Vidoviti Milan - Strana 3
Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 75
  1. #31

    Odgovor: Vidoviti Milan

    I ja sam ga gledala par puta i ne mogu da verujem da postoje ljudi koji ga zovu i pitaju.Ali...Dok ima ljudi koji zovu biće i likova kakav je Milan-car!

  2. #32

    06 Odgovor: Vidoviti Milan

    KOJE LUDILO !!!
    to se zove bračni trougao, ima bermudski i bračni, ovde nestaju brodovi a ovde nestaje jedan partner na jedno popodne...
    ustvari to je slično bermudski i bračni ajmo ...
    al uglavnom nestaju osobe , ovde aosobe, a ovde brodovi samo što se ovaj vrati kad bude kod nekog trećeg a avion se ne vrati iz bermudskog trougla
    ajmo tarot
    udajete se kad budete podizali novac u merkatorovoj nagradnoj igri, ko brže babi sedeće na žabi
    Ljudi mogu da oproste sve osim iskrenosti !!!

  3. #33

  4. #34

    Odgovor: Vidoviti Milan

    Ma kakav vidoviti Milan,kakvi bakraci gluposti

  5. #35

    Odgovor: Vidoviti Milan

    UŽAS!!!!!!
    Toliko jadno i bedno.

  6. #36

    Odgovor: Vidoviti Milan

    Vidoviti Milan smešno i žalosno
    Žena nije stvar od celika, ona je cvet. Ona ne traži suvoparnu stvarnost, ona želi vedrinu ljubaznih reci. Bolje je svakog dana reci nešto milo, nego surovom ozbiljnošcu raditi za nju celog veka.

  7. #37

    Odgovor: Vidoviti Milan

    Joj kakav lik...al on lupeta...
    Strašno koliko je naš narod naivan

  8. #38

    Odgovor: Vidoviti Milan

    Ne mogu da na'vatam tog Milana, da se ja malo radujem !!!
    Meni su svi oni "trgovčevići" i "vidovite zorke". Potpuno sam paralisana od čudjenja da se tim spodobama bilo ko javlja!
    Gde smo to mi...? Da nismo mentalno zalutali...?!
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.

  9. #39

    Odgovor: Vidoviti Milan

    milan je našao odličan biznis, a ovaca za šišanje u ovoj zemlji ima na izvoz... ali na žalost našao je način kako da unovči nesreću drugih ljudi jer ga uglavnom zovu ljudi koji su teško bolesni, u novčanoj krizi ili su na bilo koji drugi način nesrećni i to što ga zovu je samo hvatanje za slamku koja ih neće spasiti... takvi su naravno svi ostali proroci ne samo milan... a slepadija zove li zove.... cccccc...
    A friend in need is a friend indeed, but a friend in need isn't a friend you need

  10. #40

    Odgovor: Vidoviti Milan

    Ma ludak ali bas ga briga dok ima budala da ga zovu
    Jedino gledajuci sa druge strane mi je zao ovog naseg naroda i pitam se da li smo mi stvarno toliko zastranili da sve vise verujemo u takve budalastine
    Ćuti i prenesi dalje....

  11. #41

    Odgovor: Vidoviti Milan

    Ja ne mogu da verujem, pa on se još uvek pojavljuje na TV-u Tražila sam kanale, jer su ovi iz SBB-a nešto čačkali pa sve poremetili, kad naleteh na Dugu i na vidovitog Milana i dalje lupeta, i ima svoje bisere
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  12. #42

    Odgovor: Vidoviti Milan

    U mom gradu je jedno vreme redovno gostovao na lokalnoj televiziji. On i onaj gay mladić što sedi kao da je progutao motku i saosećajno ćaska sa sredovečnim mučenicama koje su do te mere flipnule pa se primaju na te budalaštine.
    A dotični Milan se toliko nalivao vodom, čiju količinu prosečan smrtnik popije za nedelju dana. Ne, ne verujem da je pušio ganju
    Vidoviti Milan - sve vidi, sve zna, svi ga vole, svi ga traže
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  13. #43

    Odgovor: Vidoviti Milan

    Gledalac:" Hoce li mi se cerka udati ?"
    VM:" Hoce, za 2god 3 meseca 4 dana i 28 minuta, za Paju , prevoznika iz Cacka."

    Gledalac:" Hocu li dobiti novac?"
    VM:" Za dva dana izadjite iz kuce, levo od kontejnera bice crna kesa, u njoj je vas novac, 2.134 $ i nesto sitno!"

    VM: "Sad cu dokazati da sam vidovit...Ko nazove, pogodicu mu tacan datum rodjenja."
    Gledalac:"Dobro vece"
    VM: "Vi ste rodjeni 12.02.1977....Jel' tako?"
    Sledi ocigledan zvuk prekidanja veze i tu,tu,tu
    VM odgovara "kaze lepo covek jeste, sve pogadjam".

    Omnia vincit Amor

  14. #44

    Odgovor: Vidoviti Milan

    danas ko je slucajno, dok je vrteo kanale oko ponoci, naisao na Dugu i video njegovu emisiju.. ja sam se prvo uplasila, pa nisam mogla sebi da dodjem od smeha.. covek je celu emisiju proveo u nekom kostimu, sa sve maskom urnebes

    zena: "Rekli ste mi da zovem ponovo zbog terapije.."
    Milan: "Aha, vi ste ona sto ima podrum?"
    zena: "Jesam"
    Milan: "E ovako, uzmite dve kifle, ruzmarin, jogurt i to odnesite u podrum i zalivajte 4 dana vodom za biljke i petog dana sidjite u podrum i glasno reci te DJUBRE NECES MI UZETI KUCU 4 puta, ako ne deluje, molim vas nazovite ponovo"

    Milan: "Alo, izvol'te, sexy Milan na usluzi"
    zena: "Kad cete prestati da lazete ljude u svojom emisiji?"
    cuje se prekid veze i tu tu tu..
    Milan: "E dragi gledaoci, ovo je bila jedna sa linije za pametne"
    Krek, krek.. Ne gudra

  15. #45

    Odgovor: Vidoviti Milan

    Kad god hocu da se nasmejem pogledam Milana, i naslusam se gluposti da posle se ne setim ni jednu da prepricam...

Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Milan Rakić
    Autor silvia u forumu Srpska poezija
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 08.02.2014, 11:02
  2. Milan Mladenović ~ Angel's breath
    Autor SQUAW u forumu Domaći spotovi i tekstovi
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 23.11.2010, 08:45
  3. Milan Kundera
    Autor Bazarov u forumu Književnost
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 28.07.2009, 16:01
  4. Milan - Lane Gutović
    Autor Goga u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 05.04.2009, 23:00
  5. Test-Da li ste vidoviti?
    Autor Lillith u forumu Parapsihologija
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 29.11.2007, 19:36

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •