Dnevnik "Vojvodina Cafe" - Strana 2
Strana 2 od 35 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 513
  1. #16

    Odgovor: Dnevnik "Vojvodina Cafe"

    I za ovo cekam celi dan???
    No me toques

  2. #17

    Odgovor: Dnevnik "Vojvodina Cafe"

    Citat mariposa kaže: Pogledaj poruku
    I za ovo cekam celi dan???


    nemash frke, cu smislim neshto novo, vazhi?
    moomoo meee jooouu

  3. #18

    Odgovor: Dnevnik "Vojvodina Cafe"



    ..vazi..ja cekam..probudi me kad se budes setila nesto...
    No me toques

  4. #19

    Odgovor: Dnevnik "Vojvodina Cafe"

    ...o čemu se ovde radi?...

  5. #20

    Odgovor: Dnevnik "Vojvodina Cafe"

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...o čemu se ovde radi?...
    ...i ja se pitam
    Žena nije stvar od celika, ona je cvet. Ona ne traži suvoparnu stvarnost, ona želi vedrinu ljubaznih reci. Bolje je svakog dana reci nešto milo, nego surovom ozbiljnošcu raditi za nju celog veka.

  6. #21

    02 Odgovor: Dnevnik "Vojvodina Cafe"

    A kade ce biti repriza dnevnika nisam cula vremensku prognozu a ocem da idem na pecanje.....mooooolim vas?

  7. #22

    Odgovor: Dnevnik "Vojvodina Cafe"

    Citat Doti kaže: Pogledaj poruku
    A kade ce biti repriza dnevnika nisam cula vremensku prognozu a ocem da idem na pecanje.....mooooolim vas?

    cu ti ja kazhem prognozu

    'vakooo

    kazhee mi kugla, kazheee.. chek, prikazuje mi se neshto.. oo da, kazhe ovih dana ce da bude oblaka koji ce putuju od Istoka ka Severojugu i pritom ce oduvati svo lishce sa drveca na krajnjem Jugu, jerbo je smena godisnjih doba.. dok ce na samom krajnjem Istoku Sunce da izroni iza horizonta i da ozhivi neke biljke koje su vec klonule i da istopi suvishne kapi kishe koje ce da padaju iz plavichastih oblaka koji ce kretati ka Zapadu Zemlje.. na obroncima ce bude oborina, u hladu ce da bude hladovina, a na Suncu ce da bude toplo.. na Zapadu ce se pojavi Mesec da osvetli put nekim putujucim pesnicima, i dok jedna Zvezda bude padala, neko ce da zamisli zhelju u svakom sluchaju ochekuje se negde lepo vreme, negde kishno, negde mozha ume i da snjeg padne, da obraduje decu u mart.. u svakom sluchaju vreme iza coshka ce da bude iznenadjujuce i tamo iza planine ce da bude istrazheno..

    ako ces da se oslanjas na moje sposobnosti predvidjanja svakako ti savetujem da odes na pecanje, cak stovise ponesi i kishobran.. a ako u'vatish Zlatnu Ribicu kazhi joj da sam joj poslala one vodene balone i da ih ochekuje krajem sezone.. a onda je uz veliki osmeh pusti natrag u vodu



    moomoo meee jooouu

  8. #23

    Odgovor: Dnevnik "Vojvodina Cafe"

    Citat yige_gui kaže: Pogledaj poruku
    cu ti ja kazhem prognozu

    'vakooo

    kazhee mi kugla, kazheee.. chek, prikazuje mi se neshto..
    Veco, 'ajde mi rekni 'ocu li se udam
    Krek, krek.. Ne gudra

  9. #24

    Odgovor: Dnevnik "Vojvodina Cafe"

    вештичија кугла изгледа као права кугла, мада то није. упркос свему- треба јој веровати.

    није препоручљиво да јој приговарамо или дајемо злураде комантаре

    зна она већ

    а где је сад
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  10. #25

    Odgovor: Dnevnik "Vojvodina Cafe"

    Citat broj310 kaže: Pogledaj poruku
    вештичија кугла изгледа као права кугла, мада то није. упркос свему- треба јој веровати.

    није препоручљиво да јој приговарамо или дајемо злураде комантаре

    зна она већ

    а где је сад
    garant gleda u kuglu
    Krek, krek.. Ne gudra

  11. #26

    Odgovor: Dnevnik "Vojvodina Cafe"

    Citat broj310 kaže: Pogledaj poruku
    а где је сад
    uvek pristuna, pa i kad me nema

    Citat broj310 kaže: Pogledaj poruku
    треба јој веровати
    na vlastitu odgovornost, molicu lepo



    Citat starsica kaže:
    Veco, 'ajde mi rekni 'ocu li se udam

    ee malo kasnim sa izveshtajem, ali skroz je bila frka tamo kod Grofa, nije znao dal je posadio ili nije posadio.. a okrivio je Vranu Jednooku da je varala u pokeru.. mislimmm uvek neshtoo

    elem.. da vidimo.. u principu da ti o'ma kazhem da ne garantujem kristalno oblikovan odgovor

    dakle.. ..... xmmm.... sistooo paraaaa lasss ..... aaaakaaaa puntooo siiii xmmm.... interesantno...

    vidimm neshto.. mislim da je kauch... neko cebe... papiri na stolu.. mashina za kuckanje.. stara.. dogorjela sveca... josh uvek gori... knjiga svuuda po sobi... slika na zidu... xmmm... to nisi ti bice da sam pogreshila.. upssss ovo je ona shto josh ne zna da ce postane uspeshni pisac

    elem, dakle, di smo stali... .... gadooooo misss ihoo innn, aka akaaa kaaa.. xmmm.... daaa... vidim teee iiii.. axam, i tamo....


    zhao mi je.. ne bi bilo u redu da ti pokvarim trenutak.. ne smem nishta da kazhem to krshi trecu tachku gore levo kod suncokreta od 'iljadu 13. tachke ispod milion i sedme zvezde kuzhish, tako mi metle
    moomoo meee jooouu

  12. #27

    Odgovor: Dnevnik "Vojvodina Cafe"

    Tu se gata? Ajme.. čekaj.. Imam i ja question za postaviti..

    Kaj, hoću li postati milijunaš? I imati jahtu od 30m? Ili ću se morati rastati i bogato udati?


    I btw, kaj je s vremenom? Bu taj snijeg ili ne? Mislim, ako može u Africi da pada po ljeti (mislim da sam dobro zapamtila) tada može i u 9.mj tu
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  13. #28

    Odgovor: Dnevnik "Vojvodina Cafe"

    за реплику се јавља вештичји заменик, такође симбол мудрости, чији хук леди крв у жилама.

    Kaj, hoću li postati milijunaš? I imati jahtu od 30m? Ili ću se morati rastati i bogato udati?

    I btw, kaj je s vremenom? Bu taj snijeg ili ne? Mislim, ako može u Africi da pada po ljeti (mislim da sam dobro zapamtila) tada može i u 9.mj tu

    госпоџа је вештица оправдано одсутна, мали проблеми са метлом, вратиће се она ускоро.

    на питање о потенцијалним милијунима- биће дана за мегдана, пратите месечеве мене, то вам је мој савет.

    даље, јахта од 30 метара вас чека 16. марта 2016 године у ровињској луци. писаће на њој "гибралтар" ( иначе, моја јахта)
    што се тиче брака, само ће вам се касти у јесен 2010. године.

    и на концу- што се снијега тиче, сутра ујутру вас чека на путу до посла...
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  14. #29

    Odgovor: Dnevnik "Vojvodina Cafe"

    eto moj zamenik je veshto obavio posao, i za trud ce dobije nedelju dana u najboljoj banji, gdje ce moci da usavrshi svoj huk, ne bi li krv u zhilama pretvorio u... ... santu leda

    negoo, ja chisto da obavestim zashto sam bila opravdano odsutna.. druzhila sam se sa Petrom Panom i Izgubljenim Dechacima jesam, jesam, tako mi metle

    a evo i dokaza

    moomoo meee jooouu

  15. #30

    Odgovor: Dnevnik "Vojvodina Cafe"

    Jutros je tri i po kilometra od Abu Dabija došlo do opšte šorke između pristalica levice i nastrane desnice. Policija je stigla blagovremeno posle samo četiri sata i suzavcem sa pravim mecima rasterala izgrednike kojih je bilo oko šest hiljada. Osim 682 lica niko nije izgubio život, dok je 2864 šoratora oskaćeno načisto ili napola. Vlasti će sprovesti istragu malo sutra.
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."

Strana 2 od 35 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. "Vojvodina je ubudjala i zaostala..."
    Autor mikivs u forumu Spomenar
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 12.02.2007, 23:32

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •