Najbolji film koji ste pogledali u bioskopu
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 32
  1. #1

    03 Najbolji film koji ste pogledali u bioskopu

    Po meni su istorijski filmovi najbolji za gledanje u bioskopu Tako da je najbolji film koji sam, u bioskopu, ikada pogledao definitivno -> Troja. Zaista, film nije mogao biti bolje uradjen

    Slusam vas...

  2. #2

    13 Odgovor: Najbolji film koji ste pogledali u bioskopu

    Citat vlado kaže: Pogledaj poruku
    Po meni su istorijski filmovi najbolji za gledanje u bioskopu
    sa vladom ću se ovdje u potpunosti složiti. prvi veliki istorijski film koji sam odgledala u bioskopu je bio ben hur (doduše, bilo je to dosta davno). iako sam na početku imala otpor u odlasku u bioskop, baš zbog dužine filma, na kraju sam ostala paf činjenicom da je vrijeme samo proletilo i da mi je bilo žao što film nije duži. na kraju je to postao i film koji sam odgledala više puta i jedan od mojih omiljenih filmova svih vremena. i jedan mali kuriozitet koji sam primjetila, glavni glumac (charlton heston) u filmu je bio uredno obrijan ispod pazuha...(uzevši u obzir da je po scenariu proveo masu godina na galiji veslajući, nisam se nadala tolikoj higijeni)
    nattydread is coming to dinner

  3. #3

    Odgovor: Najbolji film koji ste pogledali u bioskopu

    uh tesko pitanje...svaki film dobije neku novu nijansu kad ga gledas u bioskopu. znam da je najvece iskusenje bilo gredati pasiju. pola se kina nakon odredjenih scena ustalo i izislo van dok su ostali uglavnom sjedeli i sutke plakali. znam da sam jedva docekala kraj da izidjem na zrak.
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  4. #4

    Odgovor: Najbolji film koji ste pogledali u bioskopu

    ubdeljivo najbolji film koji sam gledao i u bioskopu i kuci i na TVu i ... je "MATRIX"

  5. #5

    Odgovor: Najbolji film koji ste pogledali u bioskopu

    Pa definitivno svaki istorijski spektakl ili epska or sc. fantastika. Znam da sam svaki deo Gospodara Prstenova odgledala prvi put obavezno u bioskopu. Neka ostvarenja je stvarno šteta pogledati u kućnoj varijanti koliki god da vam je kućni surround ili ekranska dijagonala. I ja se sećam Ben Hura ali ovde ću izdvojiti film "Bladerunner", iako odličan, možda i nije najbolji koji sam pogledala u biskopu, ali mi je definitivno ostao duboko urezan "negde tamo". Dovoljno da svaki put kad se setim ili kad čujem za taj film, imam fleševe iz bioskopa. Muzika, scene, mrak na platnu, mrak u sali... i eto, zato se našao na ovoj temi
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #6

    Odgovor: Najbolji film koji ste pogledali u bioskopu

    Povratak Dzedaja! Divno! Vodio me cale, pa sam zavoleo bioskop. Daaavno to bese.
    "Ovo mesto nikada neće doneti ikome sreću.
    Ali ako padne u pogrene ruke..."

  7. #7

    Odgovor: Najbolji film koji ste pogledali u bioskopu

    Ma obozavam da gledam filmove u bioskopu,narocito spektakle...
    Gospodar prstenova zadji naj koji sam gledal,na zalost ....Niko nece da ide samnom a nekad me i mrzi samu
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  8. #8

    Odgovor: Najbolji film koji ste pogledali u bioskopu

    Nisam od onih koji često posećuju biskope, vrlo malo filmova sam odgledala u biskopu... ali jedan pamtim baš mi je bilo lepo to veče a gledala sam film ''Munje''...

  9. #9

    Odgovor: Najbolji film koji ste pogledali u bioskopu

    "Gladijator". Gledala sam ga u bioskopu, a posle i u kućnoj varijanti. Ne može da se poredi utisak. Daleko je bolje na "velikom platnu"...
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.

  10. #10

    Odgovor: Najbolji film koji ste pogledali u bioskopu

    Zadnji pogledani film u bioskopu je Gospodar prstenova, niko u principu neće da sedi i da gricka kokice...
    svi su više za neke kućne varijante !!!
    Ljudi mogu da oproste sve osim iskrenosti !!!

  11. #11

    Odgovor: Najbolji film koji ste pogledali u bioskopu

    Sibirski berberin, jer bioskop ima prirodne uslove za velicanstveni ugodjaj

  12. #12

    Odgovor: Najbolji film koji ste pogledali u bioskopu

    300, treba ga pogledati

  13. #13

    Odgovor: Najbolji film koji ste pogledali u bioskopu

    мирни дани на клишију
    по роману хенрија милера
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  14. #14

    Odgovor: Najbolji film koji ste pogledali u bioskopu

    Ne mogu da se odlucim da li Old Boy ili V for Vendetta.
    Carpe diem

  15. #15

    Odgovor: Najbolji film koji ste pogledali u bioskopu

    Matrix Reloaded. Kada sam izašao iz bioskopa nisam znao gde se nalazim od oduševljenja. Sada treba da idem na Spajdermena 3, i verujem da ću se dobro provesti.

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Najbolji SF film
    Autor silvia u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 26.02.2019, 20:56
  2. Najbolji domaći film?
    Autor Lady S u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 102
    Poslednja poruka: 09.08.2018, 11:36
  3. Tom Cruise - koji je njegov najbolji film?
    Autor veljko yaric u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 27.12.2008, 22:11
  4. Najbolji film koji ste gledali?
    Autor Painkiller u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 23.11.2008, 22:29
  5. Najbolji film u 2007
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 29.03.2008, 02:28

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •