Volim da procitam...
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 78

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Volim da procitam...

    Imamo temu "Kakav ste forumas?" koja se tice toga na kakvim temama pisemo... Ja vas sad pitam sta je to sto vi volite da citate na forumu? Da li cete radije zaviriti u pricaonicu / chat / igre bez granica / cestitke da procitate postove koji (uglavnom) odisu dobrim raspolozenjem, ili radije citate postove napisane na ozbiljnim drustvenim / filozofskim temama? Ili vam je mozda bitno samo da vas neko dobro nasmeje? Da li vam je (i koliko) stalo do toga da zapravo nesto saznate o nekoj osobi sa foruma citajuci njegove/njene postove?
    Gather ye rosebuds while ye may...

  2. #2

    Odgovor: Volim da procitam...

    Pa ajde dobro.
    Po forumima uglavnom čitam ozbiljnije teme, teme koje se tiču ljubavi, emocija, načina života, međuljudske komunikacije itd.
    Pa u principu ako me privuče neki komentar od forumaša trudim se da malo bolje upoznam tu osobu, čitajući postove itd.

  3. #3

    Odgovor: Volim da procitam...

    Volim da procitam necije misljenje na odredjenu temu. Vise volim i kad neko ima misljenje koje se ne podudara sa mojim, nego kad ga nema uopste. Zato cenim kad se neko potrudi da, bar s vremena na vreme, napise negde svoj stav po nekom pitanju i kad nekome broj postova nije jedina svrha obitavanja na forumu. O nekim ljudima sa foruma imam neverovatno jasnu sliku. O drugima opet, uprkos broju postova, bas nista ne znam.


    End nau, ikskjuz mi, idem da vidim sta mi kuče radi
    Gather ye rosebuds while ye may...

  4. #4

    Odgovor: Volim da procitam...

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Volim da procitam necije misljenje na odredjenu temu. Vise volim i kad neko ima misljenje koje se ne podudara sa mojim, nego kad ga nema uopste. Zato cenim kad se neko potrudi da, bar s vremena na vreme, napise negde svoj stav po nekom pitanju i kad nekome broj postova nije jedina svrha obitavanja na forumu. O nekim ljudima sa foruma imam neverovatno jasnu sliku. O drugima opet, uprkos broju postova, bas nista ne znam.


    End nau, ikskjuz mi, idem da vidim sta mi kuče radi
    Ovo ti je super tema. Da, interesuju me misljenja i stavovi drugih clanova. Mada mislim, da je tesko okarakterisati pojedince, na osnovu njihovih odgovora ili postavljenih tema. Ja, licno se trudim, da moj odgovor - bez obzira na koju temu, bude iskren. Volim da se "krecem" kroz skoro sve forume, i ne dajem odgovor na odredjenu temu, tek da bih napisala makar sta. Primetila sam da dosta njih to, upravo cini.
    Jos postojim i jos me ima!

  5. #5

    Odgovor: Volim da procitam...

    ....sve i svasta mada nekako redovno zaobilazim auto moto i tako te delove foruma...Prosto me ne zanimaju...
    Najcesce citam teme na porodici,musko zenski odnosi,drustvo,umetnost...
    Postujem samo kad imam sta za reci a vec imam omiljene forumase koje volim da citam zbog njihovog stila pisanja...
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  6. #6

    Odgovor: Volim da procitam...

    Uglavnom ozbiljnije teme,analize,upoznavanje ostalih clanova...Naravno je da cu komentarisati samo ono,na sta imam sta da kazem.Pri tom ne izbegavam da se u odgovoru nasalim,kad god je to moguce!

  7. #7

    Odgovor: Volim da procitam...

    Prvo na šta obratim pažnju su poslednja pisanija članova,
    pa ako mi se tema dopadne ondak se spontano nadovežem.
    Ukoliko je slučaj obrnut..potražim nešto malo u zabavi,ljubavi,
    psihologiji,filozofiji,muziciranju...
    Uglavnom zavisi od raspoloženja.
    Trenutno mi je član Mojne veoma zanimljiv jer je nekako kontra
    od ostalih a i Čista Iluzija mi je skroz interesantan lik.
    Dopada mi se njihovo vidjenje određenih tema.
    Što bi rekli;"Sličan se sličnom raduje".
    Toliko o praćenju članova...inače ne pratim šta ko piše..
    čisto,ne bih baš da se opterećujem.
    Ovde sam samo da se isključim na trenutak.
    Zabave radi...isključivo!

  8. #8

    Odgovor: Volim da procitam...

    Jedna stvar koja se meni dopada kod ovog foruma je što se u nekim momentima oseti neka eksplozija pozitivnih emocija. Uživam kada se "jurimo" kroz teme, kada imaš osećaj da sa nekim komuniciraš odgovarajući na neke bezazlene svari. Ovde sam iz razloga zabave i razonode pa se ni ne trudim da pročitam sve teme pogovu neke ozbiljnije kao što su politika, religija i društvo oko nas. Isto tako o nekim temama nemam mišljenje, uopšte. Što se tiče članova, o svima imam neko mišljenje u startu, koje mi se nametne samom analizom profila, a da li je moja slika o tom članu tačna ili ne pokaže se kroz postove, mada me forumaška intuicija do sada nije izneverila.

  9. #9

    Odgovor: Volim da procitam...

    vise volim da citam vesele teme, na kojim mogu da se opustim i nasmejem... politiku ne posecujem
    a sto se tice ljudi... volim da procitam postove i stvaram misljenje o svakome (: i bas mi je divan forum
    Citius, Altius, Fortius.

  10. #10

    Odgovor: Volim da procitam...

    Sve zavisi od raspoloženja.Uglavnom volim ''lake''teme.Retko kad se upuštam u ozbiljne rasprave ,jer na ovo mesto prvenstveno dolazim da se dobro zabavim i opustim.

    Samo tako nastavite!Volim vas sve!
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  11. #11

    Odgovor: Volim da procitam...

    Citat prewrnuta_torta kaže: Pogledaj poruku
    vise volim da citam vesele teme, na kojim mogu da se opustim i nasmejem... politiku ne posecujem
    Upravo tako...
    Dosta mi je ozbiljnih tema i prepucavanja oko politike i nekih aktuelnosti na tv-u, u društvu, na poslu... jbg... ovi trenuci koje provedem ovde (ok., nekad budu i sati... ) želim da se opustim i družim sa ljudima koji su pozitivni i veseli a takvih je ovde dosta...
    I zato volim da boravim ovde...

Slične teme

  1. Volim - ne volim
    Autor valentina u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 1421
    Poslednja poruka: 04.06.2020, 18:00
  2. Volim je kad... / Volim ga kad...
    Autor love hunter u forumu Ljubav
    Odgovora: 78
    Poslednja poruka: 02.02.2015, 20:49
  3. Tebe ne volim, al' sto volim tvoju pesmu...
    Autor starsica u forumu Muzika
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 29.04.2014, 17:24
  4. I volim i ne volim?
    Autor Ivana-psy u forumu Ljubav
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 08.06.2011, 23:06
  5. Ne volim te jer smo različiti
    Autor euridika u forumu Filozofija
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 24.02.2010, 00:40

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •