite ga na toplom jer kako to lepo opisuje Atomsko sklonište u jednoj svojoj staroj pesmi "Za ljubav treba imat dušu"

  3. #3

    Odgovor: Vibrator - trese li se?

    Živim u vibrirajućem braku. Ponosna sam vlasnica gorepomenutog i to komada dva za svaki slučaj... jedan je kršten, drugi nije, bez nekog posebnog razloga. Ovaj koji je kršten se zove Pinki i znala sam da će se tako zvati čim sam ga videla Igramo se sa njim ponekad, a ponekad ga i zapostavimo. Nikad mi nije bilo jasno zašto je on nekim ženama toliki bauk ili zašto se stide da ga kupe. Interesantno je takođe da je ženama problem da priznaju čak i najboljim drugaricama ili osobama sa kojima sve pričaju do najintimnijih detalja da masturbiraju. Bilo to sa vibratorom ili bez. Postoje i muškarci koji o ovome imaju itekakve predrasude. "Kad bi pored sebe imala muškarčinu ne bi ni pomišljala na vibrator" i slično... What a plonkers!

    Ne volim lažni moral i ne stidim se svoje seksualnosti. Ostale nek i dalje pričaju da "imaju muževe" i da "vole prave stvari" i "šta će im to" a ostali nek i dalje pričaju "hladan je" "mom se baterije ne troše" i slično, sve je stvar ličnog izbora, ali ja.... ja vam kažem it's a great fun!

    Da rezimiram. Nikada niko neće napraviti spravu koja će moći da zameni ono što muškarac ima. A bilo bi mi krivo da nikada nisam upoznala mog Pinkija Toliko mi je puta pravio društvo

    Vibrirajmo!
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #4

    Odgovor: Vibrator - trese li se?

    Citat SQUAW kaže:
    a ostali nek i dalje pričaju "hladan je" "
    Hladan???
    Pa sve je hladno, i prava stvar, ako ja nisam zagrejana za nju

    Well..moj nije hladan čak i kad je sam, u svom toplom krevetiću
    u ormaru, na polici ispod kaputa...
    Tako ga napraviše, a ja umreh od sreća kada sam izložbeni primerak dodirnula prvi put...
    Mekan, mekan kao duša...
    I ne preterano veliki..

    A onda..jednostavan klik na maleno dugmence sa donje strane...
    ..ne da vibrirra..nego i raste..pa postaje tvrđi...

    U odsustvu i prisustvu prave stvari...najpravija stvar!

    Nego ..primetila sam da mi je mlogo interesantniji u prisustvu
    odnosno kada se igramo nas dvoje..a njet ja sam...
    dabl pležr - šta ćeš lepše
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  5. #5

    Odgovor: Vibrator - trese li se?

    Nemam vibrirajuce cudo ali to ne znaci da ga jednog dana necu nabaviti. To kakvog muskarca imas pored sebe i koliko cesto imate odnose uoste nema veze sa masturbacijom - kad, kako i zasto. Svakoj zeni je njen muskarac najbolji na svetu, ali on nekada (iz ovde nebitnih razloga) jednostavno nije tu... I kakve bi mi zene bile da nismo samostalne???
    Sto se tice "igranja u troje" mislim da moze da bude itekako zanimljivo i uzbudljivo, pogotovo parovima koji su dugo u vezi i probali su vec milion stvari. Kao sto vec rekoh, jednog dana... Pa cu vam preneti moje utiske
    Evo, promenila sam potpis

  6. #6

    11 Odgovor: Vibrator - trese li se?

    evo ovako, u par navrata sam se zacijenila od smijeha, a i malo mi je smrduckao na plastiku, a kako sam inace ljubitelj prirode, ubrzo je pomenuta napravica zavrsila na smetlistu istorije...(halo bing, kako brat...imam nesto vrlo povoljno, skoro pa nekoristen, nove baterije, pod garancijom, cijena...prava sitnica)
    nattydread is coming to dinner

  7. #7

    Odgovor: Vibrator - trese li se?

    Mozda je nepotrebno ako uzmemo u obzir da se trosi struja a tolika neiskoriscena energija seta okolo

  8. #8

    Odgovor: Vibrator - trese li se?

    Pa,moze vibrator i na ruchni pogon raditi.Ne treba mu uvek struja ili baterije...
    Cilj uvek opravdava sredstva...

  9. #9

    Odgovor: Vibrator - trese li se?

    Mom vibratoru hrana ulazi na usta.... i trese li se trese..blago meni
    Ćuti i prenesi dalje....

  10. #10

    Odgovor: Vibrator - trese li se?

    E ja se pozaliH kako svi imaju...a ja ne....
    Te mi izgleda na pomolu komada 2

    Cak sam i link dobila...pa da biram model itakotoooo
    Budi pametan i pravi se lud

  11. #11

    Odgovor: Vibrator - trese li se?

    Hm, jesam li ja vec rekla da nema kucnog prijatelja - vibrica?' Pa ako neka ima rabljeni...
    Poruku je izmenio little fairy, 02.10.2009 u 21:19 Razlog: ups, promjena jednog slova... ;)
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  12. #12

    Odgovor: Vibrator - trese li se?

    Citat becej kaže: Pogledaj poruku
    Korištenje vibratora u vezi odnosno u intimnim odnosima?
    nemam pojma, nisam obaveshtena!
    josh sam mala!
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  13. #13

    Odgovor: Vibrator - trese li se?

    ponosna sam vlasnica jednog malog debelog cuda koje sam dobila za rodjendan od drustva
    da ne bude zabune, licno sam iziskivala da hocu to i nista drugo (dundjeri hteli knjigu da mi kupe kako se to koristi )
    i krsten je, co'ek i ja smo ga krstili u Embera, jer nisam nikako mogla da se odlucim koje cu mu ime zadenuti
    i trese se, bo'me trese
    Krek, krek.. Ne gudra

  14. #14

    Odgovor: Vibrator - trese li se?

    Pa ako je dobro balansiran verovatno se ne trese. Šta? Lepo je kad se trese???
    DOBRO VEČE

  15. #15

    Odgovor: Vibrator - trese li se?

    Citat kulturni_jelen kaže: Pogledaj poruku
    Pa ako je dobro balansiran verovatno se ne trese. Šta? Lepo je kad se trese???
    ...bez tresenja...nije potpun ugodjaj...
    ...hell ain't a bad place to be......

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •