Preporučite restoran...
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 59

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Preporučite restoran...

    Evo ovo može da bude vodič VCafea kroz restorane, konobe, zalogajnice n ostalo po našoj zemlji a i šire...

    Preporučite nam neki restoran ili neko mesto gde ste jeli a koji vam se svideo... u vašem ili nekom drugom gradu Gde jesti a gde ne... gde ste čuli da je dobro, a gde ni prići blizu a kamoli pomirisati, bilo da se radi o vrhunskom restoranu ili klasičnoj pekari... ?

    Ne bi bilo loše i neki osvrt na cene, pa makar podatak da li su prihvatljive, pojačane ili je skoro za DŽ... da se ne bi neki našli u neprijatnim situacijama te prali sudove kako bi platili ceh... kao i šta nam to mesto sve nudi za pojesti... i šta od klope preporučujete...
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #2

    Odgovor: Preporučite restoran...

    Postoji jedan restoran koji bih izdvojila u Beogradu. Nalazi se u blizini Vukovog spomenika. Radi se o meksičkoj hrani, restoran se zove "Zapata", leti je divno jer ima malu prijatnu terasu, mada je i unutrašnjost restorana veoma prijatna. Hrana je odlična, cene za žive ljude, porcije prilično obimne, osoblje fenomenalno, nasmejano, na usluzi. Neka tiha prijatna muzika u pozadini, tako jako lepo može da se priča sa ljudima. Baš, baš preporučujem. Osim toga, nosim i jednu negativnu emociju iz restorana Reka u Zemunu, gde sam bila relativno nedavno, hrana je veoma loša, cene prilično visoke, atmosfera prilično nafurana, sa razigranim osobljem koje u jednom momentu podigne čitavu kafanu na noge, ali nekako nema šarma, sve deluje jako dobro izrežirano, ali samo to! Jedino što je baš dobro je muzika.
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."

  3. #3

    Odgovor: Preporučite restoran...

    u subotici ima jedan stari restoran i zove se "spartak". osim onih uobičajenih stvari na meniju, nude i mnoštvo rječne ribe. konoabari su u redu, usluga u redu, cijene su relativno normalne. tamo sam vodila tatu i maćehu kad su mi došli u posjetu iz slovenije, pa ako su se oni oduševili, onda je pretpostavljam u redu. ima i jedna pizzerija "denis" (također u subotici) gdje stvarno prave dobre pizze, cijene su relativno normalne, usluga i higijena na nivou. tamo je moj bivši šef iz austrije redovno išao da jede i bio je više nego zadovoljan.
    nattydread is coming to dinner

  4. #4

    Odgovor: Preporučite restoran...

    Aj' ja da preporučim nešto malo drugačije Makrobiotičko - vegetarijanski restoran "Priroda" u Beogradu, u Batutovoj ulici.



    Koriste organski gajene namirnice, kuva se sa filtriranom vodom i priprema u duhu jin- janga. Glavna jela koštaju od 400 do 1000 dinara, ceđeni sokovi od 200 - 300, predjela od 300 do 400 i kusur...
    Slatkiši su bez belog brašna, putera, pavlake, belog šećera, možete probati alge a spremaju i ribu.

    Ne rade nedeljom, a radno vreme kuhinje je od 13 - 19:15h, petkom i subotom do 21h.

    Ako volite žitarice, mahunarke i sezonsko povrće, nećete se pokajati ovo je prava kuća zdrave hrane a i ambijent je u duhu ove filozofije Sigurno nećete izaći gladni, pitanje je samo da li volite ovakav način pripreme hrane i ovakvu hranu.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  5. #5

    Odgovor: Preporučite restoran...

    Mada verujem da su svi novosađani već posedili Brašinu čardu u Begeču, neću štedeti reči hvale. Čarda koja radi već decenijama unazad, u kojoj sam jela najbolju riblju čorbu koju sam ikad okusila, osoblje prijatno i uslužno, cene više nego pristojne.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  6. #6

    Odgovor: Preporučite restoran...

    ''Lanterna'' Novi Sad

    paste su im izvrsne...
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  7. #7
    Kafana Cedic u Zarkovu,
    Ul. Odabasiceva br.2

    Rangirana kao jedan od najboljih 5 restorana u Beogradu.
    Izvanredan izbor tradicionalne srpske kuhinje.
    Pod obavezno, probajte njihov SLATKI TANJIR i suvu pitu sa sljivama...mmm....mmmm....mmmm.....

    Snimci iz Kafane Cedic:






    Poruku je izmenio Mish, 09.12.2007 u 09:31 Razlog: spojene uzastopne poruke

  8. #8

  9. #9

    Odgovor: Preporučite restoran...

    Citat baggio kaže: Pogledaj poruku
    Kafana Cedic u Zarkovu,
    Ul. Odabasiceva br.2

    kad smo vec u zarkovu:
    http://www.pinkrestoran.co.yu/

    sjajna klopa + ceh za nas petnaestoro sa sve pićem je bio 10000Din.
    _________Una16

  10. #10

    Odgovor: Preporučite restoran...

    TALIR
    iz Ruzveltove levo...cim prođeš nadvožnjak iznad Cvijićeve

    na parkingu nema jeftinih automobila...ali to ne treba da poplaši,jer je jeftino,a osoblje kao retko gde predusetljivo i kultivisano...

  11. #11

    Odgovor: Preporučite restoran...

    ....pazi...restoran Srbija na ibarskoj magistrali...prvi put mi se desilo u zivotu,da mi je ostalo u tanjiru pola porcije...nisam mogao da verujem...i ukusno i cena je ok...
    ...hell ain't a bad place to be......

  12. #12

    Odgovor: Preporučite restoran...

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ....pazi...restoran Srbija na ibarskoj magistrali...prvi put mi se desilo u zivotu,da mi je ostalo u tanjiru pola porcije...nisam mogao da verujem...i ukusno i cena je ok...
    Bio sam....jedan od boljih kraj putaša u celoj Srbiji...

  13. #13

    Odgovor: Preporučite restoran...

    U Beogradu, u naselju Mirijevo, postoji restoran "Kao kod kuće". Ambijent je takav da se, zaista, osećate kao kod kuće.
    Hrana je odlična, porcije su ogromne. Ako naručite i neku od čorbi, teško da ćete glavno jelo moći celo da pojedete (osim ako niste baš mnogo ješni).
    Cene su, imajući u vidu kvalitet i količinu jela, sasvim solidne.
    Kad jednom odete tamo, vući će vas da ponovo dođete.

  14. #14

    Odgovor: Preporučite restoran...

    restoran VODA U KRSU obawezno na domak podgorice,fantasicannn

  15. #15

    Odgovor: Preporučite restoran...

    Nekako slabo pamtim imena restorana a ne znam zasto ...ali ime jedno sam upamtio jer sam tamo najvise puta bio a to je po meni i najbolji restoran u Srbiji restoran "Kamiondzije"

    Sve je na najvisem mogucem nivou a o kvalitetu i ukusu hrane necu trositi puno reci zato sto je najbolja.
    Kobasicu od 1 metra uvek narucim nekako ne mogu bez nje. (malo je gej ova recenica ali rec je o hrani )




    RESTORAN KAMIONDŽIJE KVALITET U SVRLJIGU !

    Poruku je izmenio Aiko, 01.04.2009 u 21:44

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Preporučite knjigu
    Autor Zlatni mis u forumu Književnost
    Odgovora: 260
    Poslednja poruka: 20.07.2013, 19:05
  2. Preporučite poslodavca
    Autor little fairy u forumu Posao
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 06.04.2010, 22:38
  3. Kupili smo... preporučujemo... ne preporučujemo
    Autor Neuhvatljiva_ u forumu Online savetnik
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 02.03.2010, 08:37
  4. Fin restorančić
    Autor Mater Vetru u forumu Online savetnik
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 03.08.2007, 20:35
  5. Preporučite mi dezodorans...
    Autor Mater Vetru u forumu Lepota
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 12.02.2007, 17:53

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •