Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
Evo ga opet plavi, ali drugo piše



Slikala sam telefonom na brzaka da ne prepisujem, lakše mi.

Šta se dešava: Komp radi normalno sve kao što je i radio, na netu sam, upload download, sve normalno, ali kada upalim da gledam nešto (konkretno seriju sa diska) u bilo kom programu (probala BS, KMP) posle 15, 20 minuta se pojavi ovo (prvo malo počne da trokira serija) kao da komp nešto hoće da pokrene, a ne može. Prvo sam mislila da me zeza screensaver, njega sam isključila skroz. Nije, i dalje. Nisam vršila druge eksperimente (da prebacim seriju na komp pa da sa kompa gledam, a ne sa diska) i čini mi se da mi se dešavalo i sa nekim drugim diskom tj filmom... a i čini mi se da mi se desilo jednom nevezano za bilo kakav plejer ili disk, samo nisam obratila pažnju jer sam mislila da se desilo tad i neće više nikad, pa se ne sećam lepo da bih objasnila.

Uglavnom, šta je ovo???? I da li će pomoći da uradim sistem restore na par dana pre nego je ovo počelo da zajebava ovako često?
Ovo teško da je softverski problem. Najverovatnije je u pitanju RAM memorija. E sad, šta možeš da uradiš da bi to proverila......hmmmmm......

- Prilikom podizanja sistema proveri koliko ti ispisuje RAM memorije
ili
- Desni klik na ikonicu My Computer pa proveriš u dnu ekrana (tamo gde ti piše koji je procesor - pa ispod) koliko ti 'prijavljuje' RAM memorije.
- Ako imaš recimo 2x512 MB ili 2x1GB, probaš da izvadiš jedan, pa da vidiš da li će ti podići sistem. Ako se to ne desi - verovatno je došlo do riknjavanja tog RAM-a koji ti je ostao u mašini....

Ovo je samo moje mišljenje, proveri - ništa te ne košta

Nadam se da ćeš srediti problem..............

P.S Mada je sasvim moguće i da je Galahad u pravu ............