Strahovi savremenog muskarca - Strana 2
Strana 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 62
  1. #16

    Odgovor: Strahovi savremenog muskarca

    Citat swba kaže: Pogledaj poruku
    jos jedna nebuloza proizasla iz zenskog mozga... pa ako cu traziti zenu ko moja mama necu ni da se zenim
    još jedna nebuloza onog ko teško prihvata šalu na svoj računa

    ili si se osetio prozvanim..pa morao da odgovoriš...


    PS. šalim se (ako nisi razumeo prvi put, možda ćeš drugi razumeti)
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  2. #17

    Odgovor: Strahovi savremenog muskarca

    Citat swba kaže: Pogledaj poruku
    e pretjera ga ti vala ... svrstavajuci sebe u grupu savremenih muskaraca mogu da kazem da mi nisu strani ni pegla, ni usisivac a jos manje ves masina... ne treba tu puno mozganja... a ta daska vise rogovi ce mi izrasti od nje
    dobro ajde da malo pohvalim savremenog muskarca:
    1. odlicno barata x-boxom
    2. i PS 1 i 2 mu nije stran
    3. otkrio je cackalicu pa mu dugi nokat na malom prstu postaje suvisan!

    Sala. Uopce nisam ozbiljno odgovarala na ovu temu.Ali ako je savremeni muskarac preziveo uz zenski rod do danas nema vise razloga za bilokakav strah. Zar ne?
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  3. #18

    Odgovor: Strahovi savremenog muskarca

    jes da sam nov na forumu al' imam dosta i godina i staza da osetim u ovim recima pojedinih dama i neke ironicne tonove. moj komentar na sve ovo je da svi strahovi bilo koje vrste i vezani za bilo sta,su korisni jer te "drze "na zemljii,a bez njih si ili lud ili si na dobrom putu da to budes! ala sam ga srocio ni Konfucije ga nebi bolje izfilozofirao!

  4. #19

    Odgovor: Strahovi savremenog muskarca

    e sad imam strah od neozbiljnih zena ... alo bre zene pa vidite da ste vi krivci svim nasim strahovima
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  5. #20

    Odgovor: Strahovi savremenog muskarca

    E ove nase zenske pretvorise ovu temicu u nabijanje kompleksa muskom delu populacije

    Sa nekim od navedenih strahova i da se slozim , ali ono od pegle , usisivaca , vesmasine i slicno ...... pa preteraste ga Nisu to strahovi vec lenjost i balkanizam .....

    A tek ono trazenje zenke po uzoru mamice ili kako je vec sroceno , da nije to neki vas strah od neispunjavanja ocekivanja koji projektujete
    Possibility of dream come true makes life worth living.....

  6. #21

    Odgovor: Strahovi savremenog muskarca

    Naravno, chudo jedno shta "savremena zzena" moze da zbudzi pod naslov "emancpovana zzena". I kakve su sve gloooposti "neophodne" da bi isto dokazala I svaka zzena a i mushkarac koji uzima sebe kao example ili tipichan primer ak po kome moze da sudi o sopstvenom rodu (tj polu) u zabludi je skoro isto toliko koliko i onaj koji misli da je bolji ili ispred...



    Rekao bih da je homosa sve vishe jer je kanda lakshe se jebat u dupe da prostish neg skontati decidno shta se sve krije u onome shto vi ochekujete od mushkarca u rasponu od nekakovog "savremenog i emancipovanog te staromodnog macho emancipovanog do neemancipovanog pa onda nekog sa kime vam je predigra i to "kako okrece volan svog chetvorotochkasha" do nekog koga je strah da mu se taj isti chetvortochkash, a tiime i volan afrodizijak ne pokvari ..ako nema kola onda je golja, ako ima kola pa mse boji da se ne pokvare ( a delovi su inache dzabe?) onda je ...itd itd ... Ako vas pusti da radi shta hocete onda je nezainteresovan, mlak ili tako neshto, ako radi suprotno onda je zaostali balkanac, ako pegla onda je sisie ako ne pegla lenchuga ili shta god...a shto je najveci apsurd kod vas najbolje prolazi onaj ko izigrava debila .. kao uz'o sam peglu ili ne znam shta al mi to ne ide pa bolje ti ili ajde isprzzi jaja ja to ne znam..

    ..zapravo kad bi vas zzene ponaosob slushao pa onda sabirao utiske jedini strah koji mushkarac mozz da navata je strah od gubljenja razuma ...



    al ste uvek spremne da se sjatite i da izvlachite onih par shablona koje imate za mushkarce i zajebavate...

    ..al najjaci su fazoni kad vam se sve to lepo i iskreno spochita .. a onda se neka gdja usedelica javi i nasmeje grohotom u fazonu : "tiiipichnooo.. a mi smo tako jednostavne i ochigledne" ..valjda shto se bez dvoumljenja prepoznaju svako jutro u ogledalu..

    Na kraju je samo zakljuchak da lichnost samo treba da bude ono shto jeste a okolina neka se upravlja po tome..Isto vazi i za nas i za vas..

    Globalno gledano mi smo isti...
    Poruku je izmenio HLEBmaster, 02.11.2006 u 22:06

  7. #22

    Odgovor: Strahovi savremenog muskarca

    Lebe nasmeja me do suza sa delovima autica

    Svaka cast za post

  8. #23

    Odgovor: Strahovi savremenog muskarca

    sluzzimo narodu

  9. #24

    Odgovor: Strahovi savremenog muskarca

    Citat Bishop kaže: Pogledaj poruku
    A tek ono trazenje zenke po uzoru mamice ili kako je vec sroceno , da nije to neki vas strah od neispunjavanja ocekivanja koji projektujete
    Zar stvarno mislite da su nam uzori vaše (i naše) mame? A, , vala, svaka od nas ima u svakom momentu monolog od pet minuta na teme "Šta nikad neću raditi što je moja mama radila", "Gde je grešila njegova mama" i "Šta njegova mama radi gore od mene/moje mame".
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  10. #25

    Odgovor: Strahovi savremenog muskarca

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    skontati decidno shta se sve krije u onome shto vi ochekujete od mushkarca u rasponu od nekakovog "savremenog i emancipovanog te staromodnog macho emancipovanog do neemancipovanog

    pa onda nekog sa kime vam je predigra i to "kako okrece volan svog chetvorotochkasha" do nekog koga je strah da mu se taj isti chetvortochkash, a tiime i volan afrodizijak ne pokvari ..

    Globalno gledano mi smo isti...
    *ne znam da li sam ikada igde napisala da ja želim savremenog i emancipovanog a još manje da sam davala njegovu definiciju...

    *ni ja tebe ne pitam šta je za tebe afrodizijak, odnosno predigra, a još manje bi mi palo na pamet da komentarišem ono što ti jeste ili nije..i ne znam gde se to povezalo sa strahovima

    *pominjanje mame još jedno za one sa jefitinijim ulaznicama - bilo je šala

    vaš problem ako je niste skontali

    * globalno gleedano, nismo isti i Bogu hvala za to!
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  11. #26

    Odgovor: Strahovi savremenog muskarca

    Ne znam, ljudi, sto se toliko razestili, ali po meni je sam pojam, koji je predmet ove teme, jedan veliki bullshit.
    "Strahovi savremenog muskarca" - sta, sad kao delimo strahove na muske i zenske i jos, u okviru muskih, na strahove savremenog i strahove nesavremenog muskarca, misss'im. Koji je muskarac savremen, koji nesavremen?
    Ako su u pitanju strahovi kod muskaraca vezani za odnose sa zenama, moze i da se kaze da na neki nacin ima razlike izmedju strahova muskarca iz 1606. (nesavremenog) i muskarca iz 2006. (savremenog), u smislu globalne promene polozaja zene u drustvu, ali deliti neke ljudske strahove na muske i zenske, potpuno mi je debilno. Sta, kao, "savremeni muskarac" se plasi samoce, a "savremena zena" - ne? Pa, ko se ne plasi samoce, bilo da je musko ili zensko?
    A strah od mocnih zena, pa to samo govori o slabosti tog muskarca koji se plasi "mocne zene", sta reci....mada taj se onda isto tako plasi i mocnog muskarca, ukoliko ga smatra mocnijim po nekim svojim normama.

    Seti me ovo na jednu anegdotu. U vreme one krize 90-tih, svratim sa drugarom u lokalnu kafanchinu, neko udruzenje nekih, pice skoro dzaba (za clanove, a clanovi su svi) gde su redovno dolazili matorci da se uroljaju. Tu se za istim stolom moglo naci: automehanicar, profesor fakulteta, pravnik, pandur, "privarni preduzetnik", lokalni grebator i probisvet, bez zaposlenja, svima je jedino zajednicko to sto stanuju u okolnim zgradama i s chashicom beze iz bede u koju su zapali.
    Iz jednog takvog "mesovitog" drustva do nas je dosla galama. Jedan pijani lik je pricao kako je pre nekoliko godina bio u Beogradu u nekoj kafani i krenuo da muva zensku, prisao joj: "kad ono, sunce ti jebem, Ana Bekuta"....a on premro. A jedan profa, uroljan ko zemlja, usitnjenih ociju, mu skreshe, takodje brljavim pijanim glasom: "O, jebote, kakav si ti to covek kad ti je Ana Bekuta autoritet".


    Sam taj clanak, koji je pokretac ove teme citao i koji ga je inspirisao da je pokrene, samo je jos jedna od mnogih budalastina koje se provlace po tabloidima i raznoraznim magazinima u kojima se na "filozofski" nacin obradjuju teme koje nemaju veze sa mozgom.


    Zene su to ovde mozda odmah primetile, pa u'vatile da pod*ebavaju, a vi muski se primili

  12. #27

    Odgovor: Strahovi savremenog muskarca

    Citat DBlica kaže: Pogledaj poruku
    Sam taj clanak, koji je pokretac ove teme citao i koji ga je inspirisao da je pokrene, samo je jos jedna od mnogih budalastina koje se provlace po tabloidima i raznoraznim magazinima u kojima se na "filozofski" nacin obradjuju teme koje nemaju veze sa mozgom.
    sad imam strah od citanja clanaka

    u biti nisam se nesto puno ni "primio" na clanak al eto zapelo mi za oko i reko nebi bilo zgore procaskati na tu temu... nisam ga pisao majke mi
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  13. #28

    Odgovor: Strahovi savremenog muskarca

    Strah je odbrambeni mehanizam coveka. Ja imam strah od gubitka straha jer bih tada morao da odem kod Asteriksa i Obeliksa i ostalih Gala da me umlate kao Vikinge da bih ponovo spoznao sta je to strah

    Ali starhovi koji ljudi jedni drugima prepisuju kako bi ih generalisali....pa to nema nikakvog smisla, niti se moze naci u ozbiljnoj literaturi. Svaka inidvidua nevezano za pol ima skup strahova prema svom otisku prsta... Muskarci, odnosno zene, kao kategorija postoje samo po svojim fizickim razlicitostima (hvala bogu). Shodno tome se i ponasaju (uglavnom), i distanciraju po ponasanju, kroz odrastanje. Pa i po strahovima.
    "Ovo mesto nikada neće doneti ikome sreću.
    Ali ako padne u pogrene ruke..."

  14. #29

    Odgovor: Strahovi savremenog muskarca

    Citat DBlica kaže: Pogledaj poruku
    "Strahovi savremenog muskarca" - sta, sad kao delimo strahove na muske i zenske i jos, u okviru muskih, na strahove savremenog i strahove nesavremenog muskarca, misss'im. Koji je muskarac savremen, koji nesavremen?
    A ja i dalje stojim iza svoje tvrdnje da se muskarci plase da odu kod lekara i da vole da se takmice ko ce vise alkohola popiti... i da je onaj koji moze manje da popije "pickica", il' vec nesto po karakteru slicno tome Naravno, ne moze se generalizovati, ali verujem da ovo vazi za veliki procenat muskaraca, sto za zene ne bih mogla da kazem

    Savremen je kod mene u smislu "contemporary"
    Gather ye rosebuds while ye may...

  15. #30

    Odgovor: Strahovi savremenog muskarca

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku

    A ja i dalje stojim iza svoje tvrdnje da se muskarci plase da odu kod lekara i da vole da se takmice ko ce vise alkohola popiti... i da je onaj koji moze manje da popije "pickica"........ sto za zene ne bih mogla da kazem
    Slazem se. Ko ne moze da popije taj je pickica, pogotovo u zemlji Rakije. Resenje je da se ne takmicimo svaki dan .Sad za lekara ne znam, nije mi overena zdravstvena knjizica, ali kontam da se po tom modelu i zene necega plase. Npr. da joj se ne slomi stikla ili da joj se ne razmaze sminka pa nosi Eyeliner sa sobom ili komplet malu manikeriju.
    Jedna moja prijateljica je u zurbi, rastrojena, izvrnula slucajno torbu i SVE je ispalo na pod baste kafea. Ljudi moji, staje tu sve bilo! Na trenutak je popizdela, uzdahnula, i pokupila par stvari koje su zaista korisne.

    Ipak to nisu urodjeni strahovi.....niti su uopste strahovi.
    Poruku je izmenio PropelerZviz, 04.11.2006 u 17:16
    "Ovo mesto nikada neće doneti ikome sreću.
    Ali ako padne u pogrene ruke..."

Strana 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Sta je bolje od muskarca?
    Autor Neuhvatljiva_ u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 103
    Poslednja poruka: 30.08.2015, 13:23
  2. Da li placete zbog muskarca?
    Autor Muckota u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 119
    Poslednja poruka: 11.02.2015, 23:13
  3. Kolika je idealna tezina muskarca?
    Autor biterlemon u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 17.09.2012, 20:08
  4. DILEMA za muskarca: od dva zla izaberite...
    Autor Neron u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 07.04.2009, 10:56
  5. Horoskop i strahovi
    Autor SQUAW u forumu Astrologija
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 07.05.2008, 23:22

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •