Seksualna pomagala - Strana 3
Strana 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 89
  1. #31

    Odgovor: Vibrator - trese li se?

    ma nek je samo ziv i zdrav ma koje boje bio.

    Nego onomad kad sam bio u jednom sexy shopu ajd da vidim i ta cuda. ali mi se ucinilo da su oni malo kao prirodniji jako teski da su tezi od misike, malise naturalea?

    a oni kao ruz za usne oni kao metak onako glatki da su hladni.

    Ali nije mi jasno kako neka devojka i da se trese vibrator moze da koristi onaj koji je kao pravi cak i sa testisima,.meni to nije inspirativno pomislim kao da ga je neko secnuo ,.a mozda samo zato sto sam musko pa mi je to sputavajuce?

    a samo sam desetak modela drzao u ruci eto da vidim i to. a pored su bile i kabine za probanje ali ne vibratora nego erotskog vesa i pisalo je samo tri komada smete uneti....

    al su i skupi ko bi dao preko 150Euro za nesto da maltene samo stoji u fioci?

  2. #32

    Odgovor: Vibrator - trese li se?

    Pink silikonac, ćutljiv, veran, lako se održava, 'leba ne traži.
    Vrag odneo šnalu...

  3. #33

    Odgovor: Vibrator - trese li se?

    Mislim da su pomagala glupost,i da ih svakako ne bih upotrebljavalaNeko to voli,neko ne,ja spadam u ovu drugu grupu

  4. #34

    Odgovor: Vibrator - trese li se?

    Vibrator je mogući korak prema hiltiju!
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  5. #35

    Odgovor: Vibrator - trese li se?

    Citat maja bg kaže: Pogledaj poruku
    Mislim da su pomagala glupost,i da ih svakako ne bih upotrebljavalaNeko to voli,neko ne,ja spadam u ovu drugu grupu
    I ja sam bila ubedjena da ne volim masline. Dok ih nisam probala.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  6. #36

    Odgovor: Vibrator - trese li se?

    savetuJem i lisice....one puFnaste.....zzute recimo....pa kad jednu ruku vezzete....slaTkih li muka....a ako ste jaKi u ruke nema nishta lepshe od praCka efekta....

  7. #37

    Odgovor: Vibrator - trese li se?

    Citat kulturni_jelen kaže: Pogledaj poruku
    Mrzim zamene! Od kad sam se rodio uvek je bilo zamena za ovo ili ono: mleko, meso, šećer, ... Sada još i da plastika zameni muškarca??? Mama, tata, upoznala bih vas sa zetom ali ponestalo mu je baterija!!!
    Ma nije nego
    U tom smislu obrnuta situacija bi bila: Mama, tata, upoznao bih vas sa snajkom ali mrzi me da je vadim iz dzepa?
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  8. #38

    Odgovor: Vibrator - trese li se?

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    Ma nije nego
    U tom smislu obrnuta situacija bi bila: Mama, tata, upoznao bih vas sa snajkom ali mrzi me da je vadim iz dzepa?
    e nece moci....vibro pussy ne moze da stane u dzep....barem ne onu koju ja imam
    lako je biti lud al' je tesko to izdrzati

  9. #39

    Odgovor: Vibrator - trese li se?

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    I ja sam bila ubedjena da ne volim masline. Dok ih nisam probala.
    Ja probo masline. I dalje mi se ne svidjaju.
    Stvoriću svoj mali raj i u njega primiti one koji su mi već u srcu.

  10. #40

    Odgovor: Vibrator - trese li se?

    Citat Kal_el kaže: Pogledaj poruku
    e da sam znao ... ne bi te pustio proşli put da odeş od mene bez
    novih baterija
    Kako si samo pažljiv... Pa ništa, drugi put...


    kulturni_jelen kaže:
    Mrzim zamene! Od kad sam se rodio uvek je bilo zamena za ovo ili ono: mleko, meso, šećer, ... Sada još i da plastika zameni muškarca??? Mama, tata, upoznala bih vas sa zetom ali ponestalo mu je baterija!!!
    Misliš da je do rukovanja?
    Zato valja imati oba, onog koji ume da se rukuje sa svetom, a i ovog drugog kojim se lako rukuje, mada je malo socijalno zapušten...
    Vrag odneo šnalu...

  11. #41

    Odgovor: Vibrator - trese li se?

    otkako ga je mojoj drugarici njena majka našla u fioci, žena insistira da zet ima dvije noge i ruke...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  12. #42

    Odgovor: Vibrator - trese li se?

    Citam temu te se sve nesto mislim....
    Sto pozatvarase sve one seHy radnjice u NS

    Mada ja ne bih pink, neku prirodniju bih boju....josh da mi zasvetli u mraku pinkasto
    Budi pametan i pravi se lud

  13. #43

    Odgovor: Vibrator - trese li se?

    @leptirić
    Nisu zatvorili baš sve. Postoji par njih i dalje.

    Onaj moj što sam da davno dobila na poklon je na sigurnom mestu. Samo, nemam pojma gde je to sigurno mesto. Onomad sam ga pri selenju zašuškala negde da slučajno ne ispadne, i eto, tako.
    A kada bih ga našla, mogla bih ga slobodno prodati: Nov, skoro neupotrebljen,... Ili da ga džoram za neku drugu spravicu, inspirativniju.
    Poruku je izmenio Mish, 15.09.2009 u 20:53
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  14. #44

    Odgovor: Vibrator - trese li se?

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    Mada ja ne bih pink, neku prirodniju bih boju....josh da mi zasvetli u mraku pinkasto
    Ma, ništa strašno... Lajt šou...
    Vrag odneo šnalu...

  15. #45

    Odgovor: Vibrator - trese li se?

    ako vecina zena ne dozivljava vaginalne orgazme cemu to glorifikovanje vibratora ? nije mi bas jasno.

    za klicu ti je majka priroda dala prstice + mozak najvecu erogenu zonu .

    a ako te lovi unutrasa\nja zelja nema tog vibratora koji ce zameniti meso . i dec it.

Strana 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •