Crna gora priznala Kosovo ??? - Strana 12
Strana 12 od 12 PrvaPrva ... 2101112
Prikaz rezultata 166 do 172 od ukupno 172
  1. #166

    Odgovor: Crna gora priznala Kosovo ???

    wolim i ja swoju Crnu Goru ...ja ziwim odje...ali neke stwari nisu u redu...i ne padaj tako lako na milowe nebuloze,kad ces shwatit da on swe owo radi zarad licnih interesa,zenska glawo...swe....i koji si jezik ucila u skoli?aj mi odgowori?
      Vrh

  2. #167

    Odgovor: Crna gora priznala Kosovo ???

    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    wolim i ja swoju Crnu Goru ...ja ziwim odje...ali neke stwari nisu u redu...i ne padaj tako lako na milowe nebuloze,kad ces shwatit da on swe owo radi zarad licnih interesa,zenska glawo...swe....i koji si jezik ucila u skoli?aj mi odgowori?
    srpsko-hrvatskim kao i svi mi do devedesetih.
    a otkad mi se raspade neshto namilije i najljepshe chega se sjecam- crnogorskim...
    a ti, kojim jezikom prichash sa tim 'w'?
    nemoj mi rec srpskim
    nemoj vishe voljet' Crnu Goru na ovakav nachin , kumim te bogom, no je pljuj ka' do sad...aman ti chinim...
    svako normalan zna da ne postoji razlog da se Kosovo ne prizna ako se vec prica o tome i tol'ke su ga zemlje priznale. Skinuli smo stvar s dnevnog reda i ajd zdravo. Srbi su Albancima prodavali imovinu godinama, iseljavali se u BG, a Albanci su za to vrijeme imali po 10 djece u familiju, a Srbi 1-2, i sad je Crna Gora kriva....nozh u ledja..i ostale srpske kletve..
    nemoj meni te priche, da te zamolim...
    uostalom, prika moj pri$eti se malo - Priznala Srbija nelegitimnu podgorichku skupstinu, Crna Gora priznala Kosovo.
    chist rachun - duga ljubav
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović
      Vrh

  3. #168

    Odgovor: Crna gora priznala Kosovo ???

    kako reche srpsko-hrwatskiumrijehalo kad naucis pojam srpstwo,mozemo pricat...i ko pljuje po crnoj gori...ti si se ispljuwala po srbima to sto si mogla....na swoj narod,bratski narod swoj....srbomrzice.
      Vrh

  4. #169

    Odgovor: Crna gora priznala Kosovo ???

    Dobro da se vratimo na temu, ali bez međusobnog prepucavanja!


      Vrh

  5. #170

    Odgovor: Crna gora priznala Kosovo ???

    Vojvotktinjo,ja sam swoje rekao daaawno jos..ne mislim se ponawljat na owu wrucinu....i size je da crna gora nije trebala da prizna kosowo ...
      Vrh

  6. #171

    Odgovor: Crna gora priznala Kosovo ???

    ja kazhem da jeste i neka je...
    svakom srecno bilo ko pozheli da se odvoji i samostalno krene dalje
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović
      Vrh

  7. #172

    Odgovor: Crna gora priznala Kosovo ???

    Citat Vojvotkinja kaže: Pogledaj poruku
    Realnost je jasna, ma koliko god to nekima nije pravo, a onaj ko ne zheli da otvori ochi, onda neka nastavi da spava, shta drugo?
    Још једна генијалка која је дошла до закључка "ја мислим вако јер су ми очи отворене, ко се не слаже сном мртвијем спава".
    Хоћеш да кажеш да си ти у праву а ми нисмо? Па што ниси рекла, саћу да ревидирам своје мишљење...

    Uzgred, ne vidim nijedan razlog da neko ko se deklarishe Crnogorcem treba da se stidi svog stava koji je realan, a pritom da nije zasnovan na mrzhnji neka se stide oni koji su počinili zločine...


    Какве везе сад имају злочини са било чим?

    Moje je iskreno misljenje da Kosovo ne mozhe biti funkcionalni dio Srbije. Vec bi to samo bio generator ogromnih problema, koji bi opterecivao srpsko drushtvo, jachao nacionalne struje i otezhavao progresivnim snagama da dovrshe reforme zapochete od strane pokojnog Zorana Djindjica. I toga su svjesni mnogi ljudi. Ali to niko ne smije izgovoriti javno, zbog jake politizacije drustva i straha da to ne iskoriste radikali.
    Чувена "болз фор кидниз" прича, шта ће вам Косово кад морате да направите Коридор 10. Лажна дилема, као ето, ако имате Косово, не можете ништа друго да урадите. Нико није рекао Хрватској "лакше вам је без Крајине", нико није рекао муслиманима у БиХ "лакше вам је без Срба и Хрвата", нико није рекао Црногорцима "како ћете са толиким Србима, Шиптарима и муслиманима", нико није рекао Грузији "шта ће вам Абхазија и Јужна Осетија, само вам проблеме праве". Али ето, Србији се нашли сви да деле лепе савете.

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    pa bilo je, mi koji nismo senilni secamo se jos toga...
    a grehovi se moraju ispastati...
    Ти као познати мегафон ХТВ 91. ништа друго нећеш ни да кажеш. Ниси једини који се сећа тих времена, да не улазимо сад у причу о томе боље је.

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    politika jeste interes, ali da li vi stvarno mislite da Srbija moze imati Kosovo ponovo? ako ne moze imati sta fali tome sto je CG priznala?

    Da li ste vi zamisljali Kosobo sa 3 milijona Albanaca buntovnika ponovo u sastavu Srbije, ili Srbiji treba samo teritorija bez stanovnika?
    Ljudi moji, pa razmislite vec malo...
    Да размислимо? Досад нисмо размишљали, чекали смо тебе и Војвоткињу, били смо слепи код очију.
    Да, јако фали кад ти неко отме део територије, а онда неко призна тај део као "независну" државу. То је акт непријатељства.
    Што се тиче Косова у саставу Србије, не знам шта ти није јасно, не само да је могуће већ није ни неки проблем. Већ смо писали о томе а имаш и планове владе Србије, моделе аутономије шиптарске националне мањине сличне Хонг Конгу, Аландским острвима, Порторику, Републици Српској...

    Иначе, косовски Шиптари чине око 16% становништва Србије, и ето, то је по појединцима непремостив проблем. С друге стране, Срби рецимо чине 40ак% становништва БиХ, 32% становништва ЦГ, Турци 30% становништва Кипра... па то ником није проблем?
    И нема их 3 милиона, чему то увеличавање, изаћи ћете на 20.

    Citat Vojvotkinja kaže: Pogledaj poruku
    ne namecem svoje mishljenje, vec samo chinjenice, ljudi moji..dajte ostavite tu subjektivnost za neke druge stvari, a ovdje priznajte greshke, koje se konstantno ponavljaju
    Хоћеш да кажеш да смо ми субјективни а ти објективна?

    da, da bitelemone, to je ono o chemu pricham..oni stanovnike sadashnjeg Kosova ne smatraju ljudima, nego...bolje da ne lajem...
    Иако има анимозитета према Шиптарима у Србији, чиста је лаж да их барем ми овде присутни не сматрамо људима. Лаж, клевета, увреда и покушај да се Срби представе као лудаци и мрзитељи. Сваки човек који поседује извесне људске квалитете, без обзира на нацију, ужива моје поверење. Наравно, и Шиптар.

    e moj biterlemone, ovo se ne odnosi na tebe, nego neshto naglas razmishljam
    Sada oni koji su prisvajali vishe nego shto im pripada gube i ono shto im pripada - i to je neka vrsta pravde.i to je sva filozofija...
    И опет, типична ХТВ91 прича. Присвајали више него што им припада... Срби су у овим ратовима увек бранили оно што им припада.

    Ako je ovo najsramniji čin, onda su Srebrenica, Foča i vjerovatno svo klanje i huškanje u zadnjim ratovima bili pravi primjeri čojstva i junaštva.
    И опет, ХТВ-ТВБиХ-УЧК техника. Кад треба да оправдаш своје поступке - спомени злочине друге стране. Шта ход хоћеш, шта год урадиш, шта год тврдиш, шта год тражиш... аргумент је Сребреница.

    Kad je zadnji put Srbija učinjela nešto dobro za Crnu Goru, kad joj je dala podršku?
    Sve ove godine podrzava nacističku opoziciju, omalovažava sve u CG, a da ne rečem kako se ponašala za vrijeme referenduma.
    mislim, mi ne zaboravljamo, ali kad vec insistirate i nachepite nas..mozhemo i da se podsjecamo
    "Нацистичку" опозицију... стварно је одговорност за изречено никаква. Па иста та опозиција је настала у највећем делу поделом Милове странке.

    Шта је то Србија тако страшно урадила Црној Гори, осим што су неке странке из Србије подржавале неке странке из Црне Горе? Вама нико није објаснио да није никакав злочин бити опозиција Милу, или симпатисати странке које су опозиција Милу? Ако су то нацистичке странке, зашто их МУП ЦГ досад није забранио?

    no, poslije ovoga chuh da je hit 'Izdali me prijatelji, izdao me brat, izgubila sve sam bitke, al josh vodim rat'...
    Дај још поезије!

    Citat Vojvotkinja kaže: Pogledaj poruku
    Ako Srbija zaostaje 20 godina za Evropom zbog Kosova i hashkih optuzhenika ne treba Crna Gora da joj se pridruzi...
    Србија заостаје за Европом 20 година, док је ето Црна Гора на нивоу Белгије... где ти гледаш вести, на ТВ ЦГ? Србија је у европским интеграцијама одмакла колико и Црна Гора. Србија има и неке специфичне проблеме, али Боже мој, има их и Кипар рецимо.
    Други је проблем што ја вероватно могу да добијем у најближој банци кредит довољно велик да реши многе проблеме Црне Горе, с обзиром на величину.

    'Bratska' Srbija je toliko ljuta i razocharana Crnom Gorom ka' da smo im ga mi oteli, a ne oni nama 1918. Srbija je izgubila Kosovo sramnom i glupavom politikom u koju su se kleli i Srbi a i dosta 'Crnogoraca' takvih ka' ti, te prema tome batalite etiketiranje navodne 'sramne odluke' Crne Gore i njeno priznanje nece nishta promijeniti - kosovo je nezavisno tamo ne ide niko od zvanichnika.
    Србија није изгубила Косово већ јој је отето НАТО агресијом. Рећи да је Србија изгубила Косово је исто као рећи да је Чехословачка 1938. изгубила Судете због глупаве политике.

    Одлука Црне Горе је срамна. Ако већ неће ништа променити, зашто су је доносили?

    Posebno se ne smije zaboraviti, ako se vec pominje kako smo ih "izdali" da istorija nije pochela danas -nashim priznaanjem nezavisnog Kosova (josh jednom: Kosovari neka vam je sa srecom!)
    Ја ти предлажем да одеш у Ђаковицу да им лично пожелиш срећу.

    no odavno, a najbolniji trenutak kad je drzhava Srbija do samog dna ponizila Crnu Goru 1918. ukinula njenu samostalnost, drzavnost i nezavisnost onako podmuklo naravno uz pomoc domacih izdajnika je bio daleko tezi udarac jer je tada ukinuta Crna Gora! Ukinuta je Crna Gora za koju su se nashi preci borili, ukinuta je sramno i kukavichki od ljudi kojima smo vjerovali....kolko je zivota tada izgubljeno? Ja Ne zaboravljam istoriju, ne zaboravljam familiju Petra Zvicera
    Чиста глупост, 1918. је Подгоричка скупштина донела одлуку којом је остварен сан стар 500 година, поновно уједињење две српске земље дотад одвојене непријатељском територијом.

    Citat Vojvotkinja kaže: Pogledaj poruku
    svako normalan zna da ne postoji razlog da se Kosovo ne prizna ako se vec prica o tome i tol'ke su ga zemlje priznale. Skinuli smo stvar s dnevnog reda i ajd zdravo. Srbi su Albancima prodavali imovinu godinama, iseljavali se u BG, a Albanci su za to vrijeme imali po 10 djece u familiju, a Srbi 1-2, i sad je Crna Gora kriva....nozh u ledja..i ostale srpske kletve..
    nemoj meni te priche, da te zamolim...
    uostalom, prika moj pri$eti se malo - Priznala Srbija nelegitimnu podgorichku skupstinu, Crna Gora priznala Kosovo.
    chist rachun - duga ljubav
    Дакле, 2009. је уствари освета за 1918? Него, јел готов онај рат с Јапаном од 1903? Мало касни пошта у гудуре?

    Ко је коме продавао имовину није твоја ствар. Чист је безобразлук три века терора свести на "имали више деце и куповали имовину".
    Али све и да је истина, шта се то тебе тиче?

    Citat Vojvotkinja kaže: Pogledaj poruku
    ja kazhem da jeste i neka je...
    svakom srecno bilo ko pozheli da se odvoji i samostalno krene dalje
    Кад да очекујемо црногорско признање Јужне Осетије, Абхазије, Републике Српске, Придњестровља и Нагорно Карабаха? А Тајван?
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

Strana 12 od 12 PrvaPrva ... 2101112

Slične teme

  1. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 06.10.2019, 10:17
  2. Crna Gora
    Autor Kunic u forumu Turizam i putovanja
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 06.08.2010, 00:55
  3. I Crna Gora polako u Evropi
    Autor dani danguba u forumu Spomenar
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 30.10.2007, 18:37
  4. Back to Kosovo
    Autor Cold_Steel u forumu Igre
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 30.07.2007, 13:20
  5. Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 04.03.2007, 18:56

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •