Trajna epilacija
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 49

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    05 Trajna epilacija

    Jel zna neko nesto o IPL aparatu za trajno uklanjanje dlacica? Nasla sam salon u Beogradu po neverovatno niskim cenama! noge sa preponama 5700 din, pazuh 1700 din., nausnice 950 din.....Eto mi prilike da se zauvek resim dlaka!
    Ajde zene da mi kazete ako znate nesto o tome, jel boli i koliko je efikasno?
    Ma i bol cu da izdrzim ako je efikasno. Samo da zavrsim s tim!
    Pozdrav

  2. #2

    Odgovor: trajna epilacija

    Bogami, meni je to nesto previse jeftino Kako god, treba da znas da se tretman ponavlja, a koliko puta - nem' pojma
    Gather ye rosebuds while ye may...

  3. #3

    Odgovor: trajna epilacija

    I meni je to jeftino. Da nije jedna noga sa pola prepona 5700 din?
    A treman treba ponoviti bar 5-6 puta, sve zavisi od jacine dlaka. A jel onda to znaci da treba platiti 5 puta po 5700 dinara?

  4. #4
    Jeste jeftino, ali pise da je to neki Palomarov aparat nove generacije pa sam mislila da se malo raspitam. Ali cu sigurno zakazati bar neku regiju (malu ) da probam, sta gubim?
    Znam da se tretman ponavlja ali pise od 4 - 12 nedelja, sto znaci moze da se desi tek posle 2 meseca da je potrebno ponoviti, sto je superpovoljno!
    pozdrav

    ma da, cele noge sa preponama! pokupila sam flajer kad sam bila na sajmu kozmetike i deluju ozbiljno! I kad sam videla cene odusevila sam se jer nemam da dam par stotina evra za jedan tretman a ovo mi deluje bas pristupacno.

  5. #5

    Odgovor: trajna epilacija

    Ako su tolke cene, moracu da razmislim o tome. Kako bi zivot bio idealan bez dlaka...

  6. #6

    Odgovor: trajna epilacija

    Jedan mali savjet za vas ljupke djevojke. Prije nego sto odete na laserski tretman potrudite se da vam boja dlake bude sto tamnija u odnosu na boju koze. Sto znaci nema kvarcanja, suncanja, krema za tamnjenje i sl.
    Crvenu maramu nosiću ja i plavu kapicu, tralalala
    Crvena zvjezdica na kapi sja, o vratu marama, tralalala

  7. #7

    Odgovor: trajna epilacija

    BTW ako sam dobro razumio. Vidim niko od vas ne spominje lasersko uklanjanje dlacica. Ako mislimo na isto (IPL - Intense Pulsed Light) onda pricamo o tehnologiji za lasersko uklanjanje dlacica. Nebi trebalo nista da boli, mozda ponekad da pecne pomalo. Jedino u slucaju da nabasate na nekog veoma ne strucnog pa da zavrsite sa opekotinama . U svakom slucaju do postizanja trajnih efekata moracete ici vise puta, makar 4 a u vecini slucajeva i vise. Ali efekti i poslije prvog puta su relativno dugotrajni, recimo od par mjeseci.
    Crvenu maramu nosiću ja i plavu kapicu, tralalala
    Crvena zvjezdica na kapi sja, o vratu marama, tralalala

  8. #8

    09 Odgovor: trajna epilacija

    A koji je telefon od tog salona? hvala

  9. #9

    Odgovor: Trajna epilacija

    Da li mozes da mi posaljes broj telefona, naziv i lokaciju tog salona bila bih ti vrlo zahvalna

  10. #10

    Odgovor: Trajna epilacija

    Citat maca_bg kaže: Pogledaj poruku
    Da li mozes da mi posaljes broj telefona, naziv i lokaciju tog salona bila bih ti vrlo zahvalna
    Dau ti moju adresu poşto sam to kui radio
    Ko je za jednu voznjicu

  11. #11

    Odgovor: Trajna epilacija

    ja bila, probala i funkcionise! naravno to je individualna stvar kako ko reaguje, ali ja sam radila prepone i pazuh i zadovoljna sam. isla sam za sada samo jednom ali rezultati su vise nego evidentni, probajte i vi!

  12. #12

    Odgovor: Trajna epilacija

    Citat irena79 kaže: Pogledaj poruku
    ja bila, probala i funkcionise! naravno to je individualna stvar kako ko reaguje, ali ja sam radila prepone i pazuh i zadovoljna sam. isla sam za sada samo jednom ali rezultati su vise nego evidentni, probajte i vi!
    Baš me interesuje ishod kod tebe pošto sam se jedno vreme bavio prodajom aparata,ali ne laserskih...

  13. #13

    Odgovor: Trajna epilacija

    Devojke, da li znate da mi preporucite neki salon za epilaciju u NS?
    Naravno da je i za muskarce.
    Nasao sam neki u BG koji je povoljan, ali treba putovati do tamo...

    I da li mozete da mi nesto vise kazete... svi oni koji su isli na to.

  14. #14

    Odgovor: Trajna epilacija

    Citat koorisnik kaže: Pogledaj poruku
    Devojke, da li znate da mi preporucite neki salon za epilaciju u NS?
    Naravno da je i za muskarce.
    Nasao sam neki u BG koji je povoljan, ali treba putovati do tamo...

    I da li mozete da mi nesto vise kazete... svi oni koji su isli na to.
    Napisala sam par postova iza ovog tvog svoje iskustvo,a ako te još nešto zanima,pitaj(ne boli,to odmah da znaš).

    OVDE nađi,pisali smo o dr Lugonji koja u Novom Sadu 3D laserom radi i epilaciju pa pogledaj preko info službe kako da je nađeš i pogledaš da li ti sve odgovara.

  15. #15

    Odgovor: Trajna epilacija

    Hvala na informaciji.

    Da, procitao sam tvoj post Ali bih te jos pitao...

    Super ako ne boli, mada sa to i ocekivao (da ne boli )
    Pominjala si cene.. da li znas posto je stomak i grudi za muskarce?
    Ja sam nasao jedan salon u BG.. Ok cene.. mislim stomak oko 3500, tako nesto i grudi. Malo mi to skupo sto si ti bila... 350 e..

    Moja situacija nije strasna, ali ipak hocu da odradim to... smetaju mi dlake kad se oznojim na treningu. Dlake su mi pre duge nego grube(hvala bogu nisu one debele malje... malo su neznije ), pa kontam da ce biti i manje tretmana. Kako bude posle prvog? Kao posle depilacije ili neki pominju da dlake otpadaju postepeno posle toga... mada mislim da je to tripovanje.

    Kakva ti je sad situacija? Pose koliko vremena?
    Kazu vracaju se mozda posle nekoliko godina... ali tanje... ne znam koliko je to tacno?

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Trajna sminka
    Autor blueella u forumu Lepota
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 21.10.2009, 15:38

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •