Hoćete li da studirate u USA? - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 39 od ukupno 39
  1. #31

    Odgovor: Hocete li da studirate u USA?

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...ja bih...al mi malo kasno da krećem sa studijama...
    Ma ne bre kasno. Ja sam imao dosta studenata od po 40 i vishe godina
    Crvenu maramu nosiću ja i plavu kapicu, tralalala
    Crvena zvjezdica na kapi sja, o vratu marama, tralalala

  2. #32

    Odgovor: Hocete li da studirate u USA?

    Interesuje me, može li neko s' te strane sveta da me informiše o CALTEK univrzitetu u Pasadeni.
    Nešto mi se ćerka uskopištala da se prijavi da na leto ide 10 nedelja da radi neke projekte iz fizike.
    Ona je tek druga godina faksa.

  3. #33

    Odgovor: Hocete li da studirate u USA?

    Vjerovatno je u pitanju Caltech, a ne Caltek. To je kalifornijski institut za technologiju. O caltech-u se mozhe mnogo toga rechi ali mislim da je dovoljno navesti da je to jedna od americhkih najboljih i najeminentnijih institucija za tehnicke nauke (znachi i fiziku). Ja ako bih dobio shansu da tamo neshto radim ja bih odmah otrchao .
    Vishe informacija na web sajtu:
    http://www.caltech.edu/
    Crvenu maramu nosiću ja i plavu kapicu, tralalala
    Crvena zvjezdica na kapi sja, o vratu marama, tralalala

  4. #34

    Odgovor: Hocete li da studirate u USA?

    Calthec je alfa i omega za tehnicke nauke... upoznao sam lika koji je uzimao neke casove na Calthecu i kaze da su price vezane za isti i vise no istinite... znaci pravi mali raj za sve one koji zele da se usavrse u bilo kojoj oblasti tehnickih nauka
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  5. #35

    Odgovor: Hocete li da studirate u USA?

    Citat TROPRSTI kaže: Pogledaj poruku
    Interesuje me, može li neko s' te strane sveta da me informiše o CALTEK univrzitetu u Pasadeni.
    Nešto mi se ćerka uskopištala da se prijavi da na leto ide 10 nedelja da radi neke projekte iz fizike.
    Ona je tek druga godina faksa.
    Ako moze da ode tamo, nek obavezno ode. To bi joj mnogo znacilo za posao posle studija

    MIT i CALTECH su (mozda) 2 najbolja Univerziteta za tehnicke nauke u svijetu.
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  6. #36

    Odgovor: Hocete li da studirate u USA?

    Citat swba kaže: Pogledaj poruku
    Calthec je alfa i omega za tehnicke nauke...
    Swba, jel to neki novi univerzitet . Mora da je u kentakiju .
    Caltech medo jedan
    Crvenu maramu nosiću ja i plavu kapicu, tralalala
    Crvena zvjezdica na kapi sja, o vratu marama, tralalala

  7. #37

    Odgovor: Hocete li da studirate u USA?

    e kod mene je oduvijek bio calthec ... i tako ce i da ostane
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  8. #38

    Odgovor: Hocete li da studirate u USA?

    Društvo, hvala vam na angažovanju. Ja sam taj CALTECH malko po naški nazvao.
    Poslala je ćera papire i vidim da su već prešli okean.

  9. #39

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •