Ђенерал Михаиловић - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 38 od ukupno 38
  1. #31

    Odgovor: Ђенерал Михаиловић

    Ocekujem da mu se u okviru rehabilitovanja kvislinga i njihovog promovisanja u heroje dodeli penzija- posmrtno-i da mu se ista retroaktivno upati na ziroracun,ili postom dostavi na adresu Zbogom,pameti bb....
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

  2. #32

    Odgovor: Ђенерал Михаиловић

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Jesu Drazini cetnici cinili masovne zlocine ili nisu?
    Наравно да нису, неупоредиво са црвеним зликовцима.

    http://ruskarec.ru/politics/2015/06/...ica_40797.html

    Како руска наука гледа на четнике и Дражу Михаиловића
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  3. #33

    Re: Odgovor: Ђенерал Михаиловић

    Boze o cemu vi raspravljate ... kao da je neko tada bio tamo pa zna sve sta se desavalo .. Neko kaze procitao sam .. pa da a onaj drugi procitao nesto drugo i opet dodjes na 0.

    A sto se mene tice ,dovoljno je samo videti kakav stajling su furali cetnici i sve ti je jasno.

  4. #34

    Odgovor: Re: Odgovor: Ђенерал Михаиловић

    Citat bonanza kaže: Pogledaj poruku
    Boze o cemu vi raspravljate ... kao da je neko tada bio tamo pa zna sve sta se desavalo .. Neko kaze procitao sam .. pa da a onaj drugi procitao nesto drugo i opet dodjes na 0.

    A sto se mene tice ,dovoljno je samo videti kakav stajling su furali cetnici i sve ti je jasno.
    Ček..pa zar se sva znanja sveta ne zasnivaju na nekim činjenicama pa zatim na obradi istih raciom ? Svaka nauka se zasniva na delićima koje razumom se trudimo da uklopimo u što verovatniju sliku. Kažeš "neko pročitao" a zaboravljaš da svi mi imamo pretke koji su bili savremenici dešavanja, deliće događaja potvrđene sa više različitih strana, pisane dokumente, naredbe, izveštaje...
    E sad.."što se tebe tiče" najvažniji su "selfiji" ? Samo ti uživaj u slikama, pusti one koji koriste mozak da nešto pametno i kažu .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  5. #35

    Re: Odgovor: Re: Odgovor: Ђенерал Михаиловић

    Svaka ti cast , tvoj post govori vise o tebi nego o meni kao i reputacija koju si mi napisao...

  6. #36

    Odgovor: Re: Odgovor: Re: Odgovor: Ђенерал Михаиловић

    Citat bonanza kaže: Pogledaj poruku
    Svaka ti cast , tvoj post govori vise o tebi nego o meni kao i reputacija koju si mi napisao...
    Nema na čemu, izvoli i drugi put ! Što se mene tiče ajde javno objavi tu reputaciju! Ima čak i tema o tome !
    Usput, ti da si išta pročitao na ovoj temi (a iz aviona se vidi da nisi ) onda bi imao pojma šta je moj stav o njoj. Ovako...treba ja da se stidim tvoje gluposti, neobaveštenosti, ne čitanja, gledanja "stajlinga" je l' te ?Tema govori o rehabilitaciji čoveka kojem nije pošteno suđeno, ne ulazeći u delovanje istog.
    Znaš...viđeh jedan dobar potpis admina na jednom stručnom forumu:
    - Oni koji imaju šta da kažu, neka kažu!
    Oni koji nemaju šta da kažu neka to i ne kažu !
    Toliko!
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  7. #37

    Re: Odgovor: Re: Odgovor: Re: Odgovor: Ђенерал Михаиловић

    Druze Sivi , ti si mene nicim izazvan izvredjao onako na finjaka ,iako nikad nisam tebi nista pisao nit ista o tebi pisao.. o tome se radi sto se mene tice.

    Ljudi koji gaze druge ,da bi dizali sebe.

    Znaci ti ces meni da odredis dal ja imam nesto da kazem ili ne?
    Ti me znas licno pa znas dal je moj mozak uposljen ili nije?

    Zasto ti uopste pricas o meni na ovoj temi? Ne razumem te.

    Jedino se slazem sa tobom da verovatno nije imao fer sudjenje ,ali realno gledano , ni jedno politicko sudjenje nikada nece biti fer.


    ps nikakav selfi ja nisam nisam spominjao ,ne znam odakle ti to?? .. i na kraju krajeva nisam ni to spominjao u prvom postu dal je imao fer sudjenje ili ne ,neko izgled njegovog pokreta ,ali ti ocigledno volis da se svadjas ,pa kad nemas razlog ,sam ga smislis ,izvredjas nekog i eto ti ,uspeso si ,dobijes svadju

  8. #38

    Odgovor: Ђенерал Михаиловић

    Пас ће те увек разумети

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Товаришево
    Autor test korisnik u forumu Bačka
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 12.04.2020, 19:55
  2. Свети Евстатије - Ловачка слава
    Autor Acanik u forumu Lov i ribolov
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 03.10.2015, 10:26

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •