Zasto svi misle da ljudima koji su u braku nije mesto na chatu?!

Prikaz rezultata glasanja: Zasto ljudima koji su braku nije mesto na chatu?

Učesnika ankete do sada
33. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • zato sto nemamo sta da ponudimo

    5 15.15%
  • zato sto nismo in

    5 15.15%
  • zato sto nemogu da zamisle da imaju o cemu da caskaju sa nama

    24 72.73%
Anketa sa više mogućnosti glasanja
Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 60
  1. #1

    08 Zasto svi misle da ljudima koji su u braku nije mesto na chatu?!

    Na netu sam jako dugo.U braku tek godinu i po.Ali sam shvatila da sam zbog svog bracnog statusa postala nepozeljna na chatu !Ljudi sa kojima caskam su u proseku mojih godina,naravno sa izuzecima,ali su uzasno iznenadjeni time sto sam u braku i imam bebu.Zar me to cini nezanimljivom?Zar time gubim pravo da se druzim?Naravno da imam o cemu da razgovaram sa svetom osim o kuvanju rucka ili o pelenama,ali izgleda da za nas,zigosane prstenom,na desnoj ruci,na chatu vise nema mesta ni razumevanja... Cast svim izuzecima zbog kojih jos uvek caskam,o ostalima nezelim da trosim reci...

  2. #2

    Odgovor: Zasto svi misle da ljudima koji su u braku nije mesto na chatu?!

    Vidiš i ja sam primetio da se neke žene plaše toga, tj. reakcije kad saznam da su recimo udate ili imaju dete. Meni lično to nipošto ne smeta, dok god imamo tema za razgovor sve je ok. A nekad baš zna sočnih tema da bude.
    Pita se gde sam bio tako dugo odsutan, reći ću ti, bio sam u ve-ce-u

  3. #3

    Odgovor: Zasto svi misle da ljudima koji su u braku nije mesto na chatu?!

    Makilli dobro ti nama dosla.Nemoj da se sekiras,ovde nas ima svakojakih,ozenjenih,udatih,razvedenih,sa bebama,unucima,kucnim ljubimcima,vazan je duh ostalo su bre sitnice.Samo se ti raskomoti i zabavljaj
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  4. #4

    Odgovor: Zasto svi misle da ljudima koji su u braku nije mesto na chatu?!

    Postoji još jedna zanimljiva, a vrlo slična pojava - ljudi se uplaše i postave gard kada saznaju da si istog pola kao oni. Neverovatno... Desilo mi se ko zna koliko puta. Zato više ne odlazim na chat, forum je mnogo bolja stvar i okuplja mnogo zdraviju ekipu.

  5. #5

    Odgovor: Zasto svi misle da ljudima koji su u braku nije mesto na chatu?!

    Cek', a gde ti je opcija "Ko kaze da im nije mesto na chatu"? Evo, ti ostani ovde, a ja ti garantujem da ces se uveriti da nisi u pravu
    Gather ye rosebuds while ye may...

  6. #6

    01 Odgovor: Zasto svi misle da ljudima koji su u braku nije mesto na chatu?!

    Ko kaže da nam nije mesto na ''chatu'' ili forumu - svejedno ... Ja sam tipičan primerak , udate žene sa bebom... Od kada sam ovde, ne odvajam se od njih - naprotiv, stalno napominjem da je ovo mesto moja oaza... Skoro da nema dana da nisam ovde , nikada nisam osetila, ni čula neki komentar poput: ''šta će ona ovde, bolje bi joj bilo da čuva dete..bla..bla..bla.. ''

    Uživaj ovde, ima nas, hvala Bogu raznoraznih , ali svakako ne zlonamernih
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  7. #7

    Odgovor: Zasto svi misle da ljudima koji su u braku nije mesto na chatu?!

    Makilli došla si na pravo mesto..ovde se to ceni

  8. #8

    Odgovor: Zasto svi misle da ljudima koji su u braku nije mesto na chatu?!

    Eeee shvashta Al sreca pa si doshla ovde, ovde nikom ne smeta shto si u braku...






    (Buahahaha Ala sam kvaran)

  9. #9

    Odgovor: Zasto svi misle da ljudima koji su u braku nije mesto na chatu?!

    Zato sto na chatu svima je uglavnom na umu muvanje a na forumu to se slucajno desi ili ne desi...
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  10. #10

    Odgovor: Zasto svi misle da ljudima koji su u braku nije mesto na chatu?!

    Citat Lady S kaže: Pogledaj poruku
    Postoji još jedna zanimljiva, a vrlo slična pojava - ljudi se uplaše i postave gard kada saznaju da si istog pola kao oni. Neverovatno... .


    Zanimljiva pojava - kako je Lady S naziva ima verovatno neke veze sa razlozima zbog kojih određeni broj (ja šacujem debela većina) dolazi (ili beži) na net. Ja sam na ovaj forum došao isključivo iz razloga da bi se družio sa ljudima sličnog mentaliteta jer mi je ovih ovde u mojoj sadašnjoj "domovini" prilično pun ... ali drugi put o tome. Iako mi je u principu sasvim svejedno dali se pred monitorom družim sa "njom" ili "njime" pod uslovom da je zanimljiv lik, nekako se dogodilo da se isključivo družim i dopisujem sa devojčicama. Zbog čega je to tako ispalo, nije ni meni jasno. Svaki pokušaj komunikacije sa dečacima je nekako ispao formalan ili se svodio na uzajamno ispiranje mozga što pre ili kasnije prestaje da bude ono zbog čega sam u stvari ovde -Zabava-

    Ali vratimo se prvobitnom pitanju.

    Kad god moja draga supruga prošeta onako slučajno iza mojih leđa i kao slučajno pogleda šta mi je na monitoru, odatle uvek sevaju nekakvi slatki avatarčići sa nekakvim plavušicama, zelenookim crnkama, fatalnim ženama u crvenom sa napućenim usnama...itd. Pošto u prolazu može samo da pročita krupna boldovana slova, kojima su ispisani provokativni nickovi a ne i sitan tekst (gde možda upravo piše kako treba promeniti filter za ulje u stojadinu),
    Recite vi meni "šta ta žena u stvari može da misli o tome šta ja zapravo radim na netu?"
    Često i ja razmišljam o tome dok se dopisujem sa nekom poštenom gospođom po nekoliko sati, šta li njen muž misli o svemu tome što se mi ovde sada ovako lepo zabavljamo". Ne skrivam da sam već imao nekoliko zategnutih rasprava sa svojom najdražom u vezi ove teme ali sve je to mlaćenje prazne slame jer ona nije taj tip da može da se uživi u ovakav vid apstraktne komunikacije gde je polnost ustvari fikcija. Ko od vas može da garantuje da ja u stvari nisam žensko.... Naravno niko! Sve je prepušteno mašti.

    Moje lično (vrlo subjektivno) mišljenje je da ljudi koji su u braku, trebaju više pažnje da posvećuju svojim partnerima i obavezama a net je savršena stvar da se na to zaboravi. Mogao bih druženje na internetu usporediti sa konzumaciom alkohola. Čašica dve u dobrom raspoloženju ne škodi nikome ali ako se svakodnevno "ubiješ" nemoj se čuditi ako te osude.
    Razmišljao sam i o tome, šta bi bilo kada bi i ona isto tako uživala u svemu ovome pa sela za drugu mašinu i četovala na svoju stranu... Rezultat bi najverovatnije bio taj, da nakon nedelju-dve nebismo više uopšte komunicirali međusobno, kuća bi se pretvorila u đubrište, živeli bismo od čokolade i čipsa a ono nekoliko dobrih prijatelja koji nam dolaze, zaboravilo bi nas u rekordnom roku.

    Možda sam malo promašio temu, pokušao sam malo stvar sagledati sa druge strane jer se nisam, do sada sreo sa pojavom koju opisuje makilli, da je osuđuju što je u braku kakvi su to ljudi
    Meni je izuzetno drago što sam ovde mogao malo da upoznam izuzetne likove kao što je na primer Vlado kojeg u realnom svetu, zbog razlike u godinama verovatno nikada ne bih upoznao ili još par curica koje uprkos nježnom dobu, umeju sa dostojanstvom i mudrošću predstavljti ceo lepši pol.
    Ja ću za godinu dve (kako stoje stvari) postati deda. Ako mi neko bude zakerao u fazonu "šta je matori, kog đavola ti tražiš na netu?" ima da mu dodjem i onda će da bude


    PS: Dragim devojkama, ženama koje vole da se dopisuju sa oženjenim muškarcima, u službi zaštite telesnog zdravlja istih, postavljam apel da promene nickove u " Masni automehaničar" , "Debeli pivopija" , "Gromki prdež" ili " Čobanov šogor" a da za avatare postave slike na kojima su bradate drvoseče ili krivonogi fudbaleri.

  11. #11

    Odgovor: Zasto svi misle da ljudima koji su u braku nije mesto na chatu?!

    Citat Makilli kaže:
    Naravno da imam o cemu da razgovaram sa svetom osim o kuvanju rucka ili o pelenama,
    Ja nisam udata i nemam bebu ali bih rado pricala i o kuvanju i o pelenama o kojima na ovom forumu nema ni jedna tema (ako se varam ispravite me), pa drage moje mamice, mogle bi da otvorite neku temu na kojoj cemo da pricamo o vasoj i nasoj (buducoj) decurliji
    Evo, promenila sam potpis

  12. #12

    Odgovor: Zasto svi misle da ljudima koji su u braku nije mesto na chatu?!

    Najveca dobrodoslica tebi i tvojoj bebi

    Ovde ima i udatih kao sto su se vec predstavile i svi ih obozavamo i niko se nije zapitao sta tu rade, sa udajom se ne postaje hendikepiran i imas prava na komp i net kao i svi mi!

    "toliko puteva.. koji izabrati, gde poci, koga povesti..???"

  13. #13

    Odgovor: Zasto svi misle da ljudima koji su u braku nije mesto na chatu?!

    makilli, ne obracaj paznju na malogradjanstinu, nego nam se beba i ti lijepo pridruzite, zavali se u fotelju i samo kuckaj
    nattydread is coming to dinner

  14. #14

    Odgovor: Zasto svi misle da ljudima koji su u braku nije mesto na chatu?!

    Ima li neudatih sa bebom
    Bebac, bebac, bebac, bebac...
    Crvenu maramu nosiću ja i plavu kapicu, tralalala
    Crvena zvjezdica na kapi sja, o vratu marama, tralalala

  15. #15

    Odgovor: Zasto svi misle da ljudima koji su u braku nije mesto na chatu?!

    Predpostavljam da se polazi od toga da terba naci sagovornika i temu, pa tek onda gledati bracni status i godine.

Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Imate li iskustava u hot chatu?
    Autor chater77 u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 05.12.2018, 08:45
  2. Oboje u braku
    Autor camilla u forumu Treba mi pomoć
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 03.04.2013, 18:40
  3. Ljubav u braku
    Autor Lillith u forumu Ljubav
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 26.03.2013, 20:48
  4. Suparnica u braku
    Autor bellissima u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 15.11.2009, 01:25
  5. Žene misle na seks 180 minuta dnevno
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 23.05.2007, 10:45

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •