Crna gora priznala Kosovo ??? - Strana 11
Strana 11 od 12 PrvaPrva ... 9101112 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 151 do 165 od ukupno 172
  1. #151

    Odgovor: Crna gora priznala Kosovo ???

    aha..pa nešto mi i nijesi ubjedljiv
    a ja sam dovoljno i čula i viđela
    Crnogorska Vlada je samo konstatovala činjenično stanje. Ako Srbija neće da vidi pored očiju, mi joj nikako pomoći ne možemo i pored najbolje volje .

    Srbi - ovo pričam o ovima te 'pogiboše' za Kosovom - iz tople kuće, pored televizora, punoga droba, interesantno svi imaju istu ofucanu i toliko prežvakanu priču o Kosovu kao svetoj srpskoj zemlji - Sjeme, čast, pravoslavlje, obraz, 'ubij turčina' itd. od koje se meni, iskreno, povraće.

    Zemlju u kojoj 50% glasova dobijaju radikali - čija je politika znamo kakva i što propagira nikada necu poštovati!
    Zemlja - da budem precizna ONIH koji se tim DIČE i PONOSE -koja je u ratu 90-ih ubijala, klala i pravila užasne zločine isto nikad neću poštovati.
    Pa kad svi ovi što pljuju po Crnogorcima iz ovih i onih razloga, prešaltaju mozgove iz 15-og u 21 -vi vijek, i kad shvate neke stvari i kad više ne budu svi listom nacionalisti, e onda će mi MOŽDA, ali opet kažem možda, biti žao zbog 'srpskog' Kosova.
    Ovako...boli me patka!
    samo ne dirajte taj jadni narod tamo i puštite ljude da ŽIVE....
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović
      Vrh

  2. #152

    Odgovor: Crna gora priznala Kosovo ???

    Citat Vojvotkinja kaže: Pogledaj poruku
    aha..pa nešto mi i nijesi ubjedljiv
    a ja sam dovoljno i čula i viđela
    Uopšte mi nije cilj da se ubeđujem sa bilo kime.

    Crnogorska Vlada je samo konstatovala činjenično stanje. Ako Srbija neće da vidi pored očiju, mi joj nikako pomoći ne možemo i pored najbolje volje .
    To je opet tvoja percepcija, moja je sasvim drugačija. A od Crne Gore Srbija ni ne očekuje pomoć, istini na volju Crna Gora i nije država koja bi na bilo koji način mogla da pomogne Srbiji. Priznanjem Kosova Crna Gora nije napravila Srbiji uslugu niti je učinila nešto za dobrobit odnosa sa Srbijom. Ali opet, svako ima svoje prioritete na osnovu kojih definiše odnose sa susedima pa tako i Crna Gora. Inače, svaka medalja ima dve strane - malo štiva za čitanje i još malo.



      Vrh

  3. #153

    Odgovor: Crna gora priznala Kosovo ???

    Citat vojvotkinja kaže: Pogledaj poruku
    aha, znači, sad ima crnogoraca na kosovu?
    Inače crnogorci - po vama srbima ne postoje, nijesu priznati, al' kad treba širit mržnju prema svemu nesrpskom onda postoje i nekako ih se naprasno $etite?
    Тако је, Србија је једна зликовачка држава која иде около и шири мржњу према свему несрпском, тм ХТВ 91, само што је код вас постало модерно много касније, имаш ли шта фришкије?

    znaš pto je veliki problem - nije vama toliko pitanje priznavanje kosova, koliko je pitanje što biste vi s njim sve i da je ostalo u srbiji?
    Зашто се ти бринеш о томе?

    predhodna vlast, debelo podržana javnijem mnijenjem dovela je do toga je da se albancima ogadi svaka pomisa0 na zajednicu s vama. Pritom danas u srbiju niko ne zbori o albancima ka' gradjanima srbije, nego da čitam samo vašu štampu ili čujem priče patriota, pomislila bih da su u pitanju životinje, a ne ljudi!. Hoćete kosovo, ali bez njih!?
    Kako to mislite izvesti?
    Треба стварно бити генијалац па за проблем стар цирка три века оптужити "предходну власт".
    Што се тиче третмана Шиптара, слажем се, то су грађани Србије и према њима се треба односити као према свим другим грађанима Србије. Наравно, осим криминалцима и злочинцима.

    Citat vojvotkinja kaže: Pogledaj poruku
    odakle ti znaš da li meni mogu biti bliži srbi od albanaca..je l se mi poznajemo?..je li pod obavezno moranje da cijenim srbe i doživljavam ih kao bratski narod, više od bilo kog drugog?
    Није обавезно, штавише, ја бих те замолио да то не радиш

    na kraju kosovo je kraj jedne ogromne tragedije i nadam se, kraj jedne nacionalšovinističke politike od koje ni sad, kad smo postali nezavisni, nijesmo imuni.
    Хоћеш да кажеш да су на Косову сви проблеми решени, да нема националшовинизма, сигурност је кретања и живота, равноправност цвета, протерани се вратили... ?

    od kosova je krenulo, tu se i završava ciklus propasti srbije. Ostaje nada da će konačno srbija analizirati svoje greške u svemu tome, a ne kao i uvijek, tražiti krivce u stranim plaćenicima, "svjetskoj zaveri" i ostalim smijurijama.
    Србија је пропала само у твојим сновима.
    Подржаваш режим који шири умоболну антисрпску хистерију, а причаш како Србија увек тражи кривце "тамо где их нема".
    И да, стварно су "смијурије" да су се велике силе мешале у проблеме у СФРЈ. Све је то Србија сама себи закувала... ХТВ рулз.

    Citat turkmenbashi kaže: Pogledaj poruku
    egz, narod nam eto nije isti. Nije više ni jezik a ni crkva.
    Народ нам је прилично исти, бар трећина православаца у Црној Гори се декларишу као Срби.
    Не знам како нам Црква не може бити иста с "њиховом" - кад они немају Цркву. Оно што они називају "ЦПЦ" је - група грађана.

    Citat vojvotkinja kaže: Pogledaj poruku
    ti i bilo ko drugi možete da podržite ili ne podržite odluku, da tvrdite da nije ispravna i sl..ali ne može niko da kaže da kaže da je nelegitimna i 'nelegalna'...jer važeći ustav crne gore to odobrava!
    Не одобрава међународно право, Повеља УН, чији је ЦГ члан.

    Citat vojvotkinja kaže: Pogledaj poruku
    e, vidiš, nana moja, to je i najveći problem, što to kosovo živi samo u pjesmama i budi uspomene samo onda kad se pomenu kakvi mitovi i legende tipa - bila jednom jedna livada, a na njoj boj...
    Свакакве сам приче читао о пореклу црногорске капе.
    Елем, све и да је то истина, зашто је то твој проблем? А није истина наравно.

    uostalom, evo ti jedna lijepa pjesmica, ne sumnjam da ćeš shvatiti poentu
    ja samo navijam za svoju glavu,
    jer sam davno 1981 priznao kosovo republiku,
    uvijek na strani manjina,
    uvijek sam dobijao batine, od konjina koji su bili slabije od sebe,
    a mene lakši fizički bolovi , od bolova duše.

    Takav mi je horoskop,
    uvijek navijam za chečene protiv rusa,
    za kosovare protiv srba,
    za dubrovčane protiv crnogoraca i jna,
    za muslimane protiv mupa i veljovića.

    Због квалитета ове "поезије" би требало вешати.

    Citat vojvotkinja kaže: Pogledaj poruku
    aha..pa nešto mi i nijesi ubjedljiv
    a ja sam dovoljno i čula i viđela
    crnogorska vlada je samo konstatovala činjenično stanje. Ako srbija neće da vidi pored očiju, mi joj nikako pomoći ne možemo i pored najbolje volje .
    Неће ни Русија, Кина, Грчка, Словачка, Румунија, Шпанија, Кипар и још 2/3 држава света. Ви сте паметнији од свих њих, они слепи код очију?
    Кад да очекујемо признање Абхазије и Јужне Осетије од стране Црне Горе, због чињеничног стања? Придњестровље, Нагорно Карабах... ?

    srbi - ovo pričam o ovima te 'pogiboše' za kosovom - iz tople kuće, pored televizora, punoga droba, interesantno svi imaju istu ofucanu i toliko prežvakanu priču o kosovu kao svetoj srpskoj zemlji - sjeme, čast, pravoslavlje, obraz, 'ubij turčina' itd. Od koje se meni, iskreno, povraće.
    Ја не могу да ти кажем шта мислим о таквима који причају ову причу, и шта ћемо с тим?
    Твоја злурадост и нетрпељивост према Србима пршти из свега што напишеш, тако да мене лично твоја осећања не дотичу.

    zemlju u kojoj 50% glasova dobijaju radikali - čija je politika znamo kakva i što propagira nikada necu poštovati!
    Zemlja - da budem precizna onih koji se tim diČe i ponose -koja je u ratu 90-ih ubijala, klala i pravila užasne zločine isto nikad neću poštovati.
    ТМ ХТВ 91. Само мало споро стигла прича узбрдо, па сте се тек примили на њу.

    pa kad svi ovi što pljuju po crnogorcima iz ovih i onih razloga, prešaltaju mozgove iz 15-og u 21 -vi vijek, i kad shvate neke stvari i kad više ne budu svi listom nacionalisti, e onda će mi moŽda, ali opet kažem možda, biti žao zbog 'srpskog' kosova.
    Ovako...boli me patka!
    Samo ne dirajte taj jadni narod tamo i puštite ljude da Žive....
    Ми да их не дирамо и да их пустимо да живе? А поштења и образа, и тумачења...

    Остатак приче јад и беда, ко мисли као ти је из 21. века, ко не мисли је из 15ог, не схвата ствари које су се теби указале на ТВ Приштина, зли је националиста...
    Не знам шта да радим због тога што теби није жао због Косова... потресло ме је, нисам то очекивао. Па више је Хашиму Тачију стало до српског Косова него теби.
    А то што те боли патка за терор над људима говорило би о теби као особи, да немамо већ довољно материјала.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  4. #154

    Odgovor: Crna gora priznala Kosovo ???

    Народ нам је прилично исти, бар трећина православаца у Црној Гори се декларишу као Срби.
    Не знам како нам Црква не може бити иста с "њиховом" - кад они немају Цркву. Оно што они називају "ЦПЦ" је - група грађана.
    Yossa ne samo narod, nego i jezik i običaji i još mnogo toga je isto. Na zadnjem popisu se oko 32% izjasnilo kao Srbi dok srpskim jezikom govori nešto preko 63% građana Crne Gore. Zanimljivo je da je procenat onih kojima je srpski maternji u CG na prvom popisu iz 1909. iznosio nekih 95% itd. Njegoš se služio srpskim jezikom, Milo crnogorskim. Kad može bosanski, može i crnogorski. CPC je kanonski nepriznata, registrovana je kao NVO to je tačno, ali je tu prisutna sve vreme da minira SPC i Mitropoliju Crnogorsko - primorsku. Dakle, raspop Miraš nesmetano deluje i to sve uz otvorenu podršku DPS i Đukanovića.

    PODGORICA - Predstavnici crnogorske opozicije oštro su reagovali na izjavu predsednika Demokratske partije socijalista Mila Đukanovića da u Crnoj Gori ima mesta za više pravoslavnih crkava i da položaj crkve u državi treba regulisati ustavom.


    E sad ja ustav CG nisam čitao niti sam se zanimao kako je sve to zakonski regulisano posle ali CPC i dalje deluje.


      Vrh

  5. #155

    Odgovor: Crna gora priznala Kosovo ???

    Yossarian reka si joj prawo.....jos jedan 'antisrbin' je u nok daunu
      Vrh

  6. #156

    Odgovor: Crna gora priznala Kosovo ???

    Citat Turkmenbashi kaže: Pogledaj poruku
    Uopšte mi nije cilj da se ubeđujem sa bilo kime.
    valjda polemishemo, a cilj svake kvalitetne rasprave je pruzhiti drugoj strani odredjene dokaze, chinjenice ...prema tome, za sad si potpuno korektan 'igrach' sa druge strane terena..

    Citat Turkmenbashi kaže:
    To je opet tvoja percepcija, moja je sasvim drugačija. A od Crne Gore Srbija ni ne očekuje pomoć, istini na volju Crna Gora i nije država koja bi na bilo koji način mogla da pomogne Srbiji. Priznanjem Kosova Crna Gora nije napravila Srbiji uslugu niti je učinila nešto za dobrobit odnosa sa Srbijom. Ali opet, svako ima svoje prioritete na osnovu kojih definiše odnose sa susedima pa tako i Crna Gora. Inače, svaka medalja ima dve strane - malo štiva za čitanje i još malo.

    Realnost je jasna, ma koliko god to nekima nije pravo, a onaj ko ne zheli da otvori ochi, onda neka nastavi da spava, shta drugo? Uzgred, ne vidim nijedan razlog da neko ko se deklarishe Crnogorcem treba da se stidi svog stava koji je realan, a pritom da nije zasnovan na mrzhnji neka se stide oni koji su počinili zločine...
    Moje je iskreno misljenje da Kosovo ne mozhe biti funkcionalni dio Srbije. Vec bi to samo bio generator ogromnih problema, koji bi opterecivao srpsko drushtvo, jachao nacionalne struje i otezhavao progresivnim snagama da dovrshe reforme zapochete od strane pokojnog Zorana Djindjica. I toga su svjesni mnogi ljudi. Ali to niko ne smije izgovoriti javno, zbog jake politizacije drustva i straha da to ne iskoriste radikali.
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović
      Vrh

  7. #157

    Odgovor: Crna gora priznala Kosovo ???

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Тако је, Србија је једна зликовачка држава која иде около и шири мржњу према свему несрпском, ...
    pa bilo je, mi koji nismo senilni secamo se jos toga...
    a grehovi se moraju ispastati...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!
      Vrh

  8. #158

    Odgovor: Crna gora priznala Kosovo ???

    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    Yossarian reka si joj prawo.....jos jedan 'antisrbin' je u nok daunu

    e od ovakvih, ka' gospodin iznad shto je, se vi pazite...a ne od Crnogoraca
    ovo su vam oni veci Srbi od vas samih
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović
      Vrh

  9. #159

    Odgovor: Crna gora priznala Kosovo ???

    Citat Vojvotkinja kaže: Pogledaj poruku
    valjda polemishemo, a cilj svake kvalitetne rasprave je pruzhiti drugoj strani odredjene dokaze, chinjenice ...prema tome, za sad si potpuno korektan 'igrach' sa druge strane terena..
    Polemišemo naravno, zato smo ovde. Ali mi nije cilj nametanje vlastitog mišljenja drugima.

    Realnost je jasna, ma koliko god to nekima nije pravo, a onaj ko ne zheli da otvori ochi, onda neka nastavi da spava, shta drugo? Uzgred, ne vidim nijedan razlog da neko ko se deklarishe Crnogorcem treba da se stidi svog stava koji je realan, a pritom da nije zasnovan na mrzhnji neka se stide oni koji su počinili zločine...
    Moje je iskreno misljenje da Kosovo ne mozhe biti funkcionalni dio Srbije. Vec bi to samo bio generator ogromnih problema, koji bi opterecivao srpsko drushtvo, jachao nacionalne struje i otezhavao progresivnim snagama da dovrshe reforme zapochete od strane pokojnog Zorana Djindjica. I toga su svjesni mnogi ljudi. Ali to niko ne smije izgovoriti javno, zbog jake politizacije drustva i straha da to ne iskoriste radikali.
    Crna Gora sigurno nije priznala Kosovo kao državu "zato što je to realnost". Ne samo Crne Gora, već ni Hrvatska, Bugarska, Avganistan, Saudijska Arabija itd. Svaka od ovih država se vodila nekim interesima i na spoljnopolitičkom planu dobila neku kompenzaciju. Sad postoje brojni razlozi zbog čega je CG mogla da prizna Kosovo, a ja sam izneo jednu od mogućnosti što je potvrdio i Đukanovićev Kum Knežević. Ja ne sumnjam da Knežević zna mnogo toga i da je tek deo izneo u javnost, a ako se uzme u obzir njegova bliskost sa Đukanovićem ja nemam mnogo razloga da sumnjam u istinitost onoga što on govori. Da ne govorim da su brojne istrage uglavnom potvrdile ono što on danas iznosi u javnost. Đinđić, je primera radi imao sasvim drugačiji stav po pitanju statusa Kosova i Metohije i uopšte vođenja spoljne politike Srbije (odnosno tada SCG). Može se naći i njegov intervju koji je dao nešto pre nego što će biti ubijen. E sad, kada mi neko iz Crne Gore dođe sa brigom za društvo u Srbiji i pričom da je Srbiji zapravo bolje bez Kosova u njenom sastavu naravno da je Crna Gora priznala Kosovo radi regionalne stabilnosti i dobrih odnosa sa svim susedima najpre Srbijom

    Hajde sad jedno pitanje, zbog čega Đukanović nije napravio zaokret u politici npr 2000. godine?


      Vrh

  10. #160

    Odgovor: Crna gora priznala Kosovo ???

    politika jeste interes, ali da li vi stvarno mislite da Srbija moze imati Kosovo ponovo? ako ne moze imati sta fali tome sto je CG priznala?

    Da li ste vi zamisljali Kosobo sa 3 milijona Albanaca buntovnika ponovo u sastavu Srbije, ili Srbiji treba samo teritorija bez stanovnika?
    Ljudi moji, pa razmislite vec malo...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!
      Vrh

  11. #161

    Odgovor: Crna gora priznala Kosovo ???

    Biterlemon, uopšte se ne radi o tome da li Srbija može da povrati Kosovo ili ne, već o bilateralnim odnosima Srbije i Crne Gore. Da naravno da se radi o interesima, samo čijim interesima. Eto Češka je priznala Kosovo iako se većina njenog stanovništva ne slaže sa tom odlukom, dok sa druge strane imamo Rumuniju (i ne samo Rumuniju) koja ima jedan principijelan stav u želji da sa Srbijom gradi dobrosusedske odnose zasnovane na uzajamnom poštovanju i saradnji. Ako Rumuni mogu da budu principijelni i privrženi međunarodnom pravu, onda od "bratske" države sigurno ne očekuješ onakav stav. Zato sam i spomenuo reciprocitet u odnosima dve države, ono sa ambasadorima je bilo obično sviranje ... da se ne izražavam. Ali dobro Srbija uvek izigrava majku i kome treba i kome ne treba pa običan narod ne trpi zbog odluka pojedinaca.


      Vrh

  12. #162

    Odgovor: Crna gora priznala Kosovo ???

    Citat Turkmenbashi kaže: Pogledaj poruku
    Hajde sad jedno pitanje, zbog čega Đukanović nije napravio zaokret u politici npr 2000. godine?

    ne namecem svoje mishljenje, vec samo chinjenice, ljudi moji..dajte ostavite tu subjektivnost za neke druge stvari, a ovdje priznajte greshke, koje se konstantno ponavljaju


    a propo Djukanovica, molim te, pojasni mi pitanje..poshto pokushavam da se sjetim shto se to tako epohalno desilo 2000.godine?
    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    politika jeste interes, ali da li vi stvarno mislite da Srbija moze imati Kosovo ponovo? ako ne moze imati sta fali tome sto je CG priznala?

    Da li ste vi zamisljali Kosobo sa 3 milijona Albanaca buntovnika ponovo u sastavu Srbije, ili Srbiji treba samo teritorija bez stanovnika?
    Ljudi moji, pa razmislite vec malo...
    da, da bitelemone, to je ono o chemu pricham..oni stanovnike sadashnjeg Kosova ne smatraju ljudima, nego...bolje da ne lajem...
    e moj biterlemone, ovo se ne odnosi na tebe, nego neshto naglas razmishljam
    Sada oni koji su prisvajali vishe nego shto im pripada gube i ono shto im pripada - i to je neka vrsta pravde.i to je sva filozofija...
    Ako je ovo najsramniji čin, onda su Srebrenica, Foča i vjerovatno svo klanje i huškanje u zadnjim ratovima bili pravi primjeri čojstva i junaštva.
    Kad je zadnji put Srbija učinjela nešto dobro za Crnu Goru, kad joj je dala podršku?
    Sve ove godine podrzava nacističku opoziciju, omalovažava sve u CG, a da ne rečem kako se ponašala za vrijeme referenduma.
    mislim, mi ne zaboravljamo, ali kad vec insistirate i nachepite nas..mozhemo i da se podsjecamo

    no, poslije ovoga chuh da je hit 'Izdali me prijatelji, izdao me brat, izgubila sve sam bitke, al josh vodim rat'...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović
      Vrh

  13. #163

    Odgovor: Crna gora priznala Kosovo ???

    Citat Vojvotkinja kaže: Pogledaj poruku
    a propo Djukanovica, molim te, pojasni mi pitanje..poshto pokushavam da se sjetim shto se to tako epohalno desilo 2000.godine?
    Ostavio sam dva linka za tekstove u kojima je Knežević izneo dosta toga zanimljivog o Đukanoviću, pročitaj ih i odgovor će se sam nametnuti. Ima tačno jedna rečenica.


      Vrh

  14. #164

    Odgovor: Crna gora priznala Kosovo ???

    @Turkenbashi,to je Milow fan...s njima ne mozes ljudski..dzaba ti pricas do sjutra..to su milowi fanowi
      Vrh

  15. #165

    Odgovor: Crna gora priznala Kosovo ???

    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    @Turkenbashi,to je Milow fan...s njima ne mozes ljudski..dzaba ti pricas do sjutra..to su milowi fanowi

    ajde, za ovakvu temu daj malo zrelije komentare, a ne one toliko puta prezhvakane u koje vishe ni sam ne vjerujesh..zashto je svako ko VOLI svoju drzhavu Milov fan?
    o chemu prichash ti?..ostavi se tih jeftinih provokacija i otrcanih fora..
    Ako Srbija zaostaje 20 godina za Evropom zbog Kosova i hashkih optuzhenika ne treba Crna Gora da joj se pridruzi...

    poshto ochigledno pojma nemash o istoriji i chinjenicama, nego se rukovodish nekakvih slijepim ideologijama i istoriji krojenom za tudji interes i nalog, evo da te nauchim malo, tj.da ti docharam
    'Bratska' Srbija je toliko ljuta i razocharana Crnom Gorom ka' da smo im ga mi oteli, a ne oni nama 1918. Srbija je izgubila Kosovo sramnom i glupavom politikom u koju su se kleli i Srbi a i dosta 'Crnogoraca' takvih ka' ti, te prema tome batalite etiketiranje navodne 'sramne odluke' Crne Gore i njeno priznanje nece nishta promijeniti - kosovo je nezavisno tamo ne ide niko od zvanichnika.
    Posebno se ne smije zaboraviti, ako se vec pominje kako smo ih "izdali" da istorija nije pochela danas -nashim priznaanjem nezavisnog Kosova (josh jednom: Kosovari neka vam je sa srecom!) no odavno, a najbolniji trenutak kad je drzhava Srbija do samog dna ponizila Crnu Goru 1918. ukinula njenu samostalnost, drzavnost i nezavisnost onako podmuklo naravno uz pomoc domacih izdajnika je bio daleko tezi udarac jer je tada ukinuta Crna Gora! Ukinuta je Crna Gora za koju su se nashi preci borili, ukinuta je sramno i kukavichki od ljudi kojima smo vjerovali....kolko je zivota tada izgubljeno? Ja Ne zaboravljam istoriju, ne zaboravljam familiju Petra Zvicera
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović
      Vrh

Strana 11 od 12 PrvaPrva ... 9101112 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 06.10.2019, 11:17
  2. Crna Gora
    Autor Kunic u forumu Turizam i putovanja
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 06.08.2010, 01:55
  3. I Crna Gora polako u Evropi
    Autor dani danguba u forumu Spomenar
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 30.10.2007, 19:37
  4. Back to Kosovo
    Autor Cold_Steel u forumu Igre
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 30.07.2007, 14:20
  5. Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 04.03.2007, 19:56

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •