Uticaj dugokosih plavusa na desavanja kroz istoriju
Prikaz rezultata 1 do 9 od ukupno 9
  1. #1

    Uticaj dugokosih plavusa na desavanja kroz istoriju

    Verujem da ce tema mnogima biti zanimljiva,a posebno ocekujem da Johny uzme ucesce i da nam iscrpnu anallizu.
    Dakle,smatrate li da su dugokose plavuse uticale na neka bitna desavanja?Da li je Jelena Trojanska bila plavusa? A Odisejeva Penelopa? Elizabeta Engleska znamo da je imala te specificne narandzaste gene u vezi boje kose,ali vuce na plavo..U novije vreme pada mi Merlin Monro na pamet te se pitam da li je JFK bio posebno osetljiv bas u vreme svojih neznih osecanja prema njoj.Elem,izvolite!

  2. #2

    Odgovor: Uticaj dugokosih plavusa na desavanja kroz istoriju

    Naravno Helena Trojanska je bila dugokosa plavuša i zbog njene ljepote je započeo Trojanski rat koji je trajao 10 godina. O tome sam pisao već na svojoj temi zašto je izbačena najljepša cura iz Big Brothera Ivona Milovanović ali dobro ponovo ću ispričat tu lepu povijenu priču. Helena Trojanska bila je najljepša žena svoga doba Grčke. Prema svim dostupnim povijesnim podacima povjesničara toga doba Helena Trojanska je bila dugokosa plavuša. Kada je jednog povijesnog dana mladi trojanski princ Paris došao na dvor grčkog kralja Menelaja i ugledao najljepšu ženu toga doba dugokosu plavušu Helenu Trojansku on se zaljubio u nju i oteo ju i odveo ju u svoju domovinu Troju svome ocu trojanskom kralju Prijamu. Naravno kada je grčki kralj Menelaj video da mu je oteta najljepša žena Grčke Helena Trojanska poludeo je i zajedno sa svojim bratom Agamenomom i svim največim grčkim junacima toga doba na čelu sa Odisejom,Ahilejom,Patroklom napao je Troju. Zna se kako je završio Trojanski rat? Troja je sravnjena sa zemljom a sve zbog ljepote jedne dugokose plavuše Helene Trojanske. Trojanski rat je trajao 10 godina a dva svjetska rata su zajedno trajala 10 godina. Prvi svjetski rat (1914.-1918.) dakle 4 godine. Drugi svjetski rat (1939.-1945.) dakle 6 godina. Svaka dugokosa plavuša može da zavede koga god hoče pa tako i mnogo povijesne ličnosti.

  3. #3

    Odgovor: Uticaj dugokosih plavusa na desavanja kroz istoriju

    Ocekivah vise ..a sta mislis ,jel i Mata Hari bila dugokosa plavusa?

  4. #4

    Odgovor: Uticaj dugokosih plavusa na desavanja kroz istoriju

    Ne Mata Hari je bila crnka.

  5. #5

    Odgovor: Uticaj dugokosih plavusa na desavanja kroz istoriju

    I sva sreča da je Mata Hari bila crnka a ne dugokosa plavuša zbog njenog tragičnog kraja budući da je streljana kao špijunka. Dugokose plavuše mogu sa nama muškima što god požele pogotovo sa nama muškima kojima je sex najvažnija stvar na svetu,a zauzvat tražimo samo da uživamo u njihovoj ljepoti.

  6. #6

    Odgovor: Uticaj dugokosih plavusa na desavanja kroz istoriju

    Također poslušajte na You Tube najbolju ljubavnu pop pesmu današnjice David Temelkov Bila je bolja. To je univerzalna ljubavna pesma univerzalne ultimativne ljubavi muških prema dugokosim plavušama. Dugokosa plavuša koja se pojavljuje u tom videospotu je božanski preljepa i za mene reaknacija grčke božice ljepote Afrodite.

  7. #7

    Odgovor: Uticaj dugokosih plavusa na desavanja kroz istoriju

    Volim šaljive teme.

    Nisam siguran koji su uzroci na ovim prostorima uvreženog stereotipa o plavušama koji ih definiše kao privlačnije od ostalih žena, ali, u jednoj drugog varijaciji, i kao gluplje od proseka pameti ljudi koji, eto, nemaju plave oči i žutu kosu.

    Dakle, ne verujem da fatalnost žene za muški rod u najvećoj meri zavisi od boje njene kose bez obzira kakva je ta boja ili nijansa. Osim toga, neke od najzgodnijih plavuša i nisu bile prave plavuše (na primer Merlinka).

    Za Penelopu nekako verujem da je bila crnka (valjda zbog Irene Papas koja ju je glumila u poznatoj i davno snimljenoj seriji o Odiseju), a što se tiče Jelene Trojanske i nemam neko mišljenje, ali sam zato siguran da se zbog nje, kao niti bilo koje druge žene nikada nije vodio rat, jer je rat previše ozbiljna stvar koja ima previše ozboljne uzroke svoga nastanka.

    Kada malo bolje razmislim, gotovo da i ne znam za neku istinsku plavušu, koja je bila planetarno poznata, jer od poznatih lepotica kao što su bile Džin Harlou preko Merlinke, Brižitke, Ketrin Denev, Šeron Stoun, Pamele Anderson, Madone... koje su se (koliko znam) sve farbale, jedino su možda bile autetntične plavuša Grejs Keli i, recimo, Fara Fosit, ali nisam baš siguran, kao i za Angelu Merkel, ali ona je ionako ružna k'o skot...

    A u nedostatku plavuša tešim se brinetama. Monikom Beluči, na primer....
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  8. #8

    Odgovor: Uticaj dugokosih plavusa na desavanja kroz istoriju

    Marija Kiri je bila plavusa,prirodna.
    Ali,zanimljivo je to da neki muskarci jesu opsednuti plavusama,kad si pomenuo Grejs Keli,negde sam procitala da su glumice u svim Hickokovim filmovima uvek bile plavuse.

  9. #9

    Odgovor: Uticaj dugokosih plavusa na desavanja kroz istoriju

    Ma džabe je bilo Mariji Kiri činjenica što je bila plavuša pošto je žena bila naučnica, da ne kažem štreberka, i ne verujem da je baš puno vremena provodila pred ogledalom.


    Ali, u međuvremenu sam malo razmislio koje sam to lepe i poznate plavuše imao prilike da vidim u svom životu. Bez sumnje, najlepša je bila Beba Lončar. Kada sam je video (tada je imala ne više od 35 godina) jednostavno mi se oduzeo dah. Neverovatna lepota. Ostale, mislim da nisu vredne pomena.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

Slične teme

  1. Vojvodina kroz istoriju
    Autor Lady S u forumu Istorija
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 26.10.2015, 08:36
  2. Mape Vojvodine kroz istoriju
    Autor Turkmenbashi u forumu Istorija
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 12.08.2010, 15:37
  3. Srpska Fotografija Kroz Istoriju
    Autor zrNce u forumu Umetnost
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 05.12.2009, 23:50
  4. Najveći zločinci kroz istoriju
    Autor bellissima u forumu Istorija
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 21.08.2009, 18:19
  5. Nova godina kroz istoriju i običaje
    Autor Goga u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 01.01.2009, 06:34

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •