Ko beži iz škole čisti svinjac
Prikaz rezultata 1 do 12 od ukupno 12
  1. #1

    Ko beži iz škole čisti svinjac

    Učenicima jedne rumunske srednje škole odnedavno je postalo veoma rizično da beže sa časova, jer je kazna za to čišćenje svinjca koji se nalazi u blizini školskog dvorišta.

    Direktor škole i nastavnici kažu da su bili primorani da izmisle novu kaznu, jer one klasične, kao što su ukori ii slabe ocene iz vladanja, davno ne daju nikakve rezultate.

    Nakon što su beguncima već izrečene nove kazne koje su oni morali da odrade, ili da se ispišu iz škole, prosvetni radnici se nadaju da će đaci ubuduće izmedju pohadjanja nastave i čišćenja svinjca radije izabrati sedenje u klupi.

    "Na ovaj način ne samo da efikasno kažnjavamo učenike, već im veoma plastično dajemo do znanja kako će im izgledati život ako ne završe bar srednju školu", rekao je direktor.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Ko beži iz škole čisti svinjac

    -Odigram ti ja, neki dan, dvojku na Rapid iz Bukuresta protiv nekog, provincijskog, tima koji je ove sezone usao u prvu ligu. Kad. Ne mogu da verujem, ladno pun stadion cirka 25.000 ljudi

    P.S. Ima stvari koje komsije dobro rade.
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Ko beži iz škole čisti svinjac

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    "Na ovaj način ne samo da efikasno kažnjavamo učenike, već im veoma plastično dajemo do znanja kako će im izgledati život ako ne završe bar srednju školu", rekao je direktor.
    Ovo mi se dopada
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Ko beži iz škole čisti svinjac

    To znaci da ni jednom ne smes da pobegnes! E je*es tu srednju skolu posle koje neces imati dozivljaje da prepricavas kad se sretnes sa nekim skoloskim posle par meseci/godina. Ja sam u srednjoj bila odlican djak, ali sam bezala iz skole toliko da mogu da pricam sa nekim pola dana o tome i da se otkinem od smeha
    Ne kazem da da se zanimljivi dogadjaji desavaju samo kada pobegnes, ali to su ubedljivo najuzbudljiviji momenti
    Evo, promenila sam potpis
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Ko beži iz škole čisti svinjac

    Citat squaw kaže:
    "Na ovaj način ne samo da efikasno kažnjavamo učenike, već im veoma plastično dajemo do znanja kako će im izgledati život ako ne završe bar srednju školu", rekao je direktor.
    Ma nemoj, a Miki iz Velikog Brata

    nadam se da neki forumasi nece ovo protumaciti kao podrsku deci koja nece da idu u srednju
    Evo, promenila sam potpis
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Ko beži iz škole čisti svinjac

    Citat Lady in red kaže: Pogledaj poruku
    To znaci da ni jednom ne smes da pobegnes! E je*es tu srednju skolu posle koje neces imati dozivljaje da prepricavas kad se sretnes sa nekim skoloskim posle par meseci/godina.
    Imaju i oni doživljaje za prepričavanje. Zamisli koji je gradskoj deci doživljaj čišćenje svinjca
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Ko beži iz škole čisti svinjac

    Kada bi mi sada neko retroaktivno opalio takvu kaznu za sve časove sa kojih sam pobegla...načistila bih se svinjaca.
    Citat Lady S kaže: Pogledaj poruku
    Zamisli koji je gradskoj deci doživljaj čišćenje svinjca
    Mislim da bih posle prve kazne odustala od bežanja.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....
      Vrh

  8. #8

    14 Odgovor: Ko beži iz škole čisti svinjac

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Kada bi mi sada neko retroaktivno opalio takvu kaznu za sve časove sa kojih sam pobegla...načistila bih se svinjaca.
    uuu, ne smem ni da pomsilim. Svaki prvi i šesti su bili ''slobodni''

    Kada bismo se udružile, sa eventualnim kaznama, bio bi to svinjac, tj svinjci delux kateogrije.
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

  9. #9

    Odgovor: Ko beži iz škole čisti svinjac

    U svojoj nekadašnjoj gimnaziji sam bio poznat i pod nadimkom "vanredni đak". Naime, ponedeljkom nikada nisam išau u školu, a vrlo često sam bežao sa časova i ostalim danima...

    Mislim da bi po nekoj analogiji za mene bila dostojno primerena kazna jedino da očistim Augijeve štale. Možda je i Herakle bežao iz škole pa ih je po kazni morao dovesti u red...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!
      Vrh

  10. #10

    Odgovor: Ko beži iz škole čisti svinjac

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Kada bi mi sada neko retroaktivno opalio takvu kaznu za sve časove sa kojih sam pobegla...načistila bih se svinjaca.

    ...auuuu, pa to bi bilo kolektivno čišćenje u par navrata, pa po manjim grupama svakodnevno, pa individualno u dve smene da se nadoknadi propušteno ...
    ...više bi ličilo na poljoprivrednu nego na ekonomsku školu
    ...kakvi smo bili, mi bi i od čišćenja svinjca napravili dobru zabavu
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.
      Vrh

  11. #11

    Odgovor: Ko beži iz škole čisti svinjac

    Kako ste se oduşevile
    kad bi mogle i vi mene tako da kaznite mislim da bi se raspale od smeha i sree
    Ko je za jednu voznjicu
      Vrh

  12. #12

    Odgovor: Ko beži iz škole čisti svinjac

    'Ajde da je i ja citiram

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Kada bi mi sada neko retroaktivno opalio takvu kaznu za sve časove sa kojih sam pobegla...načistila bih se svinjaca.
    bi bogami nisam bezala npr. sa kontrolnih nije mi bilo tesko da sednem i naucim, Boze moj, pametna sam.. obicno je to bila bezanija sa drustvom, nevezano koji cas ali npr. sredom nisam zadnja dva casa
    a ciscenje svinjca.. pa sta? bezanija ne moze da se poredi sa tim.. posle nekog vremena bih im dosadila, pa me ne bi slali da ga cistim a i nesto mislim da bih ja tamo pravial show program.. tpa, gadjala bih se time sto trenutno cistimo..
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

Slične teme

  1. Dete pre škole i u u školi
    Autor Nefertiti u forumu Online savetnik
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 06.02.2017, 21:52
  2. Recitacije iz vrtića, škole
    Autor little fairy u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 23.08.2012, 23:14
  3. Koje pop zvezde su rođene na isti dan kada i ti?
    Autor Spiritinthesky u forumu Muzika
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 20.06.2010, 23:31
  4. Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 30.01.2009, 12:42

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •