Treba mi kroj?
Prikaz rezultata 1 do 13 od ukupno 13
  1. #1

    Treba mi kroj?

    Da li neko slucajno zna ili ima kroj za sivenje ovce?

    Ja hocu da sasijem jednu ovcu-jastuk, imam materijal i volju i masinu za sivenje i sad nesto smisljam kako to da realizujem. Imam vec ideju i predstavu kako cu ali eto mozda ima neko bolju ideju.

  2. #2

  3. #3

    Odgovor: Treba mi kroj?

    Pa samo nacrtas na platnu koje si odabrala prednju i straznju stranu,ostavis dovoljno prostora da kad se sasije ima mesta da se ugura spuzva,stavi par rajfeslusa da ti je lakse vaditi odnosno trpati spuzvu...
    E da,obavezno ispuni spuzvom jastuk
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  4. #4

    Odgovor: Treba mi kroj?

    Biće i interesantnija ako je nacrtaš i iskrojiš sama Napravi joj velike uši i jezik da joj viri napolju i oči ovakve

    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  5. #5

    Odgovor: Treba mi kroj?

    @SQUAW
    Ocu ja take oci i jezik. Ja sam inace zamislila da ovca ima male kratke noge i da je debela jako.

    @Lillith

    Rajsferslus obavezno.

    @eboye
    hvala

  6. #6

    Odgovor: Treba mi kroj?

    Pa i treba tako,ja bih ti savetovala da kupis skicn papir,imas ga u knjizarama,ali nemoj da ti uvale onaj pravi arhitektonski vec onaj za krojace,videces vec i da crtas po njemu dok ne nacrtas pravi...

    Nek ti rajfeslus bude dugacak i ispod trbuha....
    Posto je to jastuk,mogla bi ovca da gleda smo u jednu stranu,tako bi ti bilo lakse da napravis glavu,tj da je bukvalno izvezes nego da se mucis sa oblikovanjem...
    A runo bi mogla da napravis ako znas da heklas ali i ne moras...

    A za one oci samo dva crna dugmeta razlicitih velicina
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  7. #7

    Odgovor: Treba mi kroj?

    E, a ne znam zašto sam ja u glavi imala odmah jastuk na kojem bi spavala pre nego neki ukrasni...

    Runo može i bez heklanja Ovo mi sinulo trenutno... Napraviš krpice od platna npr širine do 2 cm i dužine do 10 otprilike... sastaviš početak i kraj i prišivaš te loknice za debelu Jes' da bi bilo posla, al' tako našuškana može ludo da izgleda
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  8. #8

    Odgovor: Treba mi kroj?

    he he, inspirisala vas moja tema. Smislila sam kako cu runo, tacnije nabavila sam ga, moram sutra da kupim rajsferslus, oci cu nabaviti lako, jedino nemam to cime cu je napuniti. Bice jednostavna ovcica, gledace samo pravo, a kad bude gotova slikacu je pa cu je okaciti da vidite.

  9. #9

    Odgovor: Treba mi kroj?

    he he, ovca je gotova.

    Ali nemam trenutno fotoaparat tu da je slikam. Ima i okice.

    A cim mi brat vrati aparat , postavicu slike.

  10. #10

  11. #11

    Odgovor: Treba mi kroj?

    Ovca je šou iako nema jezik ( ) Ovo telo je već bilo ovako u materijalu, ili?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  12. #12

    Odgovor: Treba mi kroj?

    Super ovca samo ne znam koja me slicka vise odusevila prva il cetvrta
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  13. #13

    Odgovor: Treba mi kroj?

    @SQUAW
    Imala sam taj material za krzno. Pa sam ga iskoristila.


    Od pavlake sam sasila unutrasnju jastucnicu koju sam napunila seckanim sundjerom. Rajsferslus je na stomaku.

    Mozda cu joj dodati usta ali ovako mi nekako zabunjeno deluje.

Slične teme

  1. Treba mi recept
    Autor SQUAW u forumu Recepti
    Odgovora: 92
    Poslednja poruka: 01.07.2013, 21:41
  2. Dan koji treba svetkovati
    Autor sale777 u forumu Religija
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 12.06.2011, 14:10
  3. pa klikn'o sam i sad mi treba HELP..
    Autor yige_gui u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 02.04.2010, 12:06
  4. Treba mi žirant ?
    Autor Neron u forumu Spomenar
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 14.10.2009, 22:22
  5. Treba mi player?
    Autor supermenns u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 19.05.2007, 23:46

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •