Crna gora priznala Kosovo ??? - Strana 2
Strana 2 od 12 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 172
  1. #16

    Odgovor: Crna gora priznala Kosovo ???

    - забрана уласка, прелета и боравка за све чланове режима у ЦГ
    - оштрије царинске мере-
    - третирање црногорских студената који не потпишу писмену изјаву да су припадници српског народа страним студентима, или још боље увести им још драстичније школарине од којих би сва средства ишла на финансирање породица које живе и енклавама на КиМ
    - увођење виза за држављане црне горе који не посудују потписану и у суду оверену изјаву да су припадници српског народа или да они лично не признају лажну државу на тлу Србије, зарада од визе која би била минимум 50 е за 7 дана би ишла породицама на КиМ
    - почетак кампање за стварање аутономне покрајине Северна Црна Гора или Српска Црна Гора која би обухватила 200 000 Срба који живе под диктатуром Мила Ђукановића и подривање као и лобирање за нарушавање територијалног интегритета Црне Горе!
    - увођење "таксе за српске енклаве" за возила која улазе на територију Србију, чији би приход ишао породицама на КиМ, такса не би важила за држављане Цг који имају српско држављанство или оверену изјаву да су припадници српског народа!
    - увођење драстичних царина и екстра порез за производе из Црне Горе осим за произвођаче који су држављани Србије или имају изјаву припадности српском народу.
    - увођење специјалне таксе за држављане Србије који у туристичкој сезони иду на летовање у Црну Гору итиме финансирају криминални режим Мила Ђукановића, наравно приход од такси за породице на КиМ, од таксе би били изузети држављани Србије који поседују имовину у ЦГ!

    итд итд ... али наравно да се стриктно пази на припаднике српске мањине у ЦГ која доле чини 35% да не буде погођена овим санкцијама ... постоји много метода кажњавања Мила и његових криминалаца, бар њих можемо да научимо памети!

    АП Војводина је споља гледано хармонична а изнутра је лажна, беживотна, једна јавна представа ...
      Vrh

  2. #17

    Odgovor: Crna gora priznala Kosovo ???

    Citat FlekicaSkupusom kaže: Pogledaj poruku
    - забрана уласка, прелета и боравка за све чланове режима у ЦГ
    - оштрије царинске мере-
    - третирање црногорских студената који не потпишу писмену изјаву да су припадници српског народа страним студентима, или још боље увести им још драстичније школарине од којих би сва средства ишла на финансирање породица које живе и енклавама на КиМ
    - увођење виза за држављане црне горе који не посудују потписану и у суду оверену изјаву да су припадници српског народа или да они лично не признају лажну државу на тлу Србије, зарада од визе која би била минимум 50 е за 7 дана би ишла породицама на КиМ
    - почетак кампање за стварање аутономне покрајине Северна Црна Гора или Српска Црна Гора која би обухватила 200 000 Срба који живе под диктатуром Мила Ђукановића и подривање као и лобирање за нарушавање територијалног интегритета Црне Горе!
    - увођење "таксе за српске енклаве" за возила која улазе на територију Србију, чији би приход ишао породицама на КиМ, такса не би важила за држављане Цг који имају српско држављанство или оверену изјаву да су припадници српског народа!
    - увођење драстичних царина и екстра порез за производе из Црне Горе осим за произвођаче који су држављани Србије или имају изјаву припадности српском народу.
    - увођење специјалне таксе за држављане Србије који у туристичкој сезони иду на летовање у Црну Гору итиме финансирају криминални режим Мила Ђукановића, наравно приход од такси за породице на КиМ, од таксе би били изузети држављани Србије који поседују имовину у ЦГ!

    итд итд ... али наравно да се стриктно пази на припаднике српске мањине у ЦГ која доле чини 35% да не буде погођена овим санкцијама ... постоји много метода кажњавања Мила и његових криминалаца, бар њих можемо да научимо памети!
    nista ne bih dodao,swaka cast,uz mali dodatak,da nas nije 35%,wec 45%,mada i oni koji su glasali za djuku,su mahom swi protiw priznawanja swete srpske zemlje!
      Vrh

  3. #18

    Odgovor: Crna gora priznala Kosovo ???

    Bravo Flekice! Mada treba razmišljati o tome da sankcije utiču samo na Mila i njegove švercere.

    Ovo što je Vlada Crne Gore uradila je neprihvatljivo. Glasači Crne Gore će se nadam se na sledećim izborima opametiti. A za opamećenje mora se smisliti nešto, zbog čega će se predomisliti. Ono o autonomiji Srba u Crnoj Gori nije loša pomisao. Više će ih uplašiti nego proterivanje ambasadorke iz Beograda.
    Ko rano poludi, ceo vek mu u veselju prođe!
      Vrh

  4. #19

    Odgovor: Crna gora priznala Kosovo ???

    Citat euridika kaže: Pogledaj poruku
    To je sve ok. Mada mene nekako uvek žulja to poistovećivanje nacije, naroda, sa liderima, ima malo gorak ukus sve to. To bi bilo kao kada bi, u vreme Miloševićeve vladavine, za svaku suludu stvar koju je uradio kao predsednik nekoliko država, mi uvek rekli da je to ono što je stav i mišljenje Srbije ili srpskog naroda. Samo u tom kontekstu sam mislila da bi trebalo to nekako razdvojiti. Mada, pitanje je da li je moguće razdvojiti narod od države, državu od vladara i tako u krug. To već malo zalazi u filozofiju.
    Oigledno je da je tvoje mişljenje ispravnije od veine naroda koje je zvanino izabralo Miloşevia a sada i Mila Dj...
    Otkud ti to sve znaş da je baş tako ?
    Shvataş li da je demokratskim glasanjima veina djetia odluila da prizna Kosovo i da ih ti ne mozeş naterati da vole Srbiju !
    Ko je za jednu voznjicu
      Vrh

  5. #20

    Odgovor: Crna gora priznala Kosovo ???

    Glasači Crne Gore će se nadam se na sledećim izborima opametiti.
    aha, hoce isto kao i do sada
    da se razumemo, ja ne diram u politiku Crne Gore, samo smatram da je ovo sve lobirano k'o ludo i da izbori tu mnogo ne pomazu..
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  6. #21

    Odgovor: Crna gora priznala Kosovo ???

    А Мило је молио Слободана Милошевића на коленима да се сачува Превлака у саставу Црне Горе по сваку цену, а да не било Перишића и да не било гранатирања Дубровника данас би Херцег Нови био најјужнији Хрватски град на Јадранском приморју! Тада смо им сачували 3км2 голог камења и беспућа и трпели поморске санкције ... да да ... исти тај Мило данас пљује Милошевића и генерале који су сачували Боку, далеко од тога да браним лик и дело Милошевића али ме излуђује ово лицемерје црногорског шверцера!

    ево како нам се враћа чување туђег територијалног интегритета!

    АП Војводина је споља гледано хармонична а изнутра је лажна, беживотна, једна јавна представа ...
      Vrh

  7. #22

    Odgovor: Crna gora priznala Kosovo ???

    Citat FlekicaSkupusom kaže: Pogledaj poruku
    А Мило је молио Слободана Милошевића на коленима да се сачува Превлака у саставу Црне Горе по сваку цену, а да не било Перишића и да не било гранатирања Дубровника данас би Херцег Нови био најјужнији Хрватски град на Јадранском приморју! Тада смо им сачували 3км2 голог камења и беспућа и трпели поморске санкције ... да да ... исти тај Мило данас пљује Милошевића и генерале који су сачували Боку, далеко од тога да браним лик и дело Милошевића али ме излуђује ово лицемерје црногорског шверцера!

    ево како нам се враћа чување туђег територијалног интегритета!
    Није то туђи територијални интегритет, то је српска земља, а ХН је једна од српскијих општина у ЦГ.

    Citat euridika kaže: Pogledaj poruku
    To je sve ok. Mada mene nekako uvek žulja to poistovećivanje nacije, naroda, sa liderima, ima malo gorak ukus sve to. To bi bilo kao kada bi, u vreme Miloševićeve vladavine, za svaku suludu stvar koju je uradio kao predsednik nekoliko država, mi uvek rekli da je to ono što je stav i mišljenje Srbije ili srpskog naroda. Samo u tom kontekstu sam mislila da bi trebalo to nekako razdvojiti. Mada, pitanje je da li je moguće razdvojiti narod od države, državu od vladara i tako u krug. To već malo zalazi u filozofiju.
    http://in4s.net/x/index.php?option=c...mna&Itemid=202
    To je vaše lice!
    četvrtak, 09 oktobar 2008 18:36 Vladimir Božović

    Zlobno lice laži koje je danas priznalo lažnu državu u kolijevci Srbije je vaša najdublja suština. To je vaše lice, vas koji ste ih godinama hranili glasovima. Nemojte se skrivati iza njih, iza njihovih odluka. To ste bili vi koji ste dušu ispunili piljarskim policama, licemjerjem i podlošću. I bacali su vam i imali ste. Ponekad su vas zaboravljali, ali vi više niste imali gdje nego njima opet, jer ste znali da se ostali gnušaju vaše praznine ispresijecane policama.
    A ne možete se uturiti, jer vam iz tog memljivog bunara zveckaju naslagane konzerve. Nepodnošljivo. I ako se ''izgubite'', lako vas nađu. Zveckate jako, a i tragove vam je lako poznati.

    Ovo je završni čin duge, iscrpljujuće priče o porijeklu, prezimenima, bratskim i porodičnim vezama. Građani koji zveckaju su danas cjelivali ruke onih koji su palili naše manastire, zagrlili su ubice naše djece i zakleli se na vjernost onim koji su se skupili da ubiju Srbiju.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  8. #23

    Odgovor: Crna gora priznala Kosovo ???

    Uvek se trudim da budem informisan, i uvek me interesuje šta kažu drugi. Kako ona druga strana vidi nastalu situaciju, i tako to. Eto, i onaj link sam pogledao, koji je Yossarian ostavio, pa i video. Dirnulo me..

    Pa sam prelistao Crna Gora Kafe www.cafemontenegro.com
    našao sam komente na vest o proterivanju ambasadorke. Pročitajte i vi, ima i ovog i onog. Ima svega. Teško je sad čisto videti stvari.. no, nije trebalo priznati.. Kad je već Srbija imala lošu politiku osamdesetih i devedesetih na Kosmetu, a znamo i za albance od 68-e kakvi su, pa 81-a godina... i sve ostalo, da ne zalazimo, ali Crna Gora nije trebala navrh da prizna Kosovo..
    No, evo komentara, citiranih:

    "1. Dražen: 10 Oct 2008. | 00:26
    Samo da nam se vrati naša Srpkinja živa i zdrava, nije ovo zaslužila...

    2. Antilopije: 10 Oct 2008. | 00:28
    Volio bih i da nam uvedu vize, zbog ovih sto vise vole Beograd nego Crnu Goru... a i oni ce priznati Kosovo, prije ili kasnije .. mnogo smo ih bili razmazili.. a o nozu u ledja..ko je meni unistio najljepse godine zivota? njihovi bolesni nacionalizmi..

    3. Madzo: 10 Oct 2008. | 00:30
    Postovana gospodjo Vojvodic ni ja nijesam siguran da je to dobar politicki potez, nego los do zla Boga. A isto misli osamdeset pet odsto ljudi Crne Gore. Zlo doba gospodjo. Kosovo priznaju ljudi vlade Crne Gore koji ne priznaju svoj narod. Lose i gore.

    4. Bane: 10 Oct 2008. | 00:52
    treba i njihovog ambasadora iz Crne Gore protjerati i da budemo 1-1.

    5. nislija: 10 Oct 2008. | 00:57
    Ovo je kap koja je prelila casu....vise nikad necu krociti u Crnu Goru.Zadnjih 10 godina letujem tamo ali je ovo previse,izdala nas bratska drzava Crna Gora,strasno!Videcete kakva ce vam biti sledeca letnja sezona!

    6. Stanoje: 10 Oct 2008. | 00:58
    Daj boze da vam ova prodaja duse donese sta dobro, junaci!

    7. MIloje: 10 Oct 2008. | 01:01
    Evo vam Tachija u Prishtini, ne trebate nam vise u Srbiji. Vi tamo mi ovamo i aj zdravo vise!

    8. Turista ha ha: 10 Oct 2008. | 01:05
    Kakva bre sezona? Evo cim su zabranili PARADAJZ TURISTE nema vas. Ada nijeste jedini koji znate za Crnu Goru! JBT! Za 3 dana cete zaboravit da ste ovo prochitali a ne da je Crna Gora priznala Kosovo!

    9. Mirotvorac: 10 Oct 2008. | 01:07
    Zena prokomentarisala vrlo kulturno sopstveni odlazak iz razloga ocuvanja dobrosusedskih odnosa. Ali sta sada kada su toliko naruseni? Cudni su putevi ljudske sudbine te ne znam kako ce se zakon u buducnosti odnositi prema donosiocima ove sramne odluke.

    10. Bos: 10 Oct 2008. | 01:11
    @nislija,zao mi je sto tako mislis ali mi necemo plakati ni za kim.Meni je drago kad ljetujete kod nas ali ako necete,nista strasno.Ionako nam sad dolazi vise turista iz inostranstva(Ita,Rus,Fra,Njem,VB...)a priznaces da imaju dublje dzepove od vas...

    11. Vlado: 10 Oct 2008. | 01:29
    Prije svega mi nije jasno kako ovako moze narod da bude plitak.Idite u Grcku koja je priznala Kosovske PASOSE a ne znam jel drzavu.Drugo pitajte se ko je krvi sto je uopste kriv sto je doslo do ovoga.Inace ja nisam za priznanje nego su mi smijesni komenta

    12. Matic: 10 Oct 2008. | 01:31
    Pa naravno da I TREBA DA JE PROTERAJU. Ambasadora SAD vec imamo u Beogradu ne trebaju nam i ambasadori njihovih banana-republika. Albanski moze da ostane a crnogorski MARS NAPOLJE. Nikad vise Niksicko ni Vranac pa ga prodajte Hrvatima,mozda oni oce?

    13. terminator: 10 Oct 2008. | 01:51
    Ovi nasi junaci.. a i njihovi bogami.. nijesu se junacili kad je trebalo ici na kosovo.. mislili su ratovat preko moje grbace.. izvolite momci i djevojke... put znate pa kad ste toliki patriote.. znate sto vi je ciniti ).. neka sam izdajnik vala..

    14. Pirun: 10 Oct 2008. | 02:07
    Opet smo mi krivi za srpske poraze. Svasta. Ka da je Kosovo danas oduzeto.

    15. filip: 10 Oct 2008. | 02:27
    sad ispade losije priznat kosovo nego izgubit ga smijesni ste, srbija je izgubila kosovo a crna gora ga priznala mislim da je srbija tu gora jer da njena politika nije dovela do samostalnosti kosova ne bi imali mi sto priznavatnego svi su SEM srbi kriv

    16. yorktown: 10 Oct 2008. | 03:11
    Ljudi ne opterecujte se glupostima koje iznose gubitnici. Izgubili su kosovo a mozda izgube jos koji dio njihove srbije. Paradjs turista nam je dosta. Nagrdise sve zivo. neka brate idu u bugarsku ili dje vec oce samo neka nas ostave na mi

    17. rumenka: 10 Oct 2008. | 03:38
    što nisu protjerali ostale ambasadore junaci?"


    ..pa tako.. junaštva ima..

    A na vest da je Crna Gora priznala Kosovo stiglo je više negodujućih komentara, ukupno 199. Evo, nekoliko:

    "1. Mix: 09 Oct 2008. | 19:45
    Zasto pobogu???

    2. Milos: 09 Oct 2008. | 19:46
    OJ sramotna Crna Goro.

    3. vujo: 09 Oct 2008. | 19:47
    E pi bruke i sramote.sramota me kojem narodu pripadam.

    4. FCf: 09 Oct 2008. | 19:49
    aj sa srecom...josh jedan show se zavrshi.gradjani slobodno se vratite zmiji u novchaniku.

    5. Nebojsa : 09 Oct 2008. | 19:49
    Drago mi je sto ste to uradili. Birali ste izmedju Kosova i Srbije i jasno je sta ste odlucili. Molim Boga da se sto bratskije vezete sa Albancima. Puno pozdrava iz Beograda. Dobro ste odlucili,sta cete vi tako fini,ugladjeni sa nama srpskim primitivcima

    6. Darko: 09 Oct 2008. | 19:49
    Sramota me sto sam Crnogorac!!!

    7. Anonimni: 09 Oct 2008. | 19:50
    Hocemo u EU tako sto im se uvlacimo u d... A znate po sebi kako se ponasate sa nekim ko vam se uvlaci u d... gledate samo da ga iskoristite i nimalo postovanja prema njemu nemozete da imate. Dobro dosli u Evropu!!!

    8. Pele: 09 Oct 2008. | 19:50
    to je globalna politika i tako mora bit.

    9. Komunista : 09 Oct 2008. | 19:50
    Proći će i njihovo. A doći naše. Opet. I onda ćemo odmoriti. Za ne više od 3 godine, Crna Gora će dobiti svoj 5. oktobar. Sat otkucava...

    10. niksic: 09 Oct 2008. | 19:50
    Plema vam se satrlo dabogda."
    Ko rano poludi, ceo vek mu u veselju prođe!
      Vrh

  9. #24

    Odgovor: Crna gora priznala Kosovo ???

    Ово беше химна некада ....

    Онамо, 'намо

    Онамо, онамо...за брда она,
    говоре да је разорен двор
    мојега цара; онамо веле,
    био је негда јуначки збор.

    Онамо, онамо...да виђу Призрен!
    Та то је моје - дома ћу доћ'!
    Старина мила тамо ме зове,
    ту морам једном оружан поћ'.

    Онамо, онамо...са развалина
    дворова царских врагу ћу рећ':
    "С огњишта милог бјежи ми, куго,
    зајам ти морам враћати већ'!"

    Онамо, онамо...за брда она
    казују да је зелени гај
    под ким се дижу Дечани свети:
    молитва у њих присваја рај.

    Онамо, онамо...за брда она,
    гдје небо плаво савија свод;
    на српска поља, на поља бојна,
    онамо, браћо, спремајмо ход!

    Онамо, онамо...за брда она
    погажен коњ'ма кликује Југ:
    "У помоћ, дјецо, у помоћ, синци,
    светит' ме старца - свет вам је дуг!"

    Онамо, онамо...сабљи за стара
    његова ребра да тупим рез
    по турским ребрим'; да б'једној раји
    њом истом с руку рес'јецам вез!

    Онамо, онамо...за брда она
    Милошев, кажу, пребива гроб!
    Онамо покој добићу души,
    кад Србин више не буде роб.


    Краљ Никола I Петровић

    Срамотна али очекивајућа одлука...не дај Боже да се Срби сложе...или...?

    И још један коментар,неког од политичара.."Не могу да верујем да Египат,Индонезија,Шпанија и Панама боље разумеју значај Косова за Србију и Црну Гору,од њје саме,не знам само како ће и о чему певати црногорски гуслари!"....толико о части!
    Ćuti i prenesi dalje....
      Vrh

  10. #25

    14 Odgovor: Crna gora priznala Kosovo ???

    Ovo je bila ''javna tajna''. Samo se postavljalo pitanje ''kada će da se desi?'' .


    Ne želim da na osnovu poteza jednog glavonje (zayebanog igrača),
    da komentarišem (u negativnom konteksu) čitav crnogorski narod.

    Šta smo i mogli da očekujemo?

    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

  11. #26

    Odgovor: Crna gora priznala Kosovo ???

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Ovo je bila ''javna tajna''. Samo se postavljalo pitanje ''kada će da se desi?'' .


    Ne želim da na osnovu poteza jednog glavonje (zayebanog igrača),
    da komentarišem (u negativnom konteksu) čitav crnogorski narod.

    Šta smo i mogli da očekujemo?

    To nije mişljenje jednog glavonje ... i ne kontam şto ste zaljubljeni u Djetie ?
    Stidim se svog dela porijekla
    i u znak negodovanja protiv odluke vlade cg odsekao sam moju granu s drveta s kojeg mi je sişo predak s Durmitora
    Ko je za jednu voznjicu
      Vrh

  12. #27

    06 Odgovor: Crna gora priznala Kosovo ???

    Par godina sam letovao na crnogorskom primorju i naravno da nikada nisam bio zadovoljan i da ne beše Srba po kafićima,diskotekama i plažama sa uobraženim crnogorčićima si mogao samo da plačeš od njihovog preuveličavanja i samohvalisanja.Gledano kroz istoriju jaki su bili samo na rečima,dok je na delu bilo joj braćo Srbi pomagajte.Ove godine sam bio na motoskupu u Sutomoru i doživeo toliko sramnih situacija i poniženja od njihove policije da ubuduće neću prletati avionom crnu goru a kamoli otići tamo.Treba ih pustiti i zatvoriti sve transakcije sa njima i robne i novčane,a oni poznati junaci će zaplakati već posle par meseci.Samo da ovaj put Srbi budu stvarno dosledni u tome da ih u potpunosti ignorišu i videće se rezultati.Morali su da priznaju Kosovo istog su porekla pleme-pleme,Milo im je poglavica.
      Vrh

  13. #28

    Odgovor: Crna gora priznala Kosovo ???

    Toliko o diplomatiji...
    Qui vit content de rien possde toute chose.
      Vrh

  14. #29

    Odgovor: Crna gora priznala Kosovo ???

    SRBI!!!KADA CETE KONACNO SHVATITI DA SU crnogorciNAJVECI NEPRIJATELJI SRBIJE I DA JE OD 1945 NEPRESTANO UNISTAVAJU.
    A STO SE TICE KOSOVA,STA STE DRUGO OCEKIVALI OD TE KOMUNJARSKE BANDE
      Vrh

  15. #30

    Odgovor: Crna gora priznala Kosovo ???

    Hajde lepo ubuduće isključi taj caps lock kao što si ga isključio na tom "crnogorci" ovde svi dobro čuju.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

Strana 2 od 12 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 06.10.2019, 11:17
  2. Crna Gora
    Autor Kunic u forumu Turizam i putovanja
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 06.08.2010, 01:55
  3. I Crna Gora polako u Evropi
    Autor dani danguba u forumu Spomenar
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 30.10.2007, 19:37
  4. Back to Kosovo
    Autor Cold_Steel u forumu Igre
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 30.07.2007, 14:20
  5. Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 04.03.2007, 19:56

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •