Čini mi se da sam videla cica macu - Strana 14
Strana 14 od 14 PrvaPrva ... 4121314
Prikaz rezultata 196 do 203 od ukupno 203
  1. #196

    Odgovor: Čini mi se da sam videla cica macu

    Moguće je par stvari.
    1- premalo sistemske memorije pa aplikacija "drlja po disku" i tako..."zakasni",
    2- nešto u pozadini tada automatski radi, moguće neki auto update, refreš desktopa ili slično.
    Pokušaj da isključiš automatske updejte , sem google chroma, oslobodićeš resurse memorijske ili dodaj bar još 2 Gb DDR3 memorije (oko 1000 dindži je štap na 1333Mhz).
    Nadam se da je hard ok...jer metalni zvuk nipošto nije nešto što govori o zdravlju hard diska..Moguće je "ostati" bez njega.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  2. #197

    Odgovor: Čini mi se da sam videla cica macu

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    Već nekoliko dana se iz mog kompa čuje čudan zvuk
    Malo malo da se čuje nešto kao...ta-dam..(ovo dam malo višlji ton od ta)
    I u tom trenutku miš zakoči...
    ne pravi neki problem (bar ne oku laika vidljiv) ali mi čudno...
    Ponovo sam pročitao i vidim da sam prevideo očigledno :
    - 100% je taj zvuk samo obaveštenje da ti je USB prilključak miša..."ispao" !
    Možda ti je miš već "odslužio svoje" (laser njegov ima vek trajanja broja klikova) ili je kontakt olabavio.
    Kako god, samo zameni mišonju i više nećeš čuti taj zvuk (ako je USB onda to možeš i "na živo"..malo sačekaš da ga prepozna i to je to).
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  3. #198

    Odgovor: Čini mi se da sam videla cica macu

    Juhu, opet ja .
    Imam problem, ne vidim slike.
    Ustvari, vidim ja slike kada su direktno ali ako je neki link koji vodi do slike pojavi mi se crni ekran i gore (u tab-u) piše 1x1 pixels .

  4. #199

    Odgovor: Čini mi se da sam videla cica macu

    Vidim da je ovde mrka kapa...ali ae da pituVam
    Poslednjih desetak dana mi se stalno pojavljuje ovo...



    Ja ga uredno zatvorim...kad eto ga opet
    Nisam primetila da nešto smeta...ali ne'am pojma šta mi veli...
    Poruku je izmenio leptirić, 21.05.2013 u 16:04
    Budi pametan i pravi se lud

  5. #200

    Odgovor: Čini mi se da sam videla cica macu

    Hmm , "vuče" mi na 2 solucije:
    1.Nekada ranije je postojalo podešavanje u Internet options, za IE, gde je u Advanced tabu bilo moguće štiklirati "Warn if forms submit is being redirected" pa se dobijala identična poruka ukoliko ste prebacivani.
    2.Druga solucija je upad trojanca (Troj/Bcdr-QF) koji vaš računar ostavlja na nemilost daljinskom upravljanju napadača. Ažuriraj antimalware program, skeniraj i sve što nađe neka skine.
    Naravno, nije loše pobrisati sve kukije pretraživača, ne pamtiti lozinke (jer ako obavljate novčane transakcije može biti štete),..
    BTW sećam se da je , davno, trebalo 2-3 puta kliknuti na NO da bi se ono obaveštenje sklonilo , a baš to je bio znak da je zaražen.
    Pokušaj prvo sa Malwarebytes, možda uspe završiti posao jer je pomenut trojanac već mator i možda je neka njegova verzija.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  6. #201

    Odgovor: Čini mi se da sam videla cica macu

    Hvala na odgovoru, problem rešen
    ...uz pomoć jedne koleŽinice, forumske... i praktično, jednostavno i tipično ženski bez mnogo zavrzlama.
    Ovim putem joj se zahvaljujem
    Budi pametan i pravi se lud

  7. #202

    Odgovor: Čini mi se da sam videla cica macu

    Opet ja
    Ovako, imam problem...nemam pojma da li je hardverski ili softverski...sa mišOm.
    Kada ga ne diram on žmirka (kursor miša, mislim)...izgubi se na tren pa se opet pojavi, pa opet nestane...kao laJt šou.
    Ovako kada ga pokrećem sve ok funkcioniše, klikće, duplo klikće...levo desno...
    Nešto se ne sećam da je ranije toga bilo
    I da...nije do samog miša jer ja, hvala Bogu miševa imam ihahaJ...probala sa dva i sa oba ista situVacija...

    E da...i to mi se dešava samo u FF-u...u Hromu i na desktopu sve je ok.
    Poruku je izmenio leptirić, 06.10.2013 u 17:45
    Budi pametan i pravi se lud

  8. #203

    Odgovor: Čini mi se da sam videla cica macu

    Generalno miš ume da blinka zbog neke reklame na sajtu. A problem se rešava nadogradnjom Adobe flash playera.
    Zato pokušaj da u FF (koliko shvatih to ti je podrazumevani pretraživač) ukucaš "Adobe flash player" nađeš ponuđen sadržaj sa downloads, odeš na "preuzmi najsvežiju verziju", raskvačiš eventualno ponuđen McAfre skener online, pa klikneš na download, sačuvaš "okidač" downlodera, onda klikneš na taj fajlić i run. Kada krene instalacija fleša, zatvori tada FF jer se ugrađuje u pretraživač. Kada završi instalaciju automatski će ti startovati FF i animaciju koja pokazuje da je sve ok.
    Verovatno više nećeš imati problema sa blinkanjem jer neće biti nekompatibilnosti fleš verzije sa verzijom u kojoj je urađena neka reklama sajta .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

Strana 14 od 14 PrvaPrva ... 4121314

Slične teme

  1. kristina-cica
    Autor Goga u forumu Želje, čestitke i pozdravi
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 21.01.2009, 18:37

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •