Koliko cesto idete na Balkan?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 20
  1. #1

    Koliko cesto idete na Balkan?

    odlazite li na brdoviti Balkan redovito?? ili niste vec dugo bili u starom kraju?? ako niste, nemate zelju ili vas finansije sprecavaju?? ili mozda papirologija?
    ako idete, koliko cesto i kad sledeci put planirate da odete?
    moomoo meee jooouu

  2. #2

    Odgovor: Koliko cesto idete na Balkan?

    -Pa idem, barem tri puta nedeljno, vecina kupaca mi je tamo. A i nije daleko
    Puno pozdrava iz Srednje Evrope

  3. #3

    Odgovor: Koliko cesto idete na Balkan?

    Pola puta godisnje . Sasvim dovoljno
    Crvenu maramu nosiću ja i plavu kapicu, tralalala
    Crvena zvjezdica na kapi sja, o vratu marama, tralalala

  4. #4

    Odgovor: Koliko cesto idete na Balkan?

    Pa recimo, jednom u dvije godine
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  5. #5

    Odgovor: Koliko cesto idete na Balkan?

    Od 1991 ja sam bila kuci dvaput,nekako uvek nesto zafrkne,pa ne mogu tako cesto da idem kako bi volela,al sta cu...mozda ove godine uspe...
    No me toques

  6. #6

    02 Odgovor: Koliko cesto idete na Balkan?

    Da, da, da... Za svaki raspust ja idem kuci Znaci otprilike svaka 2 meseca I sada jedva cekam letnji raspust! Dva meseca u Srbiji brate Jedva cekam
    Moja vrata su uvek otvorena... Neka ti ne bude neugodno izaci.

  7. #7

    Odgovor: Koliko cesto idete na Balkan?

    Pre sam isla samo jednom godisnje, a sad sam bila svaki mesec za par dana. I nemogu da docekam letnji rapsust - skoro 3 meseci - to ce biti raj na zemlji

  8. #8

    Odgovor: Koliko cesto idete na Balkan?

    па,једном или два пута недељно... кад пређем бранков мост или газелу...
    ето мене на балкану
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  9. #9

    Odgovor: Koliko cesto idete na Balkan?

    Koliko cesto? Pa, za novcanik suvise puta, a za dusu premalo......

  10. #10

    Odgovor: Koliko cesto idete na Balkan?

    Корисно када се после пар месеци или година нађете у Београду - за смештај, за провод, за квалитетна догађања у граду... Тренутно је у понуди продаја водича кроз Манастире Србије. Добродошли!

    Водич кроз Београд

  11. #11

    Odgovor: Koliko cesto idete na Balkan?

    Juče sretnem sebe u parfimeriji kako kupujem parfem.
    Isti kao onaj koji sam kupila prekjuče.
    Što bi značilo samo jedno...ja sam već počela da se snabdevam poklonima za prijatelje, braću, kumove, a da li ću uopšte ići na leto u SR... ko te pita

    Leleee...umesto da stisnem muda k'o svi čestiti gastarbajteri, pa da rmbačim dvajes godina, pa da štedim kintu i sagradim kuću u rodnom selu, pa postavim mesingane lavove ispred kapije, pa se provozam u mercedesu po kaldrmi, pa da mi babe na klupama mašu i posle pričaju o meni nedelju, ma šta nedelju...2 nedelje...
    ...ja sve novce potroših po kafanama i birtijama na Balkanu.
    E baba, baba...nikad od tebe šogun.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  12. #12

    Odgovor: Koliko cesto idete na Balkan?

    Mene su stisli, hvala bogu pa mi je dupe uza zid, ne dam se ja tako lako, makar ne ispod iljadarke
    Stisli me da idem u rodni kraj i izgleda da cu nakon ove dugogodisnje ekskurzije da se vratim na mesto zlocina, barem na kratko, a zamisljao sam to drugacije. Kada sam zbrisao iz zemlje zamisljao sam kako cu svake godine dolaziti na mesec dana, prijatelji, kafane, Grcka, Italija...kako ovi na poslu ne mogu da prdnu, a da im ja ne pomirisem smrad, dobio sam od svega toga tri nedelje odmora u zadnjih sest godina. Posto su Maje ili Inke proglasile ovu 2012. za poslednju, eto mene livadama moga sela, da zamirise trava i zakukurice pevac dok ja jedem prsute i kiseloga mleka
    Nije zajebancija, ide mi se na selo kod tetke samo se plasim da me ne upregnu da radim, razocarace se u kapitalizam
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  13. #13

    Odgovor: Koliko cesto idete na Balkan?

    volim na neki s/m nacin da dodjem . kazem s/m jer su me ljudi razocarali , totalna propast. par svetlih izuzetaka to je to.
    ulice , staze , mesta su jos uvek tamo, znam .uhvatim sebe sve cesce kako razmisljam koliko jos mesta treba videti pre
    nego se rikne ? puno . to znaci samo jedno , ne privlaci me balkan kao nekada . previse sam boravio tamo bice da je to ?
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  14. #14

    Odgovor: Koliko cesto idete na Balkan?

    tako metle, nakon svih tih silnih godina cekanja ne znam sto nisam vise uzbudjena sto idem

    u svakom slucaju hirrrr aj kaaaaammmmm
    moomoo meee jooouu

  15. #15

    Odgovor: Koliko cesto idete na Balkan?

    nisam dugo bila pa umesto dase radujem mene plasi taj susret sa svim tim ljudima,stvarima,dosta se toga promenilo i izmenilo ali skupit cu snagu da odem,zelja me vuce...

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Koliko cesto reinstalirate svoj OS?
    Autor Muckota u forumu Softver
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 01.03.2016, 21:46
  2. Koliko cesto gledate slike iz detinjstva?
    Autor Mrak u forumu Kad sam bio mali...
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 17.02.2015, 15:22
  3. Koliko cesto perete auto?
    Autor silvia u forumu Auto-moto
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 21.04.2011, 01:55
  4. Koliko često idete na stadion?
    Autor Kunic u forumu Navijači
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 25.10.2009, 14:44
  5. Da li se svadjate i koliko cesto?
    Autor Muckota u forumu Ljubav
    Odgovora: 62
    Poslednja poruka: 27.03.2009, 12:02

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •