What is "Grand Show" - Strana 2

Prikaz rezultata glasanja: Grand Show is:

Učesnika ankete do sada
48. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Vrsta toalet papira

    11 22.92%
  • Vrsta droge koja je legalizovana samo kod nas

    15 31.25%
  • Najbolja muzicka emisija

    3 6.25%
  • Muzej silikonskih figura

    14 29.17%
  • Americki naziv za sizofreniju

    5 10.42%
  • Naziv slike Salvadora Dalija

    1 2.08%
  • Nem' pojma

    4 8.33%
Anketa sa više mogućnosti glasanja
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 28 od ukupno 28
  1. #16

    Odgovor: What is "Grand Show"

    Mada mislim da bi trebalo ipak ubaciti i odličan laksativ,pošto mi se svaki put kad u šaltanju kanala naletim na njega,da izvinete pr...

    Toplo preporučujem svima sa tvrdom stolicom

  2. #17

    Odgovor: What is "Grand Show"

    Ja se plasim da imam decu zbog tog Showa.. deca koja to gledaju u buducnosti iz opste informisanosti nece znati nista..niti ko stvarno svira niti peva..samo zevaju i sviraju elektricne gitare bez kabla...chist debilizam koji treba zabraniti da bi nam deca bila normalna..

  3. #18

    Odgovor: What is "Grand Show"

    ovo im nikad oprostiti i zaboraviti neću...
    YouTube - Broadcast Yourself.
    Poruku je izmenio Lilith_021, 27.10.2009 u 21:21 Razlog: spot
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  4. #19

    Odgovor: What is "Grand Show"

    Grand Show je...kada ja kupim onu Grand Aromu (vakuumiranu) na kojoj lepo pise easy open (i ja im poverujem)
    Onda, posto se uopste ne openuje, ja uprem...pa poludim...jer voda vec vri na sporetu...i onda jace cimnem i naravno prospem pola pakovanja (napravim show po kuhinji)

    Da joj ne volim ukus, vec bih je menjala.
    Budi pametan i pravi se lud

  5. #20

    Odgovor: What is "Grand Show"

    Mi smo manjina koja ne voli ovu emisiju ja licno je prezirem ali oni imaju auditorijum siroke mase i koliko sam cuo prati ih gotovo svaki drugi stanovnik ove zemlje.Mi smo samo vir u moru cini mi se

  6. #21

    Odgovor: What is "Grand Show"

    Parada kica.
    Najveca vlast je vladati sobom.

  7. #22

    Odgovor: What is "Grand Show"

    Svako ima svoju slobodu izbora sta ce gledati ili slusati od muzike.....ja ne slusam takvu muziku tako da i ne gledam tu emisiju i nemam nikakav komentar o tome.....mislim da dosta ima uticaja na siroke mase pogotovo na devojcice koje sve vise kopirajuci te pevacice gube svoju originalnost i podlezu negativnom uticaju

  8. #23

    Odgovor: What is "Grand Show"

    Legalna droga nacije...sve je lepo ,šareno,veselo.

    Život vam nije takav ???Ma grešite niste dovoljno gledali Grand show.

  9. #24

    Odgovor: What is "Grand Show"

    Da li je Grand Show uzrok ili posledica? Da li je on zaista spontan izraz stanja duhovnih vrednosti našeg društva, ili nam se te vrednosti (bar) delimično nameću? Koliko smo sami krivi za taj fenomen svako od nas pojedinačno i da li zaista postoji krivica dela društvene elite za tako snažnu produkciju i emisiju jednog krajnje umetnički sumnjivog projekta kao što je Grand Show...

    Ja ne gledam to smeće, ali sam svestan da je, nažalost, vrlo popularan i da posledice tog gledanja mogu biti štetne za ko zna koliko pojedinaca pa u,određenoj meri, i za društvo u celini...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  10. #25

    Odgovor: What is "Grand Show"

    Citat vlado kaže: Pogledaj poruku
    "Grand" je fenomen naseg naroda.
    Ma, kamoli lepe sreće da je tako, ali nije. U svakom narodu postoji "muzika za narod", široke mase...Nešto lako, veselo, bez imalo smsla i mentalnog naprezanja. Samo loženje - seks i sujeta. Užas. Najgore u svemu je što to traje i traje i traje i stižu nove emisije i nove i nove...

    Citat vlado kaže: Pogledaj poruku
    Usput biste mogli i popiti koju Bozhen carobnu pilulicu za mrshavljenje.
    To je, nažalost, tačno. Gospođa je iskoristila formulu staru koliko i sama Azija i počela da je prodaje narodu. Alge deluju. Ne pričam iz sopstvenog iskustva, već mi je poznato njihovo dejstvo na ljudski organizam.
    Stvari se menjaju nabolje, hteli mi to ili ne... [SIGPIC][/SIGPIC]

  11. #26

    Odgovor: What is "Grand Show"

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Da li je Grand Show uzrok ili posledica? Da li je on zaista spontan izraz stanja duhovnih vrednosti našeg društva, ili nam se te vrednosti (bar) delimično nameću? Koliko smo sami krivi za taj fenomen svako od nas pojedinačno i da li zaista postoji krivica dela društvene elite za tako snažnu produkciju i emisiju jednog krajnje umetnički sumnjivog projekta kao što je Grand Show...
    Posledica.
    Nije spontan izraz duhovnih vrednosti već vrlo planski i smišljeno nametnut.
    Gran Sh+VB+Farma+.....
    Mali Željo radi i za ove kao što je radio i za one.
    Pojedinačno ćemo se možda odbraniti od delovanja na mentalni sklop,kolektivno ne.
    Zašto je propao rock and roll?

  12. #27

    Odgovor: What is "Grand Show"

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Da li je Grand Show uzrok ili posledica? Da li je on zaista spontan izraz stanja duhovnih vrednosti našeg društva, ili nam se te vrednosti (bar) delimično nameću? Koliko smo sami krivi za taj fenomen svako od nas pojedinačno i da li zaista postoji krivica dela društvene elite za tako snažnu produkciju i emisiju jednog krajnje umetnički sumnjivog projekta kao što je Grand Show...

    Ja ne gledam to smeće, ali sam svestan da je, nažalost, vrlo popularan i da posledice tog gledanja mogu biti štetne za ko zna koliko pojedinaca pa u,određenoj meri, i za društvo u celini...
    Masa traži zabavu. Radi i trpi veći deo svog života i u slobodno vreme želi radost.
    Podsetimo se vremena kada je sve počelo.
    Ukratko. Prvo je bila velika nacionalna televizija (Molim vas, ispravite me, ako grešim.) sa raspodelom programa po bivšim republikama. Rat, izbeglice, opšta nesreća svih naroda na području bivše Jugoslavije. Stvaranje nacionalnih država, a s tim i stvaranje nacionalnih televizija. Dotični vlasnik i slični njemu su osetili plodno tle i uskočili! Niko ih nije u tome sprečavao. Verovatno, jer nikome nisu smetali. Dapače. I tako, plivanje u tim vodama do danas, a ostalo je istorija razvoja Pink TV, koja sada ima ko zna šta već ...
    Danas je sve već stvar tržišta. Bilo kakva intervencja od strane bilo koga u najmanju ruku bi bilo shvaćeno kao cenzura. Pink TV je privatna stanica, dobila je nacionalnu frekvenciju i gotovo. "Demokratija"! Legalno zatupljivanje naroda.
    Obzirom na nekadašnji muzički ukus vlasnika (Bio je član Oktobra 1864), možemo pouzdano znati, da to nije muzika koju on , ipak, voli, već njegov izvor zarade. Zna on dobro šta radi. Nikako nije doživeo epifaniju i odlučio da sluša i favorizuje narodnjake, jer je to dobro za njegov narod.

    Na nama je da se odlučimo šta ćemo i kako ćemo. Izvol'te! - Licitirajte!
    Stvari se menjaju nabolje, hteli mi to ili ne... [SIGPIC][/SIGPIC]

  13. #28

    Odgovor: What is "Grand Show"

    znate kako,
    Ako počne domaći film , pa vidite da je jednu od glavnih uloga dobila Milica Milsa ili Maja Mandžuka , možda bi ipak bolje bilo da odgledate GRAND SHOW i licitirate stan u potkrovlju!
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Sta znaci "Nezavisnost" i "Suverenitet"?
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Politika
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 29.03.2012, 18:30
  2. "Nova" i "stara" dijaspora
    Autor irnik u forumu Dijaspora
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 10.10.2008, 10:20
  3. 7. sajam automobila "Auto Show - Novi Sad"
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 29.10.2007, 10:34
  4. Ukinut "Marko Živić show"
    Autor Lady S u forumu Spomenar
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 06.10.2007, 20:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •