Koju knjigu trenutno čitate..? - Strana 71
Strana 71 od 91 PrvaPrva ... 2161697071727381 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1,051 do 1,065 od ukupno 1361
  1. #1051

    Odgovor: Koju knjigu trenutno čitate..?

    kako vozim biciklo jedno 40-ak minuta dnevno, čitam sve što mi dođe pod ruku..od prospekata, recepata, uputstava za upotrebu, nalaza, hijeroglifa (bratove sveske iz Osnovne - sačuvali smo ih da se sjeća rukopisa kojeg ni on ne umije pročitati) i sl..i dođe mi šaka 'Put oko sveta za 25 dana' od Side Bjelice..
    Mogu vi reć da me oduševila nekim detaljima - tipa prosjakinja vremena u Indiji..
    Naime, ženi je dijagnosticiran rak i dato joj je 3 mjeseca života najviše..i ona je došla na ideju da od prolaznika ne prosi novac, već njihovo vrijeme..a, nažalost, Indijci su poprilično škrti pa joj udjeljuju sekunde i minute...I Sida bi guzica, pa joj dade nekoliko sati. Hvala lepo.
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  2. #1052

    Odgovor: Koju knjigu trenutno čitate..?

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Parter - Igora Marojevića

    Nisam čitala Žegu, nisam ni Šnit
    videćemo kako će ovo biti...
    Ispostavilo se da je Marojević sasvim pristojan

    Trenutno čitam Paint in Black - Dženet Fič
    malo je mračna, ali me vuče da je čitam
    ne smara, iako je pomalo tužna

    eto i Laguna da izda nešto pristojno..
    popravljaju se
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  3. #1053

    Odgovor: Koju knjigu trenutno čitate..?

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    Haled Hoseini - "Lovac na zmajeve"
    Imam utisak da je izvikana, al' kad sam je vec dobila na citanje.. why not.
    Nema nista lepse nego kad sam sebe demantujes i skontas da nisi bio u pravu u vezi sa necim lepim. Malopre sam zavrsila sa citanjem.
    Knjiga me je potpuno osvojila. Za dan i po sam progutala 250 strana, dok sam pocetak knjige zbog nekih obaveza citala samo kad imam vremena. Definitivno nije izvikana, definitivno je treba procitati, i definitivno cu joj se vratiti.

    Posle ovoga uhvaticu se Dime najverovatnije, opet.
    Krek, krek.. Ne gudra

  4. #1054

    Odgovor: Koju knjigu trenutno čitate..?

    i 'definitivno' pogledaj film ' The Kite Runner'..koji je, po meni, apsolutno sve što treba prenio - dočarao iz knjige.
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  5. #1055

    Odgovor: Koju knjigu trenutno čitate..?

    Sinoć sam završila sa J. Ignjatovićem, vratiću mu se kasnije jer imam još dva njegova romana na čekanju...a sad mi dospelo u ruke da čitam ''Petrijin venac'' - Dragoslava Mihajlovića.
    Totalno drugačijim dijalektom pisano od Ignjatovića, a opet mi je i ovo interesantno...na stranu što sam film gledala, mnogo je interesantnije čitati ovakvo štivo

  6. #1056

    Odgovor: Koju knjigu trenutno čitate..?

    "Novi početak", Toni Parsons
    Poruku je izmenio Cecara, 28.07.2010 u 00:48 Razlog: uklonjena nepotrebna slika

  7. #1057

    Odgovor: Koju knjigu trenutno čitate..?

    Trenutno citam gospodara prstenova. Nedavno sam poceo, knjiga je dobra - ali se nekome mozda nece svidjeti zbog toga sto je tematika izmisljena historijska prica. Prije sam imao predrasude prema takvim knjigama, nisam ih volio ali ova mi se apsolutno dopala.

  8. #1058

    Odgovor: Koju knjigu trenutno čitate..?

    Trenutno sam pocela "Digitalnu tvrdjavu" Dena Brauna.
    Na moru sam "progutala" Andjele i demone i Davincijev kod. Na plazi me zvali knjiski moljac
    Budi pametan i pravi se lud

  9. #1059

    Odgovor: Koju knjigu trenutno čitate..?

    Knjigu Gajte Gazdanova ''Duh Aleksandra Volfa'' koja je napisana tako da se može čitati u bilo kom vremenu i na bilo kom prostoru,a da ne izgubi ništa od svoje uzbudljivosti.Retki su pisci koji zaista pišu iskreno,kao uostalom što su retki i ljudi kojima je iskrenost prepoznatljiva u načinu na koji izražavaju svoje misli,na koji svakodnevno reaguju.


    Dakle,toplo preporučujem knjigu ''Duh Aleksandra Volfa'' od pisca Gajte Gazdanova.
    Stošezdeset stranica prave priče,bez ikakvih ''zamajavanja''.
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

  10. #1060

    Odgovor: Koju knjigu trenutno čitate..?

    Trenutno čitam Dan Browna - Anđeli i demoni a na čekanju je drugo čitanje od istog autora Da Vinčijev koda .
    P.S. Agata Kristi takođe je na listi čekanja...samo da se navata malo vremena.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  11. #1061

    Odgovor: Koju knjigu trenutno čitate..?

    Krenula sam da citam Pistalovog Teslu i tek je zapocetu zaboravim u gostima.
    Uznem neko vece Hornbija.. High Fidelity.. Nisam trebala. Kao da mi je malo i moje muke, kao da sam malo u konfliktu sa samom sobom i bez njega..

    Volim da ga citam ali valjda je do perijode..
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  12. #1062

    Odgovor: Koju knjigu trenutno čitate..?

    Милован Дрецун, "Косметска легенда", о акцијама војске и полиције на Космету 98 и 99.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  13. #1063

    Odgovor: Koju knjigu trenutno čitate..?

    "Krvavi orao" - Kreg Rasel
    zanimljiv triler o vikinskim mitovima i legendi, verskih kultova, politickih spletkarenja ...


  14. #1064

    Odgovor: Koju knjigu trenutno čitate..?

    Sofijin svet - Justejn Gorder

    ponavljam gradivo...ali ovaj put imam olovku i blokčić kraj sebe i pišem...kao mali podsetnik na sve ono o čemu bi želela još da saznam, pročitam i obnovim gradivo...

  15. #1065

    Odgovor: Koju knjigu trenutno čitate..?

    Namjerno razvlacim Anu Karenjinu. U medjuvremenu sam procitala 4. knjizicu "Dete je otac coveka". Divno Sad vise nemam puno vremena za knjige bas,ali naci ce se nekako...
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

Strana 71 od 91 PrvaPrva ... 2161697071727381 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. U koju knjigu biste se preselili?
    Autor SQUAW u forumu Književnost
    Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 26.09.2018, 13:02
  2. Koju ste knjigu poslednju kupili/dobili?
    Autor Kalina u forumu Književnost
    Odgovora: 305
    Poslednja poruka: 01.07.2017, 15:51
  3. Koju igru trenutno igrate?
    Autor Kunic u forumu Igre
    Odgovora: 233
    Poslednja poruka: 25.05.2017, 10:28
  4. Koliko čitate?
    Autor zeljkahelena u forumu Književnost
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 18.02.2015, 23:58
  5. Gde i kad čitate?
    Autor SQUAW u forumu Književnost
    Odgovora: 55
    Poslednja poruka: 28.03.2009, 23:20

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •