Ništa nije nepredvidivo kao prošlost
Prikaz rezultata 1 do 3 od ukupno 3
  1. #1

    Ništa nije nepredvidivo kao prošlost

    Norman Hodžis, bivši ubica CIA (ali i još nekih vladinih agencija), na samrtničkoj postelji u Norfolku (Virdžinija), u svojoj 78. godini priznao je da je po nalogu svog tadašnjeg šefa Džejmsa Džimija Hejvorta ubio Merlin Monro (ubrizgao joj je over dozu narkotika dok je glumica spavala), jer je bila pretnja za nacionalnu bezbednost Sjedinjenih Država, pošto je mogla komunistima izdati tajne koje je mogla čuti dok je bila sa Kenedijem u vezi, a i spavala je sa Fidelom Kastrom, dakle komunistom....


    Eto, još jedan dijamant u kruni američke demokratije. Možda treba pomenuti i to, da je pomenuti Hodžis ubio još 36 ljudi po nalozima svojih šefova (u periodu 1959 - 1972) i da je u toj grupi za likvidiciju bilo njih petorica...

    http://worldnewsdailyreport.com/reti...arilyn-monroe/

    Ma kolikom ova vest bila senzacionalna, a jeste, ja niti sam previše niti suštinski iznenađen. Ovakvih pojava, na žalost, ima svuda i u svim zemljama, u većoj ili manjoj meri, jer uvek ima stvari koje vlast nastoji da uradi na neki neformalni način, ili da prikrije, ili jednostavno, kao u Americi, u ime interesa nacionalne bezbednosti može doslovno ubiti koga god hoće, a da niti pre niti kasnije niko ne odgovara.

    Čemu li će se čuditi naši potomci, a događa se u današnjici negde u demokratskim zemljama širom sveta, koje nas tako bahato uče ljudskim pravima, transparentnosti, slobodi štampe i ostalim demokraskim tekovinama savremenog društva, pitam se.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  2. #2

    Odgovor: Ništa nije nepredvidivo kao prošlost

    To je stara pojava ,sva drustva,imperije od Rimljana npr,imale su ljude koji su radili takve poslove..

  3. #3

    Odgovor: Ništa nije nepredvidivo kao prošlost

    Dvadeset petog marta 1975. sestre Ketrin i Šila Lajon iz Merlienda otišle su u šoping centar “Viton plaza” da pogledaju uskršnju izložbu i kupe parče pice, posle čega im se gubi svaki trag, a važni novi detalji o nerešenom slučaju objavljeni su juče na konferenciji za štampu.
    Sestre Ketrin (10) i Šila (12) trebalo je da se vrate do četiri posle podne, ali pošto ih nije bilo, majka je pozvala policiju i organizovana je velika potraga. Tokom četrdeset godina policija je prikupila više od 2.000 indicija, ali nijedna nije potvrđena.Policija je juče iznela najnovija saznanja o otmici devojčica i označila 58-godišnjeg osuđivanog seksualnog prestupnika Lojda Lija Velča kao jednog od saučesnika u njihovom nestanku. Ime: 641314_brati-i-sestra-nestali_f.jpg Pregleda: 84 Veličina: 22.1 KB
    Policija je imenovala Lojda Lija Velča i njegovog strica Ričarda Alena Velča kao glavne osumnjičene.

    Velč, koji je još prošle godine sumnjičen za otmicu devojčica konačno je 10. jula ove godine zvanično i optužen, a suočava se sa optužbama za ubistvo prvog stepena.


    Velč je bio osuđivan zbog seksualnog zlostavljanja devojčica u Južnoj Kaliforniji, Delaveru i Virdžiniji i bio je u “Viton plaza” tržnom centru istog dana kada i sestre Lajon.
    Policiji je rekao da je zajedno s njima izašao iz tržnog centra i da je kasnije video strica kako seksualno uznemirava devojčice. Posle toga ih navodno više nikada nije video.
    Nagoveštaj koji je možda najviše obećavao potekao je od svedoka koji je rekao da je video dve devojčice koje liče na žrtve, vezane u automobilu tipa karavan.
    U toku je istraga velike porote, a policija traga za telima.

    "Ukrašću srce od cigana da raskrstim sa brigama"!

Slične teme

  1. Kada ljubav prođe...
    Autor Nefertiti u forumu Ljubav
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 01.09.2016, 20:11
  2. Da li vam smeta prošlost?
    Autor Lady S u forumu Ljubav
    Odgovora: 112
    Poslednja poruka: 07.06.2011, 15:54

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •