Borat - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 18 od ukupno 18

Tema: Borat

  1. #16

    Odgovor: Borat

    Saša Baron Koen dobio batine

    Simpatični britanski komičar koji je napravio film o svom alter egu Boratu, dobio je batine u Njujorku. Uživeo se u ulogu spadala, pa je prepadao ljude postavljajući im neprijatna pitanja na ulicama grada, dok ga jedan kršni mladić nije isprebijao nasred ulice. Pitao je momka da li bi hteo seks sa njim i dobio brz odgovor.

    Izvor: Blic
    nattydread is coming to dinner
      Vrh

  2. #17

    Odgovor: Borat

    Britanski glumac i komičar je izjavio da je došlo vreme da "pošalje" Borata u penziju. Borat je dosadnjikavi TV novinar iz Kazahstana opsednut seksom koji je postao bioskopska senzacija prošle godine. U retkom intervjuu kao on, Cohen je za britanski Daily Telegraph rekao da mu teško pada što napušta svog lika, kao i svoj drugi alterego - Ali G. Cohen je stvorio oba lika kao sredstvo da izrazi svoju satiru na društvo.
    Njegov rad se najviše ispoljio kroz prošlogodišnji fenomen - film Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan - tobožnji dokumentarac novinara iz srednje Azije koji je išao na proputovanje po Americi. "Kada sam glumio Ali G-ja i Borata, ponekad sam bio u liku i po 14 sati dnevno, i na neki način sam ih zavoleo. Tako da mi veoma teško pada priznanje da ih možda nikad više neću glumiti", rekao je Cohen za novine.

    "To je kao da kažete zbogom osobi koju volite. Teško je, ali problem je u uspehu - iako fantastičan, svaka osoba koja pogleda Borata je osoba manje koju mogu da 'pridobijem' sa Boratom, tako da je to na neki način samoporažavajuće." Film je delom stekao slavu i preko kazahstanskih zvaničnika koji su protestovali protiv načina na koji je prikazana njihova zemlja - kao nerazvijena zemlja puna šovinista i antisemita.

    Otkako je stvorio likove Ali G i Borat, Cohen je retko davao intervjue van likova. On je rekao da mu je tako bilo mnogo lakše - i mnogo zabavnije. "Mislim da je pomalo dosadno kada morate biti ozbiljna osoba i pričati o tome koliko vam je bila zabavna i važna uloga", rekao je on.

    Cohen trenutno završava sa snimanjem svog sledećeg filma u kom glumi Bruna, gej modnog novinara iz Australije koji je takođe bio predstavljen u TV seriji "Da Ali G Show".

    Izvor:net
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  3. #18

    Odgovor: Borat

    e Sasha glumi i u novom Burtonovom filmu "Sweeney Todd ~ The Demon Barber".. znachi lik kojeg glumi je zhivi smijeh
    moomoo meee jooouu
      Vrh

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •