Izbeglice nase nasusne - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 20 od ukupno 20
  1. #16

    Odgovor: Izbeglice nase nasusne

    Ime: 12043014_10203257260070530_1943498904884670869_n.jpg Pregleda: 84 Veličina: 112.6 KB
    Пас ће те увек разумети

  2. #17

    Odgovor: Izbeglice nase nasusne

    Dnevna meteoroloska situacija: Na severu Vojvodine se drasticno smanjio broj izbeglica. Tu i tamo se vide manje grupe od desetak mladica, jedne zene sa detetom. Deluju opusteno i polako ali odlucno grabe ka cilju.
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  3. #18

    Odgovor: Izbeglice nase nasusne

    Evo jednog linka koji ce vam sve razjasniti, ili, bolje receno, shvaticete da vam nista nije jasno o uzrocima ove seobe naroda

    http://www.lupiga.com/vijesti/islams...ako-zaustaviti
    Stvoriću svoj mali raj i u njega primiti one koji su mi već u srcu.

  4. #19

    Odgovor: Izbeglice nase nasusne

    Sve ponude razjasnjenja teraju me na postavljanje novih podpitanja.Vreme ce pokazati zasto i kako su krenuli..

  5. #20

    Odgovor: Izbeglice nase nasusne

    Ja drzim stav da je migracija delom ekonomska i trend, a delom posledica globalizacije i smanjenja resursa.
    Planetu ce potresti mnogo vece migracije, za 200 godine ce se otopiti ledene kape i milijuni ce se pokrenuti da dodju do bezbednih teritorija usled rasta nivoa mora.
    Covecanstvo ima jos jedan veliki zadatak, a to je da shvati da je globalizacija i savremene tehnologije stvorile uslove da napravimo jednu jedinu zajednicu, da stvorimo novu raspodelu i novi poredak, i da zaboravimo na posebne drzave i drzavice. Ako taj prag ne budemo presli, preti nam iscezavanje.
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Nase bake i deke
    Autor Tami80 u forumu Porodica
    Odgovora: 40
    Poslednja poruka: 01.03.2015, 21:02
  2. Buducnost nase dece i dece oko nas
    Autor veljko yaric u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 16.03.2010, 10:55

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •