Vaš lični stil
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 30
  1. #1

    Vaš lični stil

    Da li se uvek oblačite u sličnom fazonu? Da li obraćate pažnju na vaš stil? Koliko uopšte imate finansijskih mogućnosti pri izboru garderobe, odnosno kreiranja sopstvenog stila?

  2. #2

    Odgovor: Vaš stil oblačenja

    Eh kad bih imala puno para , puno bih trosila na garderobu. Bila bi prava ona shoping devojka nenormalnih apetita, koja ima sve sto drugi nemaju i 100 para obuce.

  3. #3

    Odgovor: Vaš stil oblačenja

    ako neko ne voli shoping, onda sam ja jedna od tih osoba kad je u pitanju kupovina odjece, meni padne mrak na ochi pri samoj pomisli na to.. kupovina farmerki/pantalona mi je koshmar.. izbegavam do zadnjeg trenutka.. al' kad dodje cas da su mi farmerke recimo u raspadnom stanju, ondaK se nekako prisilim.. cipele/patike jos nekako mogu da prozvachem sa manjom glavoboljom.. ali isto nije bas da nesto preferishem..
    inache najcesce ako nesto kupim, to se desi 'nako u prolazu, udjem, ako nesto nadjem dobro, ako ne, opet dobro sve sto imam u ormaru kupila sam najcesce na tom principu 'udjem, kupim, izadjem' ali to su prvenstveno stvari koje mi se svidjaju i koje znam da cu nosim.. nisam tip osobe koja nesto kupi, pa da to onda stoji u ormanu.. i nisam tip osobe koja ima zivce za celodnevno lutanje po ducanima

    xmmm.. moj stil? pa recimo nesto lezerno.. nije sasvim sportsko, a nije ni bogami ni sminka.. uvek gledam da nosim ono sto je udobno.. i u cemu se osecam dobro.. pa makar to bio donji deo pidzame i gore 5 brojeva veci duks
    mogu da se 'skockam' kad treba.. ali kod mene najcesce prevladava ono da ima sto vise uzoraka i sto vise boja

  4. #4

    12 Odgovor: Vaš stil oblačenja

    Citat yige_gui kaže:
    xmmm.. moj stil? pa recimo nesto lezerno.. nije sasvim sportsko, a nije ni bogami ni sminka..
    Recimo tako. I, nazovimo to već poznatim imenom: sportska elegancija.

  5. #5

    Odgovor: Vaš stil oblačenja

    Moj stil? Toliko casual, da sam to sad pocela i na poslu da praktikujem... lepo mi se ne da da izadjem iz onih farmerki Nikad se nesto nisam opterecivala kupovinom garderobe. Sto rekla yige, ako neko ne voli soping - to sam ja. Ali zato moja starija seka nakupuje brdo stvari koje posle ne moze da obuce, pa ih prosledi meni... e, da se bar zbog necega isplati biti mrsav
    Gather ye rosebuds while ye may...

  6. #6

    Odgovor: Vaš lični stil

    Uuuu, mogao bi reci da imam neki svoj stil, nije sportski, nije class, nije maskirno, odeca u kojoj se dobro osecam, mozda sam malo u klasicnoj varijanti, tipa zimi ne izlazim iz kaputa, i nemam zimske jakne (plastika u bilo kojoj varijatni me uzasava), ne nosim farmerice, patike samo ako su neka Office varijanta i sl. Medjutim, ovo je mnooogo tesko izvesti sa mojom $$$ situacijom, tako da jako cuvam stvari i kupujem samo ono sto mi bas odgovara
    Ono što osoba doživljava u stvari nije realnost; više je hipoteza koja može ali ne mora biti tačna.

  7. #7

    Odgovor: Vaš lični stil

    Pun mi je ormar svega. Može se reći da za svaku priliku imam nešto...ali ne dovoljno. Kupujem stvari koje mi se svide bez obzira u kom su fazonu, pa često imam problem da ukombinujem. Volim casual varijante ali mi dodje minuta i da se picnem.

  8. #8

    11 Odgovor: Vaš lični stil

    casual da casualniji ne moze biti. sto sljampavije to bolje. farmerke u kombinaciji sa svim i svacim (jednostavne T-shirtke ili majice), patike ili bakandze. a kad me vidite u farmerkama i crnoj kosulju, onda to znaci samo jedno: da sam se konacno picnula...
    nattydread is coming to dinner

  9. #9

    Odgovor: Vaš lični stil

    Joj,ja idem iz krajnosti u krajnost.Uglavnom sam u casual izdanju mada se to jako brzo menja.Da imam puuuunoooo parica znam u kojoj bih prodavnici iskljucivo kupovala garderobu,obucu i propratni materijal.Ovako se snalazim...
    I may not be perfect but I'm always me

  10. #10

    Odgovor: Vaš lični stil

    Pa ja volim one tinedzerske krpice,jer zbog moje visine i tezine moram da kupim stvari u tinedzerskim buticima,tako da moje oblacenje zbuni ljude,kad idem sa cerkom,misle da smo sestre,ali volim te pantalone ispod kuka sto pusti da zaviri nesto malo od hehehe donjeg vesa,majice bez rukava,volim crnu boju,tako da samo kupujem goticne stvari,ili nesto neobicno,volim da sam drugacija od ostalih,a sminka,samo oci,boje nesto kao crno sivo nesto lila i puno sjaji,e onda oci dobiju skroz drugaciju boju,skoro crno,ne preterujem ni sa parfumom,samo malo Gloria Vanderbilt,ili nesto sto mirise na ljubicice,a cipele ugodne,ako,moze kozne,stikle imam od deset cm,samo retko ih nosim normalno vozim uvek,i sa stiklama tesko je gaziti pedale,ali ne trosim puno para za oblacenje, e tako ja sam neobicna u svakom smislu
    No me toques

  11. #11

    Odgovor: Vaš lični stil

    Tesko pitanje tj komplikovan odgovor

    Moj dijapazon stilova ide od sportskog do klasicne elegancije,naravno sve zavisi od situacije,ali i od mog trenutnog raspolozenja
    Volim kombinaciju farke + nesto ,jer moze da bude opustena a istovremeno i elegantna; ali i lepo uklopljenu suknju sa nekom majcom/bluzom....
    Zajednicko za sve to je samo jedna osobina-da je meni prijatno kada sam tako obucena
    Problem moze nastati kada neke stvari ne mogu da se kombinuju - bar ne po mom ukusu i naravno(retko,ali se desava) kad "nemam sta da obucem"(za ovo bi me neko ***** )
    Lako cu,ako je do mene.........

  12. #12

    Odgovor: Vaš lični stil

    Citat Lady S kaže: Pogledaj poruku
    Da li se uvek oblačite u sličnom fazonu? Da li obraćate pažnju na vaš stil? Koliko uopšte imate finansijskih mogućnosti pri izboru garderobe, odnosno kreiranja sopstvenog stila?
    Pa da uglavnom se oblačim u sličnom fazovu, elegantnije...Pantalone, košuljica ili džemperčić, ili suknjica...
    Trudim se da vodim računa o tome kako se oblačim, da to liči na nešto, da je lepo ukomponovano i utonirano...i koliko je to u skladu sa mojim finansijskim mogucnostima...
    Nekad me uhvati da kupujem brdo koje kakvih krpica, a nekad kupim nešto skupo ali vredno...

  13. #13

    Odgovor: Vaš lični stil

    Farmerke, patike i sportske majice cu nositi i kad budem deda Marko!
    Obozavam i military style!!


    Omiljene marke: Converse, Reebok, Alpha...
    NEDJO KOSTIC FAN CLUB


  14. #14

    Odgovor: Vaš lični stil

    sportski stil
    patike,pantalone crne sa puno dzepica i duks.

  15. #15

    Odgovor: Vaš lični stil

    Nemam neki odredjeni stil oblacenja - nosim sve u zavisnosti od prilike: od trenerke i patika, preko farmerica i obicne majice do suknji i elegantnih crnih haljina!

    Nisam, dakle, rob nijednog stila niti garderobe generalno! Naravno da nemam toliko para da kupim bas sve sto mi padne na pamet, ali se uvek nadje za neku "krpicu" koja mi zapne za oko! Volim shopping, pa uvek iskopam nesto za pristojnu cenu!

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 11.03.2017, 21:19
  2. Da li stil pisanja može otkriti (i) nečiju erotičnost?
    Autor memento u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 12.04.2013, 00:40
  3. Religija/stil života
    Autor psssst u forumu Religija
    Odgovora: 65
    Poslednja poruka: 27.10.2010, 07:02

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •