Zasto svi misle da ljudima koji su u braku nije mesto na chatu?! - Strana 2

Prikaz rezultata glasanja: Zasto ljudima koji su braku nije mesto na chatu?

Učesnika ankete do sada
33. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • zato sto nemamo sta da ponudimo

    5 15.15%
  • zato sto nismo in

    5 15.15%
  • zato sto nemogu da zamisle da imaju o cemu da caskaju sa nama

    24 72.73%
Anketa sa više mogućnosti glasanja
Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 60
  1. #16

    Odgovor: Zasto svi misle da ljudima koji su u braku nije mesto na chatu?!

    Zato što su ograničeni predrasudama koje su im ugradili njihove babe i dece...Bolje ti njima kaži da oni manje budu pored kompa, možda ih ozrači

  2. #17

    Odgovor: Zasto svi misle da ljudima koji su u braku nije mesto na chatu?!

    Pa verovatno zato sto su ograniceni.....

    Ja sam udata i na chatuuu.....i moj suprug je ozenjen ....i nama je lepo na chatuuuu......mmmmmm...ponovo se muvamo...kao pre hmmm...godina...

    i imamo dve slatke devojcice.....
    Poruku je izmenio Doti, 15.04.2007 u 16:52 Razlog: eeeee.....godine....godine...

  3. #18

    Odgovor: Zasto svi misle da ljudima koji su u braku nije mesto na chatu?!

    Mnogi jeste misle da brak i sajt,chat ne idu nikako,ali to je glupost,ja licno samo nadjem osobe u braku ili sa bebama,i drago mi je jer moje "bebe"vec su odrasle devojke,pa mozemo menjati znanje,experienciju i tako,mlade mamice cesto trebaju koje savete,pa bas dobro sto su na sajtu,a i mladim tatama,mozda treba koji savet,mada oko gledanja fotbola ,mamice sa bebom samo napred dosta pranja pelene i kuvanja,uzivajte malo,a i ne tako mlade
    No me toques

  4. #19

    Odgovor: Zasto svi misle da ljudima koji su u braku nije mesto na chatu?!

    Zato Sto Verovatno Misle Da Sa Onim Sudbonosnim "Da" Zabava I Igra Zauvek Prestaje

    Kad Sa Nekim Kre***om Pricam O Tome Dodje Mi Da Vrisnem

    -Ti Si Na Sajtu Zato Sto Ti Muz Nedaje Vise Pozornosti.. Ili..
    -Ti Vise Svoga Supruga Nevolis.. Sve Sami Sve-Znaduri

    Meni Je Bas Lepo Biti U Braku I Na Chatu, Nevidim Nikakav Problem U Tome

  5. #20

    Odgovor: Zasto svi misle da ljudima koji su u braku nije mesto na chatu?!

    Makilli samo ti furaj svoj fazon . Pusti druge zaostaju za tehnologijom u svim vidovima . (najvise na mentalnom planu su na godisnjem )



    ----------------------------------------------------------------------*******---------------------------------------------------------------

  6. #21

    Odgovor: Zasto svi misle da ljudima koji su u braku nije mesto na chatu?!

    ...ti "svi" su usko ograničeni....

  7. #22

    Odgovor: Zasto svi misle da ljudima koji su u braku nije mesto na chatu?!

    Predrasude su čudo!
    Ne obazirem se na takve stvari. Na Net-u sam ... ček' da izračunam... od 1997. godine. Tako nekako.
    A udata sam od pre sto godina!!!
    Uopšte ne robujem predrasudama tipa: imaš suviše godina, da bi se bavila ovom vrstom komunikacije... udata si, imaš decu, odakle ti vremena za ovako nešto... a šta ti muž kaže na to kuckanje...
    Bljak.
    Kada je čovek u skladu sam sa sobom, malo šta ga može izbaciti iz ravnoteže.
    Radi ono što smatraš da je u redu, što ti pričinjava zadovoljstvo - a ne povredjuje ljude koje voliš i - stvar u redu!
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.

  8. #23

    Odgovor: Zasto svi misle da ljudima koji su u braku nije mesto na chatu?!

    Citat Crazy_Angel kaže: Pogledaj poruku
    Zato Sto Verovatno Misle Da Sa Onim Sudbonosnim "Da" Zabava I Igra Zauvek Prestaje
    ja sam se uverila na ovom forumu da to nije tacno,
    ima nas raznih i lepo se druzimo,
    niko mi nije zamerio sto sam u braku
    i nisam primetila da me je neko zbog toga izbegavao
    sreca je kada pored sebe imas voljene osobe

  9. #24

    Odgovor: Zasto svi misle da ljudima koji su u braku nije mesto na chatu?!

    Kakve su to gluposti, mislim da to samo mogu ogranicene osobe tako razmisljati. Pa nisu udati, ozenjeni sugavi, jel? Ne znam zbog cega bi nas neko izbegavao....

    Ja sam udata i mislim da mogu da se pojavim na chatu, forumu, a sta ce ko kako da misli o meni, uopste me ne interesuje (uh, kako sam ovo surovo, mozda rekla )

    Oni koji znaju da sam udata, za sada nisam primetila da me izbegavaju i da su mi to zamerili.
    Žena nije stvar od celika, ona je cvet. Ona ne traži suvoparnu stvarnost, ona želi vedrinu ljubaznih reci. Bolje je svakog dana reci nešto milo, nego surovom ozbiljnošcu raditi za nju celog veka.

  10. #25

    Odgovor: Zasto svi misle da ljudima koji su u braku nije mesto na chatu?!

    Jedan tako misio pa se upoznao sa devojkom iz Slovenije i ozenio sada stanuje u Ljubljani i pere sudove, pegla ves i usisava da da samo tako.
    Nije mu rekla da je karatista i da ima tesku ruku koja nije navikla na kucne poslove.
    Udate napred

  11. #26

    Odgovor: Zasto svi misle da ljudima koji su u braku nije mesto na chatu?!

    Citat makilli kaže: Pogledaj poruku
    Na netu sam jako dugo.U braku tek godinu i po.Ali sam shvatila da sam zbog svog bracnog statusa postala nepozeljna na chatu !Ljudi sa kojima caskam su u proseku mojih godina,naravno sa izuzecima,ali su uzasno iznenadjeni time sto sam u braku i imam bebu.Zar me to cini nezanimljivom?Zar time gubim pravo da se druzim?Naravno da imam o cemu da razgovaram sa svetom osim o kuvanju rucka ili o pelenama,ali izgleda da za nas,zigosane prstenom,na desnoj ruci,na chatu vise nema mesta ni razumevanja... Cast svim izuzecima zbog kojih jos uvek caskam,o ostalima nezelim da trosim reci...
    E ja bash ne mislim...
    da mi nisi rekla, nikad ne bih ni saznala niti naslutila da si udata i imash dete...
    ono sto je meni bitno i sto znam jeste da si sjajan sagovornik,kao i
    kvalitetna i interesantna osoba i drago mi je sto te poznajem...
    I sto se mene tice mozemo komotno i o pelenama, i o kuvanju, i o troslojnom wc papiru da pricamo i nece nam biti dosadno..

    Ubica mekog srca.

  12. #27

    Odgovor: Zasto svi misle da ljudima koji su u braku nije mesto na chatu?!

    Citat makilli kaže: Pogledaj poruku
    Na netu sam jako dugo.U braku tek godinu i po.Ali sam shvatila da sam zbog svog bracnog statusa postala nepozeljna na chatu !Ljudi sa kojima caskam su u proseku mojih godina,naravno sa izuzecima,ali su uzasno iznenadjeni time sto sam u braku i imam bebu.Zar me to cini nezanimljivom?Zar time gubim pravo da se druzim?Naravno da imam o cemu da razgovaram sa svetom osim o kuvanju rucka ili o pelenama,ali izgleda da za nas,zigosane prstenom,na desnoj ruci,na chatu vise nema mesta ni razumevanja... Cast svim izuzecima zbog kojih jos uvek caskam,o ostalima nezelim da trosim reci...

    Makili nemoj da te to iznenadjuje a pogotovo nemoj da te to rastuzuje, bila sam operater ne vecoj IRC mrezi i nagledala sam se svega i svacega. Kao prvo ljudi dolaze i odlaze na chatu, garnitura se menja svakih godinu dana, od svake garniture mozda mozes izdvojiti pet - sest likova sa kojima mozes komunicirati na ljudski nacin a to sto vecina njih prestaje sa komunikacijom cim cuju da si u vezi ili u braku, nije nista nelogicno i ne treba da se bakces s tim jer su to ljudi koji dolaze na chat da bi smuvali nesto pa ako im se posreci, posreci ako ne onda udare poneki "hot" odn. "cybersex" sa nekim/nekom i mirna Backa. Ono sto zelim reci ovim jeste da ti korisnici chata koji te izbegavaju verovatno nisu ni vredni price s tobom...
    Osmeh Je Kriva Linija Koja Ispravlja Sve Stvari

  13. #28

    Odgovor: Zasto svi misle da ljudima koji su u braku nije mesto na chatu?!

    Citat makilli kaže: Pogledaj poruku
    Na netu sam jako dugo.U braku tek godinu i po.Ali sam shvatila da sam zbog svog bracnog statusa postala nepozeljna na chatu !Ljudi sa kojima caskam su u proseku mojih godina,naravno sa izuzecima,ali su uzasno iznenadjeni time sto sam u braku i imam bebu.Zar me to cini nezanimljivom?Zar time gubim pravo da se druzim?Naravno da imam o cemu da razgovaram sa svetom osim o kuvanju rucka ili o pelenama,ali izgleda da za nas,zigosane prstenom,na desnoj ruci,na chatu vise nema mesta ni razumevanja... Cast svim izuzecima zbog kojih jos uvek caskam,o ostalima nezelim da trosim reci...
    Što se tiče iznenadjenosti, lično nisam uopšte iznenadjen ,i ama baš - ali baš ni malo mi to ne smeta- da li je neko u braku i ima bebicu-bitno je da je komunikativan, i fer u ćaskanju i diskusijama. A za pitanja tipa: Zar me to čini nezanimljivom?Zar time gubim pravo da se druzim?... mogu ti reći samo, nemoj sama sebi ni odčeg praviti komplekse-za tim veruj mi nemaš potrebe-mi te volimo, čitamo te, i zanimljiva si. Naravno da imaš o čemu da razgovaraš sa svima nama. A, ti ljudi koji su ti protivnici, šta reći sem-malogradjanština, zatucanost, i djubretari, al u svakom žitu ima kukolja. To što si udata i imaš malo zlatno čedo, to ne znači da moraš uvek biti zaključana svojim obavezama u kuhinji izmedju četri zida,i izolovana od svega. Ako ti imaš vremena za čet, onda što da ne. Ne znam samo ko to ima pravo da ti kaže da čet nije za osobe u braku. Pa , bolje da svoje opterećenje(koje svaki čovek poseduje u manjoj ili većoj dozi) oslobodiš kroz ventil zvani chet, i prekineš monotoniju, nego da ga gomilaš. Čet je mnogo bolje i pozitivnije rešenje za opuštanje od mnogih ostalih. Nisi vezana vremenski niti na bilo koji nacin,( i možeš četati kad imasš vremena) a ako zatreba nešto, za sekundu se diskonektuješ i odradiš tu obavezu koja ti je iskrsla. Na kraju da zaključimo: Ma, zviždi ti ćošak , i baš te briga što se Zemlja vrti oko svoje ose, nauči se živeti za sebe, a ne za to šta će ti narod reći-narod je takav-nikad mu nemožeš ugoditi. A moj ti je savet, ni ne ugadjaj narodu, već radi ono što misliš da je pametno i što te čini srećnom.
    ...................

  14. #29

    Odgovor: Zasto svi misle da ljudima koji su u braku nije mesto na chatu?!

    Jako se čudim diskusiji na ovu temu. Šta ima nenormalno što je neko udat/oženjen i ima decu. Pa zar to nije najnormalnija i najlepša stvar u životu ?
    Kad bi ovu državu/firmu/planetu vodili ljudi koji imaju porodicu, decu i mesto u svojoj kući sve bi bilo drugačije.
    Najveći deo političara/direktora/šefova je ili razveden ili nema decu ili nikad ne ide kući na ručak (nema mesto u svojoj kući/porodici). Dokle god to bude tako i dok normalni - porodični ljudi ne "prevagnu" (nemam trenutno bolji izraz), dotle će biti i krađe, korupcije, nasilja ...

  15. #30

    Odgovor: Zasto svi misle da ljudima koji su u braku nije mesto na chatu?!

    Ne verujem da to misle svi...a oni koji misle...imaju suzenu svest,meni smetaju oni koji misle da ako sam udata,ovde trazim samo jednu stvare oni su u velikoj zabludi...

Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Imate li iskustava u hot chatu?
    Autor chater77 u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 05.12.2018, 08:45
  2. Oboje u braku
    Autor camilla u forumu Treba mi pomoć
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 03.04.2013, 18:40
  3. Ljubav u braku
    Autor Lillith u forumu Ljubav
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 26.03.2013, 20:48
  4. Suparnica u braku
    Autor bellissima u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 15.11.2009, 01:25
  5. Žene misle na seks 180 minuta dnevno
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 23.05.2007, 10:45

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •