Čini mi se da sam videla cica macu
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 203

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Čini mi se da sam videla cica macu



    Pre nekih par minuta sam videla nešto što na kompu vidim prvi put. Ukočila sam se na trenutak jer sam pomislila da će da umre pa sam isto tako pomislila na sve ono što bi trebalo da prebacim na diskove ali me svakog dana mrzi.

    Elem, zakucao mi se nešto signal i ja se resetujem. Otišla sam u kupatilo, tako da nisam videla šta se sve odvijalo ali sam zatekla plavi ekran (onako kao kad piše welcome) i na njemu je pisalo sledeće (nisam stigla sve da zapišem, ali ko je ovo video verovatno će znati):

    Checking file system on C:
    The type of the file system is NTFS
    One of your disks needs to be checked for consistency.
    CHDSK is verifying the files...

    Bla, bla bla... nisam stigla dalje ali je radio nesto u procentima (stage 1 of 3, pa stage 2 of 3 itd)

    What the fuck iz hepning??? I koliko je strašno?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #2

    Odgovor: Čini mi se da sam videla cica macu

    opusti se....
    to je "normalna" pojava ukoliko windows nije odradio ispravan "shut down" (ako si restartovala "na dugmence"). Prilikom sledeceg boot-a je uradio skeniranje hard diska kako bi ispravio eventualne greske na njemu....

    Citat SQUAW kaže:
    Elem, zakucao mi se nešto signal i ja se resetujem.
    mozes li ovo da pojasnis, kakav signal se "zakucao" pa si restartovala?

  3. #3

    Odgovor: Čini mi se da sam videla cica macu

    Uhhhh fala ve dobri čoveče ( ili ženo ).

    Nisam išla na dugmence, nego mišem na start - turn off - restart.

    Pa ostala sam bez signala. Ne znam kako bih ti pojasnila Ponekad tako kad mi se sve pogasi, protoka ni od korova i od svuda pootpadam pomogne da se resetujem ili ja ili dečko od koga kradem signal
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #4

    Odgovor: Čini mi se da sam videla cica macu

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Uhhhh fala ve dobri čoveče ( ili ženo ).
    nema na cemu, drago sto sam ti razresio misteriju

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Nisam išla na dugmence, nego mišem na start - turn off - restart.
    Ok, savetujem ti da uradis jos nesto, trajace malo duze, ali sredice neke eventualne brljotine na disku:

    Start > Run pa ukucaj chkdsk c: /r, otvorice ti se neko crno prozorce i tamo ukucaj Y, onda restartuj komp, pa ce odraditi malo detaljniji scan diska.


    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Pa ostala sam bez signala. Ne znam kako bih ti pojasnila Ponekad tako kad mi se sve pogasi, protoka ni od korova i od svuda pootpadam pomogne da se resetujem ili ja ili dečko od koga kradem signal
    Koji tip konekcije imas? Pretpostavljam da je neki "LAN" u pitanju, tada bi ti verovatno pomogao samo jedan "disable-enable" konekcije, pa ne moras da "se resetujes"

  5. #5

    Odgovor: Čini mi se da sam videla cica macu

    Sve sam zapisala šta si napisao, to ćem uradim sutra čim ga upalim, sad nešto treba da završim i konačno da odspavam malo nadam se da to može i sutra, da ne mora odmah, ako već nije strašno Thank you very much!

    Što se tiče konekcije, imam kablovski wireless koliko to god nenormalno zvučalo. Taj lik vuče ja mislim sa kabla, a na zgradu koja je na pola puta od mene do njega je stavio antenu, ja imam mrežnu kartu i antenu i lovim signal sa te antene. Kod onih dole monitorčića desno koji svetle mi piše wireless network connection, eto. Uradim ja ponekad i to disable - enable al' kad mi se nešto specijalno ovde sve zaglupi i utrne i uspori, onda se najčešće resetujem
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #6

    Odgovor: Čini mi se da sam videla cica macu

    Ma, sta komplikujes, reci lepo da krades signal sa SBB-a
    Gather ye rosebuds while ye may...

Slične teme

  1. kristina-cica
    Autor Goga u forumu Želje, čestitke i pozdravi
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 21.01.2009, 18:37

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •