Najtuzniji film ikada
Strana 1 od 12 12311 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 173
  1. #1

    Najtuzniji film ikada

    Kao klinac nisam verovao u to da nekoga moze rasplakati film, te sam iste smatrao za placipicke Onda se, pre jedno godinu ili dve, i meni desilo da (slagacu ako kazem da je bilo suza ili dve ) me savladaju osecanja

    Naime gledao sam "Armagedon", zaista genijalan i napet film. I kada sam pomislio da ce se posada, posle svih nedaca, bezbedno vratiti na Zemlju, saznaju da neko mora ostati na Meteoru i manuelno aktivirati nuklearku Bruce Willis odlucuje da izvrsi to herojsko delo, a sve to, iz NASA-inog centra posmatra njegova cerka

    Stavio sam se na njen i polozaj Brucea i jednostavno

    Daklem, po meni, najtuzniji film svih vremena -> Armagedon


    Vi?
    Poruku je izmenio Lilith_021, 05.11.2009 u 11:38

  2. #2

    Odgovor: Najtuzniji film ikada

    The Passion Of The Christ
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  3. #3

    Odgovor: Najtuzniji film ikada

    Uf, ja sam kada su filmovi u pitanju prava plačip*č*a. Obično se zdravo rasplačem na one snimljene po istinitom događaju. Film koji me rasturi je "Mala" jer nakon kraja filma cmizdrim barem još pola sata i obavezno sam sutradan malo natečena od plakanja.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  4. #4

    Odgovor: Najtuzniji film ikada

    Uuu, drekalo se uz mnoge Pokusacu da se setim bar nekih:
    Hair, Deer Hunter, Green Mile, 21 Grams, Million Dollar Baby, American History X, Legends of the Fall... ima ih jos sigurno, seticu se.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  5. #5

    Odgovor: Najtuzniji film ikada

    Ja plačem za medalju kad mi se nešto stisne i skupi u grlu na te filmove, a da to i ne mora biti drugima uopšte tužno npr. Prvo se setim onog čuvenog filma "Šampion", i aj' što sam plakala zbog filma, nego sam gledala sa tatom i to je bio prvi i poslednji put da sam ga videla da plače, pa sam plakala extra zato što je i on plakao. I danas mi je dovoljno da se setim samo onog malog plavog čupavog pa da mi se već zacakle oči.

    Onda, dalje, molim da mi se ne smejete, Boško Buha. Jebote koliko sam ja plakala i zbog Čikala i kad su onu malu ošišali a na kraju, tragedija... ja mislim da sam posle odgledanog filma izgledala naduvenije i od Boška Buhe samog, onako prirodno naduvenog.

    Stvarno je mnogo filmova i pretpostavljam da se neću svih odmah setiti, ali evo nekih... sam kraj Plesa sa vukovima, kad Vetar u kosi viče sa planine, onda Sibirski berberin, Hrabro srce, Grad anđela, Kuća čudnih duša, My girl, Mostovi okruga Medison... mislim da znate koja scena... inače kad god Meril Strip zaplače u nekom filmu i ja odmah za njom, po difoltu... Život je lep, Zelena milja, Million dollar baby, Vilin konjic... e tu sam na kraju htela da se onesvestim... Filadelfija, Bilo jednom u Americi, Pijanista, Once were warriors, I am Sam, Nell, Forest Gamp Poslednji mohikanac Lovac na jelene... ja mogu bre do sutra ovako...

    Plačem i kada gledam crtane filmove. A još kad umeju da uklope muziku uz te scene, a najčešće me ubodu, pa rastavljam se od života
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #6

    10 Odgovor: Najtuzniji film ikada

    moja sezona cmoljenja se otvorila sa E.T. - em, pa onda bijaše Filadelfija, pa Boys Dont Cry, pa Million Dollar Baby, pa onaj prastari Love Story, pa Ben Hur, pa Šindlerova lista...i mogu tako do sutra
    nattydread is coming to dinner

  7. #7

    Odgovor: Najtuzniji film ikada

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    A još kad umeju da uklope muziku uz te scene, a najčešće me ubodu, pa rastavljam se od života
    to me najvise ubija dovoljno je da krene muzika dobro ukombinovana sa scenom - ja pocnem da placem k'o kisa


    Citat Savannah kaže: Pogledaj poruku
    The Passion Of The Christ
    o da.... tek tu sto sam plakala... jedva sam se smirila...
    nedavno sam se rasplakala na kraju filma "Click", na onoj sceni kada Adam Sandler umire... Na kisi...

  8. #8

    Odgovor: Najtuzniji film ikada

    E.T.

    Bio sam mali jako i bas sam bio tuzan...

  9. #9

    Odgovor: Najtuzniji film ikada

    Sjaj u travi (kraj filma),Hrabro srce,Sibirski berberin(scena kad odlazi u Sibir a drugovi ga ispracaju na stanici),Posledji mohikanac(plakala sam i uz knjigu) i Pearl Harbour... mislim da je to to...
    Ne placem nesto bas uz filmove vise uz knjige
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  10. #10

  11. #11

    Odgovor: Najtuzniji film ikada

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    Titanic
    UM caruje,SNAGA klade valja

  12. #12

    Odgovor: Najtuzniji film ikada

    Mislim da sam najvise plakala kad sam gledala Nebesku udicu. Tu jos mogu da se uvrste Titanic,American History X,Zelena Milja....
    I, naravno, Terminator 2.. Kada ga spuštaju u rastopljeni metal...
    Misljenje je ko i dupe...svako ima svoje.

  13. #13

    Odgovor: Najtuzniji film ikada

    Citat beba kaže: Pogledaj poruku
    Mislim da sam najvise plakala kad sam gledala Nebesku udicu. ..
    takodje!!!

    a ovde u nemackoj momentalno pustaju indijske filmove, i to skoro svake nedelje. ako niste gledali, neznate sta je plakanje!!

    ima mnogo filmova posle kojih sam plakala. nemogu ni da se setim koliko ih je...
    mada se ja inace lako rasplacem, tako da se prema meni nemoze meriti dal je tuzan film ili ne!

  14. #14

    Odgovor: Najtuzniji film ikada

    da budem iskren, prvi film uz koji sam plakao je bio Terminator 2, kada se shvarcika spushta u otopljeni metal na kraju filma i John krece da place.

  15. #15

    Odgovor: Najtuzniji film ikada

    izgleda da sam vas ostavio bez teksta

Strana 1 od 12 12311 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Vaša najomiljenija TV serija ikada
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 245
    Poslednja poruka: 20.08.2018, 14:26
  2. Jesmo li ikada zadovoljni?
    Autor k glavi15 u forumu Psihologija
    Odgovora: 59
    Poslednja poruka: 15.06.2013, 02:58
  3. Da li ste ikada udarili muškarca?
    Autor Kunic u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 140
    Poslednja poruka: 13.09.2011, 11:20
  4. Da li ste ikada udarili ženu?
    Autor Kunic u forumu Muška kafana
    Odgovora: 70
    Poslednja poruka: 17.12.2009, 13:20
  5. Najljigaviji film ikada...
    Autor Lady S u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 06.12.2009, 00:14

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •