Omiljeno prevozno sredstvo?
Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 67
  1. #1

    Omiljeno prevozno sredstvo?

    Koje je vase omiljeno prevozno sredstvo i izbegavate li neko?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #2

    Odgovor: Omiljeno prevozno sredstvo?

    paa zavisi kuda idem
    u koliko je to putovanje na duge staze.. ondaK mi najvise zabavan voz.. mozes da ustanes, odzujis do lokomotive i pitas chiku ako mozes da vozis malo
    bus ne preferishem, jer ne mozes bas da ustanes a moje duge uvek dignu pobunu nakon nekog vremena.. isto ko u avionu

    brod je isto fAn ali se brodom vec dugo nijesam vozila

    kola su mi isto ok, to vise ono za izlete, neke krace

    a inace, za kratke rute, mi je najnaj bajssss

  3. #3

    Odgovor: Omiljeno prevozno sredstvo?

    Citat yige_gui kaže:
    a moje duge uvek dignu pobunu nakon nekog vremena..
    Ta pobuna mi je poznata. Zato u avionu iskusno trazim ona dva kod emergency-ja

    Najvise volim da putujem kolima ili vozom, i busom (jos kad uFatis dva sedista ihaaaaaaa). Imaju prozore, zakucam se i buljim. Volim kad se smenjuju boje, kad se nesto desava tamo napolju, pa mi je to nekako lepse od aviona ili broda.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #4

  5. #5

    Odgovor: Omiljeno prevozno sredstvo?

    Ako je u pitanju relacija pos'o, kuća, birtija onda uvek automobil. Znači auto vozim svaki dan, obožavam da vozim! Na tim kratkim relacijama nikako ne podnosim autobus, naročito ovaj naš gradski
    Što se tiče dužih relacija, može auto, autobus, voz a avionom se na žalost nikad nisam vozila

  6. #6

    Odgovor: Omiljeno prevozno sredstvo?

    pa najvise sam volela da jasem na magarcu ahahaha iako i voznja motorom nije bila losa a zivotna zelja mi je da letim balonom.
    ivancica

  7. #7

    Odgovor: Omiljeno prevozno sredstvo?

    Motor,definitivno!!Ako je u pitanju duza relacija,onda bus.

  8. #8

    Odgovor: Omiljeno prevozno sredstvo?

    Sto se izbegavanja tice,ne mogu da podnesem brod...uvek mi bude mukica

    Moj favorit je avion ... tu se osecam toliko opusteno da se redovno skljokam po samom poletanju,i odvalim turu spavanja do odredista.A da,kad posluze klopu te pice ...trudim se da drzim oci otvorenima .Uvek naravno trazim jastuk,pa sad imam kolekciju sa amblemima skoro svih avio kompanija. Dvaput sam se samo uplasila,kad je usao neki cika sa turbanom i imao neku gigantsku torbu,e tu nisam mogla oka da sklopim gledala sam ga potajno i pratila svaki njegov pokret & kada je neki bebac iza mene poceo da plaki i pomalko se dere...tu me bas uhvatila vuna
    Voz volem jerbo je jeftin,ali to pod uslovom da imam neko lako stivo ili muziku da se branim od pricajucih napadaca.Bus ne volem,ima mlogo neki smek od kog prilicno boli glava,a i skup je,brat bratu.
    Po gradu,iskljucivo pesaka,sem kad sam jako lenja,onda gradski prevoz.
    Od ekoloskih,bicikl

  9. #9

    Odgovor: Omiljeno prevozno sredstvo?

    Omiljeno prevozno sredstvo mi je auto, u svim slucajevima, dok ima goriva u rezervoaru, ili bar isparenja, nema sanse da negde krenem pesaka, ne daj boze busom. Sa druge strane, cene benzina imaju bolji uspon od nemacke ekonomije posle WWII, tako da na faks moram da idem barem jednom nedeljno busom , stvarno ih ne volim, uvek sam u varijanti, udji, iskljuci se, ukljuci se na vreme da se probijes kroz drvored ljudi, penzionera, cegera, i bog zna cega, izadji. Jos kad mi tako pocne dan onda
    Ono što osoba doživljava u stvari nije realnost; više je hipoteza koja može ali ne mora biti tačna.

  10. #10

    Odgovor: Omiljeno prevozno sredstvo?

    Red RendžeR Quattro
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  11. #11

    11 Odgovor: Omiljeno prevozno sredstvo?

    ako uzmem u obzir da su nam vozovi u ocajnom stanju, kasne i spori su, onda sam stvarno kreten jer ipak usprkos tome najvise volim da putujem vozom, zato sto: mogu da zapalim, mogu da pijuckam, mogu da citam knjigu, mogu da protegnem noge, uvijek crknem od smijeha ako putujem coporativno, nema narodnjaka, uvijek ima nekih zanimljivih pacijenata, a i mogu da uzivam u krajoliku...
    nattydread is coming to dinner

  12. #12

    Odgovor: Omiljeno prevozno sredstvo?

    Avion, ali manji, kao npr. ovi sto lete na kratkim relacijama tipa iz Beca za Zurich.

    Velike avione za interkontinentalna putovanja ne volim narocito. Valjda i zato sto je put dugacak, a i zato sto ne osetis onaj divni grc pri uzletanju (doduse mnogo manje i onaj odvratan osecaj pri sletanju, za sta su veliki avioni bolji).

    U gradu najvise volim tramvaj i mislim da su gradovi koji imaju tramvaje nesto posebno. I uzasno je da su u vreme zlaudjenosti "progresom" na osnovu fosilnog goriva iz Saudijske Arabije neki "pametnjakovici" uklonili tramvaje u Subotici, Nisu, Dubrovniku...

    Onda uglavnom volim i podzemnu zeleznicu. Neki metro sistemi su stvarno izuzetni, a neki onako... nista narocito, ali jesu brzi nego bilo koji drugi nacin saobrcaja, a mnoooooooogo brzi nego nalazenje mesta za parkiranje (soim kad ides na posao pa imas placeno mesto u garazi).

  13. #13

    Odgovor: Omiljeno prevozno sredstvo?

    Uskoro, vrlo uskoro...




    Ray Ban-ke na oci i put je moj!

  14. #14

    Odgovor: Omiljeno prevozno sredstvo?

    Najvise volim voz, a ne izbegavam ni jedno prevozno sredstvo. Volim da putujem i uzivam u tome cime god putovala.
    ...no one understands the heartache,
    no one feels the pain,
    'cos no one ever sees the tears
    when you're crying in the rain...

  15. #15

    Odgovor: Omiljeno prevozno sredstvo?

    Voz, bez konkurencije!!!
    Unutar grada moj hidraulični super extra brzi bicikl.

Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Koje vam je omiljeno pice?
    Autor silvia u forumu Kulinarstvo i ishrana
    Odgovora: 112
    Poslednja poruka: 24.09.2017, 18:21
  2. Vaše omiljeno drvo?
    Autor SQUAW u forumu Biljno carstvo
    Odgovora: 97
    Poslednja poruka: 07.08.2011, 21:14
  3. Omiljeno mesto za sex
    Autor Najgora u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 11.06.2011, 23:59
  4. Omiljeno jelo
    Autor Kunic u forumu Kulinarstvo i ishrana
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 18.08.2009, 22:26

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •