Crna gora priznala Kosovo ??? - Strana 3
Strana 3 od 12 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 172
  1. #31

    Odgovor: Crna gora priznala Kosovo ???

    Politika je qrveraj i qpleraj.
    Svuda, a kod nas naročito.
    Političari qrvetine, qrve i qrvice.
    Svuda, a naši najveće.
    Da ne bude zabune - najveće u ovom slučaju ne znači najbolje i najfinije , nego najJeftinije .
    A u kuplerajima je matematika veoma jednostavna - zapravo prosta: Ko da više ... ode qrvica s'njim.

    Nema tu: sweet memory, ljubavi, reči, obraza, časti, ponosa, poštenja ...i glupo ih je u tome tražiti.
    Političarenje je to.
    Najprostija i najprimitivnija (pećinska)matematika.

    To političarenje, kao "znanje-umeće-imanje" se kod njih prenosi sa kolena na koleno ...
    mislim, svaki političar se kali u tom svom (mandatnom) procesu cupkanja i lepršanja s'kolena na koleno.

    Tako se postaje u Svetu - "sveCki političarski ekspert.
    Kod nas - političmarac genijalac.


    Ma,
    čim čuješ POLITIČAR ... udri džukelu po gunju ...i znaj - ne piše ti se dobro.
    Šta god da kaže. Ili uradi.


    _________
    I iskreno, "nemam kad" od ovih "domaćih" fufica, fuksi i izdajnika,
    da gledam još šta rade okolo.
    A i neću da se dodatno nerviram .
    Dovoljno mi je muka od ovih Smrdića ovde - pred samim nosom.

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "

      Vrh

  2. #32

    Odgovor: Crna gora priznala Kosovo ???

    Citat itebejac kaže: Pogledaj poruku
    Uvek se trudim da budem informisan, i uvek me interesuje šta kažu drugi. Kako ona druga strana vidi nastalu situaciju, i tako to. Eto, i onaj link sam pogledao, koji je Yossarian ostavio, pa i video. Dirnulo me..

    Pa sam prelistao Crna Gora Kafe www.cafemontenegro.com
    našao sam komente na vest o proterivanju ambasadorke. Pročitajte i vi, ima i ovog i onog. Ima svega. Teško je sad čisto videti stvari.. no, nije trebalo priznati.. Kad je već Srbija imala lošu politiku osamdesetih i devedesetih na Kosmetu, a znamo i za albance od 68-e kakvi su, pa 81-a godina... i sve ostalo, da ne zalazimo, ali Crna Gora nije trebala navrh da prizna Kosovo..
    No, evo komentara, citiranih:

    "1. Dražen: 10 Oct 2008. | 00:26
    Samo da nam se vrati naša Srpkinja živa i zdrava, nije ovo zaslužila...

    2. Antilopije: 10 Oct 2008. | 00:28
    Volio bih i da nam uvedu vize, zbog ovih sto vise vole Beograd nego Crnu Goru... a i oni ce priznati Kosovo, prije ili kasnije .. mnogo smo ih bili razmazili.. a o nozu u ledja..ko je meni unistio najljepse godine zivota? njihovi bolesni nacionalizmi..

    3. Madzo: 10 Oct 2008. | 00:30
    Postovana gospodjo Vojvodic ni ja nijesam siguran da je to dobar politicki potez, nego los do zla Boga. A isto misli osamdeset pet odsto ljudi Crne Gore. Zlo doba gospodjo. Kosovo priznaju ljudi vlade Crne Gore koji ne priznaju svoj narod. Lose i gore.

    4. Bane: 10 Oct 2008. | 00:52
    treba i njihovog ambasadora iz Crne Gore protjerati i da budemo 1-1.

    5. nislija: 10 Oct 2008. | 00:57
    Ovo je kap koja je prelila casu....vise nikad necu krociti u Crnu Goru.Zadnjih 10 godina letujem tamo ali je ovo previse,izdala nas bratska drzava Crna Gora,strasno!Videcete kakva ce vam biti sledeca letnja sezona!

    6. Stanoje: 10 Oct 2008. | 00:58
    Daj boze da vam ova prodaja duse donese sta dobro, junaci!

    7. MIloje: 10 Oct 2008. | 01:01
    Evo vam Tachija u Prishtini, ne trebate nam vise u Srbiji. Vi tamo mi ovamo i aj zdravo vise!

    8. Turista ha ha: 10 Oct 2008. | 01:05
    Kakva bre sezona? Evo cim su zabranili PARADAJZ TURISTE nema vas. Ada nijeste jedini koji znate za Crnu Goru! JBT! Za 3 dana cete zaboravit da ste ovo prochitali a ne da je Crna Gora priznala Kosovo!

    9. Mirotvorac: 10 Oct 2008. | 01:07
    Zena prokomentarisala vrlo kulturno sopstveni odlazak iz razloga ocuvanja dobrosusedskih odnosa. Ali sta sada kada su toliko naruseni? Cudni su putevi ljudske sudbine te ne znam kako ce se zakon u buducnosti odnositi prema donosiocima ove sramne odluke.

    10. Bos: 10 Oct 2008. | 01:11
    @nislija,zao mi je sto tako mislis ali mi necemo plakati ni za kim.Meni je drago kad ljetujete kod nas ali ako necete,nista strasno.Ionako nam sad dolazi vise turista iz inostranstva(Ita,Rus,Fra,Njem,VB...)a priznaces da imaju dublje dzepove od vas...

    11. Vlado: 10 Oct 2008. | 01:29
    Prije svega mi nije jasno kako ovako moze narod da bude plitak.Idite u Grcku koja je priznala Kosovske PASOSE a ne znam jel drzavu.Drugo pitajte se ko je krvi sto je uopste kriv sto je doslo do ovoga.Inace ja nisam za priznanje nego su mi smijesni komenta

    12. Matic: 10 Oct 2008. | 01:31
    Pa naravno da I TREBA DA JE PROTERAJU. Ambasadora SAD vec imamo u Beogradu ne trebaju nam i ambasadori njihovih banana-republika. Albanski moze da ostane a crnogorski MARS NAPOLJE. Nikad vise Niksicko ni Vranac pa ga prodajte Hrvatima,mozda oni oce?

    13. terminator: 10 Oct 2008. | 01:51
    Ovi nasi junaci.. a i njihovi bogami.. nijesu se junacili kad je trebalo ici na kosovo.. mislili su ratovat preko moje grbace.. izvolite momci i djevojke... put znate pa kad ste toliki patriote.. znate sto vi je ciniti ).. neka sam izdajnik vala..

    14. Pirun: 10 Oct 2008. | 02:07
    Opet smo mi krivi za srpske poraze. Svasta. Ka da je Kosovo danas oduzeto.

    15. filip: 10 Oct 2008. | 02:27
    sad ispade losije priznat kosovo nego izgubit ga smijesni ste, srbija je izgubila kosovo a crna gora ga priznala mislim da je srbija tu gora jer da njena politika nije dovela do samostalnosti kosova ne bi imali mi sto priznavatnego svi su SEM srbi kriv

    16. yorktown: 10 Oct 2008. | 03:11
    Ljudi ne opterecujte se glupostima koje iznose gubitnici. Izgubili su kosovo a mozda izgube jos koji dio njihove srbije. Paradjs turista nam je dosta. Nagrdise sve zivo. neka brate idu u bugarsku ili dje vec oce samo neka nas ostave na mi

    17. rumenka: 10 Oct 2008. | 03:38
    što nisu protjerali ostale ambasadore junaci?"


    ..pa tako.. junaštva ima..

    A na vest da je Crna Gora priznala Kosovo stiglo je više negodujućih komentara, ukupno 199. Evo, nekoliko:

    "1. Mix: 09 Oct 2008. | 19:45
    Zasto pobogu???

    2. Milos: 09 Oct 2008. | 19:46
    OJ sramotna Crna Goro.

    3. vujo: 09 Oct 2008. | 19:47
    E pi bruke i sramote.sramota me kojem narodu pripadam.

    4. FCf: 09 Oct 2008. | 19:49
    aj sa srecom...josh jedan show se zavrshi.gradjani slobodno se vratite zmiji u novchaniku.

    5. Nebojsa : 09 Oct 2008. | 19:49
    Drago mi je sto ste to uradili. Birali ste izmedju Kosova i Srbije i jasno je sta ste odlucili. Molim Boga da se sto bratskije vezete sa Albancima. Puno pozdrava iz Beograda. Dobro ste odlucili,sta cete vi tako fini,ugladjeni sa nama srpskim primitivcima

    6. Darko: 09 Oct 2008. | 19:49
    Sramota me sto sam Crnogorac!!!

    7. Anonimni: 09 Oct 2008. | 19:50
    Hocemo u EU tako sto im se uvlacimo u d... A znate po sebi kako se ponasate sa nekim ko vam se uvlaci u d... gledate samo da ga iskoristite i nimalo postovanja prema njemu nemozete da imate. Dobro dosli u Evropu!!!

    8. Pele: 09 Oct 2008. | 19:50
    to je globalna politika i tako mora bit.

    9. Komunista : 09 Oct 2008. | 19:50
    Proći će i njihovo. A doći naše. Opet. I onda ćemo odmoriti. Za ne više od 3 godine, Crna Gora će dobiti svoj 5. oktobar. Sat otkucava...

    10. niksic: 09 Oct 2008. | 19:50
    Plema vam se satrlo dabogda."

    Jadni montenegrini! Znam da bi oni željeli da i Srbija postane banana država kao što su i oni ali se to neće dogoditi. Oni ne samo da su banana nego prava mafijaška država gdje jedan čovjek i njegova porodica drži čitavu vlast. Nešto mi je to poznato od ranije!

    Znate kako zovu Crnu Goru? Kažu da je to Kolumbija na Jadranu! Žele postati novi Monte Carlo gdje čitava Evropa pere novac.

    Divne li budućnosti!

    Makeodonija. Zemlja kojoj komšija kojeg je upravo priznala ne priznaje ime a nekoliko dana nakon obilježavanja granice već su nastali problemi:



    Skoplje -- Naoružane grupe sa kosovske strane srpsko-makedonske granice uklanjale su kamene granične oznake postavljene nedavno, prilikom demarkacije granične linije.

    Demarkaciju sprovode vlasti u Skoplju i Prištini. Televizija "Top čenel" iz Tirane na svom veb sajtu objavila je da granične oznake uklanjaju naoružane grupe ljudi na području sela Libište.

    "Obeležavanje granice, koje se trenutno sprovodi, ostavilo je 3.000 hektara zemlje na makedonskoj teritoriji i, da bi se tome usprotivili, digli su se stanovnici sela iz pogranične zone", prenela je ta televizija.


    Makedonci možda ne znaju ali na Srbiju je vršen pritisak da je prizna kao BJR Makedonija ali se to nije desilo nego su ih priznali pod imenom R. Makedonija. Problem sa crkvom je nešto dublji. Naime ne može neko tek tako dekretom da proglasi autokefalnost crkve i da svu imovinu druge crkve (u ovom slučaju SPC) proglasi svojom. Normalno je da postoji spor.

    Inače je u Makedoniji javna tajna da makedonski politički vrh po mišljenje ide u američku ambasadu i da prije nego što dobiju njihov stav ne preduzimaju nikakve poteze. Makedonija je u mnogo goroj situaciji od Crne Gore i budućnost joj je još crnija. Donekle mi ih je i žao jer nisu to zaslužili.

    Smiješne su mi priče iz Crne Gore da je 90-tih Srbija ratovala. Šta je to radila Crna Gora. Stajala sa strane? Ma da. I ona je veoma aktivno učestvovala što u napadima što u krađama. Godine 1992. kod nas su došli rezervisti iz Crne Gore ali zajedno sa užom i širom rodbinom koji su bili zaduženi za bijelu tehniku iz stanova.
    Poruku je izmenio sa juga, 10.10.2008 u 14:41
      Vrh

  3. #33

    Odgovor: Crna gora priznala Kosovo ???

    Citat itebejac kaže: Pogledaj poruku
    Uvek se trudim da budem informisan, i uvek me interesuje šta kažu drugi. Kako ona druga strana vidi nastalu situaciju, i tako to. Eto, i onaj link sam pogledao, koji je Yossarian ostavio, pa i video. Dirnulo me..

    Pa sam prelistao Crna Gora Kafe www.cafemontenegro.com
    našao sam komente na vest o proterivanju ambasadorke. Pročitajte i vi, ima i ovog i onog. Ima svega. Teško je sad čisto videti stvari.. no, nije trebalo priznati.. Kad je već Srbija imala lošu politiku osamdesetih i devedesetih na Kosmetu, a znamo i za albance od 68-e kakvi su, pa 81-a godina... i sve ostalo, da ne zalazimo, ali Crna Gora nije trebala navrh da prizna Kosovo..
    No, evo komentara, citiranih:
    opet ti...pa drzi rec malo...nema politike,istorije i religije....a Crnogorci kad su im vec dali neka ne budu kao rupa na tarabi,vec neka malo mesaju da im bude zanimljivijie...nijednu ruznu rec nisam upotrebio....
      Vrh

  4. #34

    Odgovor: Crna gora priznala Kosovo ???

    vazno da je direktor novosadskog sajma crnogorac..vazno da pola funkicija u srbiji drze crnogorci..vazno je da crnogorski student placa isto ko i nas drzavljanin...ma vazno je da smo mi svi budale..
    Банатска равница,српска лепотица..
      Vrh

  5. #35

    Odgovor: Crna gora priznala Kosovo ???

    Citat Elita kaže: Pogledaj poruku
    vazno da je direktor novosadskog sajma crnogorac..vazno da pola funkicija u srbiji drze crnogorci..vazno je da crnogorski student placa isto ko i nas drzavljanin...ma vazno je da smo mi svi budale..
    budale za primer.....skolski primer....
      Vrh

  6. #36

    Odgovor: Crna gora priznala Kosovo ???

    Једине земље (владе) које Србија реално може да казни и санкционише и да то има значајног ефекта јесу Најцрња Гора и БЈРМ, ако сада наша дипломатија и влада не покажу зубе и на најсуровије начине казне оне који нарушавају наш територијални интегритет онда Косово и треба да постане независно и да га призна Србија, онда смо доказали да смо највеће п.ке и г.на на целом Балкану а и у Свету .... онда и треба да нас је.е један полуписмени шверцер који је Слобин изметак и полу бугарски испрдци ... онда могу и имају права да нас гузе сви редом ... па чак и она села Палау, Науру, Микронезија и остале кикирики државе ....

    АП Војводина је споља гледано хармонична а изнутра је лажна, беживотна, једна јавна представа ...
      Vrh

  7. #37

    Odgovor: Crna gora priznala Kosovo ???

    Mislim da sada kada su nam Crnogorci otvorili oči i pokazali da je bratstvo koje smo iskazivali ka Crnoj Gori neutemeljeno vrijeme da Srbija konačno okrene novi list prema Crnoj Gori. Ja sam čak i za proteste ako Srbija i dalje bude sjedila skrštenih ruku.

    Par prijedloga od jednog komentatora sa b92 sajta:


    Pa s obzirom da smo videli da je interes na prvom mestu za nasu nam "bracu", predlazem da drzava Srbija uradi to isto. Stavi svoje interese ispred "bratstva" sa CG I BJRM i to na sledeci nacin:

    1. Sve CG studente koji studiraju na Beogradskom Univerzitetu a koji su na budzetu Republike Srbije, tretirati kao strane drzavljane i kao takve uskratiti im studiranje o trosku Srbije (drzave koju ne postuju). Mogu nastaviti zapoceto skolovanje, ali po cenama koje su propisane za strane drzavljane. Na taj nacin, bice dovoljno mesta na budzetu za srpske studente.

    2. Propisati "taksu za pomoc pokrajini Kosovo i Metohija" na ulazu u Srbiju iz Crne Gore i Makedonije. Taksa bi iznosila 10 Eura za putnicka vozila i 200 Eura za autobuse. Od tih para bi se mogle finansirati narodne kuhinje i izgradnja domova za raseljene Srbe sa i na KIM.

    3. Ukoliko bude izgradjen Juzni tok, cenu energenata obracunavati Crnogorcima i Makedoncima po trzisnim uslovima.

    4. Koridor 10 usmeriti preko Bugarske do Grcke. Jes da su i Bugari priznali nezavisnost kvazi drzave "Kosovo", ali to barem nisu ucinili u ovako delikatnom trenutku.

    5. Tretirati Crnogorske drzavljane u Srbiji kao strane drzavljane i naplacivati im sve usluge (socijalno i zdravstveno osiguranje, obdanista, skole...) kao za strance. Srbe koji zive i rade u Crnoj Gori pokriti (materijalno ili finansijski) od eventualnih mera reciprociteta.

    Ovo su samo neki od predloga koje mozemo da preduzmemo, kako bi prestali da se zavaravamo da su nam Crna Gora i Makedonija blizi od Albanije, USA, Mikronezije, i ostalih drzava koje su priznale kvazi tvorevinu stvorenu na juznoj srpskoj pokrajini.

    Ja znam da vecina gradjana CG I BJRM nisu za priznavanje "Kosova", ali moraju snositi politicku odgovornost za dela svojih Vlada, kao sto smo mi snosili odgovornost za sve sto je Sloba radio u Srbiji 90-ih godina.

    Nema vise nista na lepe oci i istoriju, sve je u interesu...

    i ovo:



    K..priznavanje Kosova od strane crnogorske vlade me nesto nije puno iznenadila, mada mi je vrlo zao.
    Ispada da je to interes Crne Gore, ma kakav god on bio.
    Srbija je preduzela kontra mere prema Podgorici i kaze da se nece odnositi na obicne gradjane Crne Gore, sto je isto OK.
    Logicno, sada je na redu nas interes. A on kaze da ova drzava, ako je ozbiljna, ispita sve tokove sumnjivog novca crnogorskih politicara i njihovih tajkuna, stecene dugogodisnjim svercom i ostalim kriminalnim radnjama, koje su zavrsile u Srbiji u vidu kupovine raznih preduzeca, hotela i cega sve ne.
    Naravno, sve to sprovesti u okviru zakona te isto KONFISKOVATI, jer koliko sam dobro procitao, ti isti crnogorski politicari su ovakvom odlukom ugrozili integritet drzave Srbije.
    A ko dira u tako nesto vazno, zasluzuje i energican odgovor, tim pre sto bi ovakvim potezom nase vlade bila ugrozena samo Milova klika.

    Mislim da je ovo OK s obzirom na poteze MNE i BJRM.

    Da dodam da bi Srbija trebala priznati Makedoniju pod imenom BJRM dok ne utvrde koje ime mogu koristiti.
      Vrh

  8. #38

    Odgovor: Crna gora priznala Kosovo ???

    Mislim da se Crna Gora sve vise ponasa kao Hrvatska. Pogledajte Hrvatsku:
    -posle rasoada SFRJ pokusali su da naprave jezik sto drugaciji od SRPSKOG
    -nisu hteli da koriste cirilicu SRPSKO nacionalno pismo
    -nisu hteli da prihvate dinar SRPSKU valutu
    Zar ono nisu Juzni Sloveni bili jendaki pre 1000 godina kada su se vamo doselili?
    Ja licno mislim da se Hrvatska srami sto ima bilo kakve veze sa Srbijom... Sramota...
    A sada Crna Gora...
    -sve od toga gore navedenog!

    Pa na kraju, ako je Hrvatska priznala Kosovo, zasto nebi i Crna Gora?
    A mislim i da Srbija pravi veliku frku oko Kosova! Nista nece postici!
    Tesko je biti glup u danasnje vreme... Konkurencija je velika...
    A uostalom ko danas nije glup? (bez uvrede)
      Vrh

  9. #39

    Odgovor: Crna gora priznala Kosovo ???

    Nakon što je Montenegro priznala Kosovo uslijedila je veoma "bistra" izjava:


    Bilo kako bilo, Crna Gora sa svoje strane neće učiniti ništa što bi na bilo koji način ugrozilo odnose sa Srbijom
      Vrh

  10. #40

    Odgovor: Crna gora priznala Kosovo ???

    Ja mislim da su to vec uradili!!!
    Tesko je biti glup u danasnje vreme... Konkurencija je velika...
    A uostalom ko danas nije glup? (bez uvrede)
      Vrh

  11. #41

    Odgovor: Crna gora priznala Kosovo ???

    radi se o sumanutom cinu koji je ucinila wlada i ne mmoze dda se poredi u wezi sa gradjanima..prwo..drugo..ne smije se zaborawiti da se radi o odluci 20-tak ljudi, a ne bilo koje partije ili naroda u crnoj gori.skoro 100% gradjana cg ne podrzawa nezawisnost..
      Vrh

  12. #42

    12 Odgovor: Crna gora priznala Kosovo ???

    Pa sta ako je 20-ak ljudi to uradilo? Znamo da gradjani to ne podrzvaju! Ja licno mislim da je svaka drzava trebala imati anketu u kojoj bi se videlo koliko gradjana zeli tu nezavisnost! Mislim da ne bi bilo puno drzava.
    Tesko je biti glup u danasnje vreme... Konkurencija je velika...
    A uostalom ko danas nije glup? (bez uvrede)
      Vrh

  13. #43

    Odgovor: Crna gora priznala Kosovo ???

    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    radi se o sumanutom cinu koji je ucinila wlada i ne mmoze dda se poredi u wezi sa gradjanima..prwo..drugo..ne smije se zaborawiti da se radi o odluci 20-tak ljudi, a ne bilo koje partije ili naroda u crnoj gori.skoro 100% gradjana cg ne podrzawa nezawisnost..


    I Srbija je bila bombardovana zbog jedne porodice. Srbiji su udarili i sankcije zbog postupaka te porodice.


    Većina u MNE možda nije za nezavisnost Kosova ali je činjenica da je Mila na vlast dovela upravo većina.
      Vrh

  14. #44

    Crna gora priznala Kosovo ???

    da bi ga abolirali za swerc duwana,ameri su ga tako i dresirali da postupa..cak i za razdwajanje od srbije,za koju su i azilanti glasali..toliko je toga mutnog jasno,swe zarad njegowog opstanka na wlastii, haga cak..pogledajte prwi post koji sam ostawio..owo swe radi samo milo djukanowic i njegowi kmetowi,jer pichke placu ,placu sto moraju tako,jer odose u sunowrat..moraju,jer amerika tako zeli...dabogda ih rak dohwatio!

    Citat sa juga kaže: Pogledaj poruku
    I Srbija je bila bombardovana zbog jedne porodice. Srbiji su udarili i sankcije zbog postupaka te porodice.


    Većina u MNE možda nije za nezavisnost Kosova ali je činjenica da je Mila na vlast dovela upravo većina.
    prwo,nije MOZDA wecina za nepriznawanje,nego sigurno,ako ne pratis ,pitaj me..jer ziwim odje,i znam bolje aktuelnosti...znaci oko 90% je protiw..a drugo: kazes da ga je wecina i glasala,pa jbt,kakwe to weze sad ima...niko nije znao sta je owaj u stanju da uradi..owo kad je u pitanju!uostalom,njega i siptari i drze na wlasti i sama amerika!

    crna gora nema ni 1 istorijski,politicki ekonomski ili moralni razlog da uspostawi diplomatske odnose sa samoproglasenom drzawom NA kosowu,cak i da srbija to uradi!bez sumnje,crna gora je osramocena i ponizena,nawedena da prizna nesto sto zdraw razum ni srce nikada nece prihwatiti!
    narawno,zamolio bih swe koji su na owoj temi i goste koje posjecuju owu temu ,da ne zakljucuju ishitreno i da se kriwica swaljuje na nas narod,jer smo swi mi mahom uz srbiju dok wodi borbu za kosowo,i da owa paranormalna odluka DJUKE,da je to njegow lican cin i nista wise!
    Poruku je izmenio BaneK, 10.10.2008 u 20:41 Razlog: uzastpone poruke
      Vrh

  15. #45

    Odgovor: Crna gora priznala Kosovo ???

    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    prwo,nije MOZDA wecina za nepriznawanje,nego sigurno,ako ne pratis ,pitaj me..jer ziwim odje,i znam bolje aktuelnosti...znaci oko 90% je protiw..a drugo: kazes da ga je wecina i glasala,pa jbt,kakwe to weze sad ima...niko nije znao sta je owaj u stanju da uradi..owo kad je u pitanju!uostalom,njega i siptari i drze na wlasti i sama amerika!
    Da je opozicija u Crnoj Gori sposobna i organizovana Milo ne bi bio na vlasti. Već sam rekao da je većina izabrala Mila tj. DPS na izborima.
      Vrh

Strana 3 od 12 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 06.10.2019, 10:17
  2. Crna Gora
    Autor Kunic u forumu Turizam i putovanja
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 06.08.2010, 00:55
  3. I Crna Gora polako u Evropi
    Autor dani danguba u forumu Spomenar
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 30.10.2007, 18:37
  4. Back to Kosovo
    Autor Cold_Steel u forumu Igre
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 30.07.2007, 13:20
  5. Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 04.03.2007, 18:56

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •