Nova "Top lista nadrealista" na RTL-u
Prikaz rezultata 1 do 4 od ukupno 4

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Nova "Top lista nadrealista" na RTL-u


    Novi humoristički serijal "Nadreality show", koji su osmislili članovi nekad izuzetno popularne emisije "Top lista nadrealista", uskoro će se naći na programu hrvatske televizije RTL.

    Trinaest novih nastavaka visokokvalitetnog humora stvorila su dobro poznata lica - Darko Ostojić Minka, Zenit Djozić Fu-do, Jipal Junuz i Elvis J. Kurtović, ali i neke nove snage predvođene Milanom Pavlovićem.

    Gledaoce će svakako zabaviti duhovite dosetke pravo iz "bosanskog lonca", skečevi o Muji i Hasi i još mnogo toga.

    "Nadrealisti" su vrhunac popularnosti dostigli krajem osamdesetih godina, a njihovi naslednici ipak donose nešto drugačiju priču.

    "Stari nadrealisti ostaće legenda i ne želimo da kopiramo njihov program. Pokazaćemo publici sadržaj koji godinama sazreva u našoj ekipi, a RTL je idealna je platforma za to" objasnio je Zenit Djozić, jedan od osnivača "Top liste nadrealista" i producent nove emisije.
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Nova "Top lista nadrealista" na RTL-u

    Bez Neleta i Đure ni da hoće ne bi mogli da ih kopiraju. A baš me zanima kako će ti novi da izgledaju. Ponekad mi i smeta to "Novi nadrealisti" "Novo zabranjeno pušenje" "Novo ovo" "Novo ono" ako si nov, smisli bar i novo ime
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  3. #3

  4. #4

    Odgovor: Nova "Top lista nadrealista" na RTL-u

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Bez Neleta i Đure ni da hoće ne bi mogli da ih kopiraju. A baš me zanima kako će ti novi da izgledaju. Ponekad mi i smeta to "Novi nadrealisti" "Novo zabranjeno pušenje" "Novo ovo" "Novo ono" ako si nov, smisli bar i novo ime
    Има солидних фазона, одушевио ме Елвис Џи Куртовић и скеч о причању политичких вицева
    Слажем се то с именима и копирањем, смисли бре нешто ново... само да није полицијска станица или курсаџије или шта већ.... ух, куд поменух грандовски хумор, сад ми се повраћа.
    Иду Ђурине Кућне Чаролије на б92, ни сенка онога штоно пређе бјеше...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

Slične teme

  1. Sta znaci "Nezavisnost" i "Suverenitet"?
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Politika
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 29.03.2012, 18:30
  2. "Nova" i "stara" dijaspora
    Autor irnik u forumu Dijaspora
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 10.10.2008, 10:20
  3. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 06.12.2007, 23:40

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •