Bodybuilding i Fitness - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 19 od ukupno 19
  1. #16

    Odgovor: Bodybuilding i Fitness

    Citat Aca1983 kaže: Pogledaj poruku
    Gotovo da se nikakve promene nisu desile, bar po mom zakljucku. Obim struka se smanjio za 3cm, ali se zato kilaza povecala na 89kg.
    na pravom si putu...bilder ne postajes preko noci niti je potrebno da svi budu bilderi ali sam si rekao da ti se obim struka smanjio, treniranjem organizam sagoreva masnocu, koja se gomila bas oko struka
    a to sto se kilaza povecala je super dobio si vecu misicnu masu, misici su tezi od masnoce...drugim recima masna tkiva su zamenjena misicnim...to je pravi efekat nastavi
    ne gledaj kilazu vec figuru, izgled

    Citat Aca1983 kaže: Pogledaj poruku
    Sem tih promena, izdrzljivost mi se povecala, teze se umaram, a koliko primetim, kao da su mi za nijansu sira ramena, i malo jos cvrsce grudi i bicepsi, i podlaktice, ali ne i vece.
    i to je pozitivan efekat treninga...izdrzljivost se povecava treniranjem kondicije a i povecavanjem misicne mase...samo napred

    "U zdravom telu, zdrav duh"
    ...Koliko god život od tebe traži ozbiljnost, svako treba prijatelja s kojim se može glupirati. ...

  2. #17

    Odgovor: Bodybuilding i Fitness

    Sto se tice same teretane prosle godine sam bas aktivno isla u onu teretanu u Bazaru..imala sam svog trenera,ispravno se hranila,pila proteinske sejkove,lepo mi bilo dok ove godine jedva da sam 10 puta otisla a i nemam potrebe.Fino sam se zategla tako da podrzavam teretanu i sve koji treniraju,za bodybuilding i nisam nesto zagrejana ali lepo je dok je u pravoj meri.

    Ne podrzavam steroide,videla sam kako deluju na coveka tako da nikako nisam za to.

  3. #18

    Odgovor: Bodybuilding i Fitness

    Teretana je još uvek moja velika strast iako već tri godine pauziram, kažem pauziram jer planiram da se vratim kad tad. Imam staž nekih pet godina vežbanja bez većih pauza. Prvo što me je udaljilo je bila povreda, pa odlazak u inostranstvo i na kraju obaveze i nemogućnost vežbanja jer sam dosta mobilan u zadnje tri godine.

    Vežbao redovno, kombinovao teretanu sa trčanjem, katkad bazenom i malo sparingovanja sa momcima u hali sportova (boks, rvanje) nakon treninga sa tegovima. Bilo je i perioda kada sam radio isključivo teretanu zbog figure, jer se telesna masa gubi kada se forsira i trčanje i ostali kardio treninzi uz teretanu, da ne govorim koliko sam snage za teretanu štedeo ali gubio na kondiciji...

    Rezultati su bili dobri, sam sam bio zadovoljan sobom što mi je najvažnije bilo. Uvek sam težio da pomeram granicu i napredujem i naravno da sam konzumirao dodatke ishrani Nisam se nikada zamlaćivao da se bavim bodybuildingom, jer sam video koliko novca, vremena i nerava treba za tako nešto. Mnogo odricanja itd... Bitno je da se čovek dobro oseća i zdravo. Da ima snage i bude fit i izgleda što pristojnije.



  4. #19

    Odgovor: Bodybuilding i Fitness

    teretana je jedina ovisnost koju sebi dopushtam. volim treninge od po dva i po/ tri sata. sat vremena na traci, kardio u drugoj zoni. pola sata na eliptiku. pola sata trbushnjaci i pola sata spravice.

    zzao mi je shto poslednjih mesec dana pauziram. ali chim popusti ovaj led idem opet. 4 dana treninga pa jedan dan pauze.

    vrh!
    & underpaid......

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •