Najseksi scena u filmu
Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 56
  1. #1

    Najseksi scena u filmu

    Da li bez problema odmah možete izdvojiti jednu scenu koja je po vama najseksi scena svih vremena? Koji bi to film bio? Možda ih ima nekoliko?
    Poruku je izmenio Lilith_021, 05.11.2009 u 11:39

  2. #2

    Odgovor: Najseksi scena u filmu

    Kao da sam ovo vec jednom rekla... Scena iz filma Unfaithful... kad ga skonta sa nekom drugom cicom, pa nakon rasprave s njim... u hodniku I jos par scena iz tog filma

    Sta znam, ne mogu sad da se setim... Basic Instinct ima dosta takvih scena... ili Disclosure (blam me zivi pojeo kad sam to prvi put gledala, bili i matorci tu, a ja pojma nisam imala sta da ocekujem u filmu ).

    I tako... generalno, za mene je seksi i svaka ona scena u kojoj se Brad Pitt ukaze pred mojim ocima half-negližiran
    Gather ye rosebuds while ye may...

  3. #3

    Odgovor: Najseksi scena u filmu

    Sexy scena koja mi sad pada na pamet je scena kada u filmu Gospodin i gospodja Smit, Brad Pitt pije neko vino iz neke case i nakon tog gutljaja se veoma sexi oblizuje. Film sam gledala sa deckom koji je primetio moju reakciju dok sam gledala tu scenu i posle me je zestoko zezao. Cak mi je na mail sutradan poslao isecenu tu scenu iz filma u obliku malog klipa. Bila sam srecna ko malo dete.

  4. #4

    Odgovor: Najseksi scena u filmu

    Eeee daaaa Unfaithful, jašta... A Šeron Stoun ima te sexy scene i u Sliveru, voli žena takav scenario pa to ti je... Iako ne volim Toma Kruza, bilo ih je u filmu Eyes wide shut podosta... a imaju ih i Mira Furlan i Miki Manojlović. Al' meni se najviše nekako sviđaju one u filmu Revenge sa Kevin Costnerom i Madeleine Stowe (e ona mi je do jaja sexy onako zrikava)... Mada, generalno, meni su mnogo erotičnije scene zavođenja nego scene samog sexa na platnu, pa ponekad tu sexa ne mora uopšte ni da bude. Gde god vidim da ima erotske čežnje po mom ukusu, a da je lepo prikazana, meni je to - to. Jer, ako gledamo bukvalno i Teta Đana iz Lepih sela može da bude sexy Elem, zato i ne mogu sad da ih se setim... kad ugledam neku, dopisaću
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  5. #5

    Odgovor: Najseksi scena u filmu

    Nezaboravnih 9 1/2 tjedana i scena ispred frizidera.
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  6. #6

    Odgovor: Najseksi scena u filmu

    Prva i nezamenljiva:
    9 1/2 nedelja : kada je Ona obučena u muško i vraćajući se sa večere u restoranu, beže od tipova koji su ih nazvali pederima...ulaze u onu ruševinu (ili beše prolaz između zgrada ) i onda tu dolazi do glavne priče ispod mlaza vode...mmmm
    evo sad mi nije dobro...

    Druga, isto tako močna:
    Basic Instinct - kada Majki savata doktorku za glavu odmah po ulazu u njen stan, prvo je prisloni uza zid, pocepa veš, a onda na trosedu obavi posao sa zadnje strane...

    a sad idem da spopadnem prvo muško na koje naletim na putu do kuće
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  7. #7

    Odgovor: Najseksi scena u filmu

    Da li bez problema odmah možete izdvojiti jednu scenu koja je po vama najseksi scena svih vremena?
    Da mogu Antonio Banderas i Andjelina Zoli u filmu... hm kako se ono zvase film ajd pomozite malo
    Evo, promenila sam potpis

  8. #8

    Odgovor: Najseksi scena u filmu

    Original sin
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  9. #9

    Odgovor: Najseksi scena u filmu

    Citat Lady in red kaže: Pogledaj poruku
    Da mogu Antonio Banderas i Andjelina Zoli u filmu... hm kako se ono zvase film ajd pomozite malo
    Jolie je jednom prilikom izjavila da joj je Banderas toliko seksi da bi sto puta radije spavala sa njegovom zenom Melanie nego s njim imala bilo kakvu vezu.
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  10. #10

    13 Odgovor: Najseksi scena u filmu

    meni je ona iz filma "fatalna privlacnost" sa m. douglasom i glenn close na sudoperu i iz "postar uvijek zvoni dva puta" sa jackom nicholsonom i jessicom lange na stolu. ako se sjetim jos necega, naskrabati cu.
    nattydread is coming to dinner

  11. #11

    Odgovor: Najseksi scena u filmu

    Citat SansRomantic kaže: Pogledaj poruku
    Basic Instinct - kada Majki savata doktorku za glavu odmah po ulazu u njen stan, prvo je prisloni uza zid, pocepa veš, a onda na trosedu obavi posao sa zadnje strane...
    Mmmmdaaaa Hvala sto si me podsetila, znam da je bilo nesto bas extra

    Gather ye rosebuds while ye may...

  12. #12

    Odgovor: Najseksi scena u filmu

    Citat SansRomantic kaže: Pogledaj poruku

    Basic Instinct - kada Majki savata doktorku za glavu odmah po ulazu u njen stan, prvo je prisloni uza zid, pocepa veš, a onda na trosedu obavi posao sa zadnje strane...

    e tu je čika Majkl odradi'o pos'o baš...mmmm

  13. #13

    Odgovor: Najseksi scena u filmu

    Citat Ja kaže:
    mogu Antonio Banderas i Andjelina Zoli u filmu... hm kako se ono zvase film ajd pomozite malo
    Citat squaw kaže:
    Original sin
    Odnosno Prvi greh, kako su ga nasi (ne bas najsrecnije) preveli. Hvala
    Poruku je izmenio Lady in red, 02.11.2006 u 13:12
    Evo, promenila sam potpis

  14. #14

    Odgovor: Najseksi scena u filmu

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Kao da sam ovo vec jednom rekla... Scena iz filma Unfaithful... kad ga skonta sa nekom drugom cicom, pa nakon rasprave s njim... u hodniku I jos par scena iz tog filma
    Oooo, daaaaa!
    Scar tissue is stronger than regular tissue. Realize the strength, move on.

  15. #15

    Odgovor: Najseksi scena u filmu

    Citat Lady kaže:
    Da li bez problema odmah možete izdvojiti jednu scenu koja je po vama najseksi scena svih vremena? Koji bi to film bio? Možda ih ima nekoliko?
    Imam problema da se odlucim, jer je ceo film sexy

    Okrutne namere 3 -> Jedan od najseksi filmova koje sam gleado


Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Omiljena filmska scena
    Autor love hunter u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 272
    Poslednja poruka: 04.10.2018, 12:43
  2. Žena u domaćem filmu
    Autor Aiko u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 06.08.2011, 15:47
  3. Najseksi voditeljka
    Autor Kunic u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 13.06.2010, 22:26
  4. Najtuznija scena iz crtanog filma?
    Autor silvia u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 05.08.2009, 00:44
  5. Zvuk u filmu
    Autor silvia u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 19.02.2009, 16:32

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •